Moja duša sa už našla

Stovky nádherných referencií som prijala od žien (a pár mužov) počas môjho pôsobenia a sprevádzania žien na ich ceste k sebapoznaniu a porozumeniu životných súvislostí a žitia môjho poslania numerologičky a mentorky. 

Táto nedávna spätná väzba od mojej klientky Darinky, ktorá prešla 3-mesačným numerologicko-mentoringovým programom V ústrety porozumeniu života je však iná… originálna… ako ona sama.

Jej životným číslom je 1, z čoho vieme vyčítať, akú manifestáciu si jej duša naplánovala tu na Zemi. Jej poslaním je kráčať vlastnou nevyšľapanou a neprebádanou cestou a byť jedinečná a originálna.

Venovala nám krásnu báseň, ktorá vystihuje jej vnútorné vnímanie našej spoločnej púte.

Vyjadrila v nej, ako počas tohto obdobia spoznávala samu seba, odstraňovala pochybnosti a zdolávala výzvy, ako sa prebúdzalo a posilňovalo jej sebavedomie, objavila vlastnú žiaru, ako sa zaľúbila do čísiel a vďaka novému poznaniu a jej vášni, začala aj ona šíriť prínos numerológie pre naše životy a otvárať oči a srdcia ďalším ženám.

NUMEROLÓGIA MOJIMI OČAMI

Zase čísla, matika?
To sa ma už netýka.

Ale, počkaj. To je iné.
Rátanie ťa neminie,
no strach sa rýchlo rozplynie.

Tá veda ma fascinuje,
koľko darov, výziev tu je.

Objasní ti všetky stránky,
silné aj tie slabšie.

Spoznáš seba, zrazu je ti ľahšie.

Rastie tvoja hodnota,
a vymizne temnota.

Výzvy taktiež rozpoznáš,
viacej sa nevzdávaš.

Rátam číslo života
a vyjde mi jednotka.

Kreatívna? Tvorivá?

Asi som sa zmýlila.

Rátam znova, je to tak,
jednotkou mám sa stať.

Takže začni od seba,
nestrať sa v dave,
už sa ozvi, nemlč stále.

Zažiar predsa, veď to vieš.

No vidíš, už si rozumieš!

Dva roky Ti venujem,
nič z toho neľutujem.

Správne som sa rozhodla,
numero mi pomohla.

Nie som divná, som len iná,
autentická, kreatívna,
otvorená, pozitívna.

Milá Eri, Milá Liv,
Váš štýl ma ohromil.

Zo srdca Vám ďakujem,
že numero zbožňujem.

Otvorili ste mi dvere,
možno k novej kariére.

Veď aj ja chcem pomáhať,
vhľady, radosť rozdávať.

Moja duša sa už našla,
cítim veľké volanie.

Ukončujem pátranie,
už mám moje poslanie.

S láskou a obrovskou vďakou

Darinka Predná

Možnosť vykročiť smerom ku životu, ktorému bude do hĺbky rozumieť a sama si vytvárať realitu, ktorá ju bude baviť, je tu pre každú ženu, pripravenú a rozhodnutú vziať život do vlastných rúk a zažiť vnútorný rast v komunite vedomých a podobne naladených žien. A to v programe V ústrety porozumeniu života, ktorého brány sa otvárajú trikrát do roka.

Darinku Prednú môžete v prípade záujmu o lepšie porozumenie sebe a svojmu životu kontaktovať mailom (darina.predna@gmail.com). Vypracuje vám písomný rozbor alebo si s ňou môžete dohodnúť osobnú konzultáciu v Trenčíne.

Zdieľať na:

Facebook
WhatsApp
Email
Lívia Danningerová

Nadšená propagátorka numerológie, mentorka, koučka a lektorka. Vďaka 1:1 konzultáciám a online programom pomohla rozsvietiť potenciál viac ako 2 tis. žien. Prispieva do časopisov diárov, objavuje sa v televízii, v rádiu, prednáša na online a živých konferenciách (L. Harnošová, L. Kolaříková, K. Runa, N. Šulík, S. Kos Dzian). Spolupracovala s Umenie byť ženou či I Can Academy. Pomáha ženám objaviť svoju jedinečnosť, viesť vedomý a naplnený život v harmónii, v súlade s plánom svojej duše.

Lívia je sprievodkyňou ženských mentoringovo-prežitkových stretnutí, online aj naživo (v BA), kde ženy inšpiruje a podporuje na ceste k životu, ktorý začnú milovať. Jej snom je v ženách obnoviť dôveru v seba a v ostatné ženy. Poskytnúť oporu a prijatie v bezpečnom kruhu. Verí, že spojenie žien má liečivú silu. Dnes je šťastnou manželkou a vedomou maminou 2 detí.

Naposledy pridané:

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.