Referencie

Vaše slová
a referencie

Referencie Kategórie
Teraz chápem, prečo mi nevyšli dva najdôležitejšie vzťahy môjho života. Mať tak tieto informácie predtým…
Milena
Prišla do života moja učiteľka numerológie - veselá, milá a bláznivá... :) v dobrom! Viedla úžasný, magický a priateľský program V ústrety porozumeniu života. Oceňujem úprimnosť a otvorenosť ľudí v tejto skupine. Moje najdôležitejšie aha momenty boli spojené s mojimi rodičmi a sestrou. Prišlo aj určité pochopenie a úľava. Za čo som veľmi vďačná. Numerológia je kľúč k pochopeniu seba aj blízkych. Vždy som sa chcela tomu venovať. Nastal správny čas a prišiel správny učiteľ. Ďakujem Livi. Dúfam, že sa ešte v živote stretneme...
Renáta Makatová
Livi ahoj, chcela by som Ti veľmi poďakovať za naše stretnutie. Vždy som vedela, že čísla majú zmysel a je v nich hlbší význam, ale až po stretnutí s Tebou mi to dávalo logiku. V niektorých veciach som aj ja lepšie pochopila samú seba. Typovo ako človek si mi veľmi sadla a už teraz sa teším na naše najbližšie stretnutie kde sa budeme baviť nielen o číslach. Rob to čo robíš aj naďalej, je vidno, že tým žiješ a snažím sa ľuďom pomôcť. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov.
Miška
Linda
Videoreferencia na konzultáciu
Ani som netušila koľko toho bude v kurze Kompas partnerského vzťahu zahrnutého. Kurz bol naozaj pestrý, dozvedela som sa veľa nového, ale vďaka nemu som aj lepšie pochopila to, čo som už vedela. Páčili sa mi jednotlivé témy a lekcie, boli dobre názorne spracované, prehľadné a tešila som sa na každú ďalšiu. Ešte viac som si uvedomila, že aj vďaka číslam v dátume narodenia sme naozaj každý iný...nie lepší, nie horší, proste jedinečný a to je na tom skvelé. Každý sme originál, aj keď dátum narodenia sa môže u viacerých osôb zhodovať, vždy treba brať do úvahy viaceré aspekty. Kurz ma jednoducho bavil. Ďakujem Livi!
Jana Nehajová

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.