Referencie

Vaše slová
a referencie

Milá Lívia, dávno som túžila získať informácie, ktoré ponúka tvoj Kompas partnerského vzťahu. Kurz mi priniesol presne to, čo som očakávala. Nebol pre mňa "iba" numerologické minimum, obohatil ma o širší uhol pohľadu na seba, na partnera, na vzťahy… Kompas nasmeroval svoju strelku na mňa! V danom roku už nebudem siliť to, čo mi tam podľa numerológie "nepatrí". Všetko príde v správnu chvíľu! Je skvelé, že na základe numerologického výpočtu viem, čo môžem v danom roku očakávať, a tým pádom sa na to lepšie pripraviť! Lívia, som vďačná, že si sa so mnou podelila o časť svojej životnej cesty. Verím, že ťa úspech tvojho 6-dňového on-line kurzu povzbudí a vytvoríš jeho pokračovanie. Držím ti palce!
Daniela Tichá
Tvůj kurz je OPRAVDU VÝJIMEČNÝ....JAKO TY SAMA.... jak jinak a je v něm cítít kolik srdce jsi do něj vložila... Proto ti přeju, aby pomáhal a rozrůstal se raketovou rychlostí a přinášel tak pochopení sebe sama co největšímu množství lidí.
Kateřina
Počas stretnutia som cítila pokoj a bezpečie. Cez príbehy iných žien som si zvedomila svoje vlastné výzvy. Vládla vzájomná podpora, vznikli aj nové priateľstvá. Veľmi sa mi páčil pripravený oltár, meditácia, aj milé občerstvenie. Vizualizácia bola tiež super, hudba jemná, hlas krásny. Lívia je jemná žena s otvoreným srdcom. Po kruhu som sa cítila veľmi uvoľnene. Som vďačná, že som si dopriala potrebný čas pre seba a zastavenie sa.
Katarína B.
V Bratislave jsem mela to štestí, že jsem se setkala s Livinkou a tím došlo i k mé první zkušenosti s numerologii. Livie je skvelá mladá žena s darem pomáhat lidem a to nejen numerologii. Ja jsem tim vším byla okouzlena. Bylo to nádherné setkání a už dnes se teším na další...Livi moc dekuji.
Ilonka
No tak tento kurz som potrebovala ako soľ. AHA momenty obrovské. Až sa mi chce plakať. Tá úľava je na nezaplatenie. Som 4 roky rozvedená. Podľa numerológie ide s mojím ex o osudový vzťah. Keby som toto vedela skôr, tak by som si ušetrila veľa bezsenných nocí. A ja som sa roky trápila, prečo to nefunguje. Teraz viem, že keby som sa aj na hlavu postavila, tak to manželstvo nezachránim. Aj som sa trápila, že prečo sa mi tak uľavilo, keď som sa rozviedla. Veľmi ti ďakujem.
Zuzana

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.