Referencie

Vaše slová
a referencie

Ahoj Livka. Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za skvelý hodnotný kurz, ktorý som zhltla jedným dychom. Bola si veľmi príjemnou, priateľskou sprievodkyňou na ceste za neskutočnými hodnotnými a zaujímavými informáciami zo sveta numerológie, s pozitívnou, krásnou energiou, s úžasným prístupom a skvelou atmosférou, v akej celý kurz prebiehal. Priblížila si mi množstvo užitočných informácií, o ktorých som ani netušila a ktoré budem verím využívať v ďalšom živote. Nech sa ti darí Livka, si skvelá v tom, čo robíš. Nemala som o numerológii ani potuchy a nesklamala ma. Som priam nadšená a budem to šíriť ďalej. Ešte raz ĎAKUJEM.
Andrea Javorská
Numerologický rozbor od Livky mi dal lepší pohľad na seba samu. Prostredníctvom výkladu som zistila svoje talenty, na čo sa viac zamerať, podporiť v sebe to jedinečné. Taktiež čomu sa vyhnúť. Som veľmi vďačná za stretnutie s ňou. Otvorila mi ďalšie dvere do môjho vnútorného sveta. ĎAKUJEM. Ďakujem za úžasný výklad.
Alenka
Milá Livka. Ďakujem veľmi pekne za milé a povzbudzujúce slová. V mnohom si mi pootvorila očká, dala si mi nové obzory na ľudi okolo mňa. Dúfam, že budem mať možnosť ťa stretnúť aj osobne.
Ivana
Veľké ĎAKUJEM. Nesmierne si vážim, že si Livka našla čas na našu konzultáciu, ktorá bola plná lásky a vnútorného vyžarovania. Nie vždy musí byť konzultácia a stroskotanom manželstve a neposlušných deťoch. Ja žijem v úžasnom manželstve s milujúcim manželom a neopísateľnou dcérkou. Milujem svoju rodinu. A cez to všetko som Livku oslovila. Nasmerovala ma, ako si vážiť svojho manžela a ako pristupovať k našej dcérke, aká vlastne je. Vždy som chcela byť prísna a ukážková pre svoje dieťa. Ale nechajme deti nech oni ukážu čo vedia, na čo môžeme byť na ne hrdý a čo vlastne milujú. Teším sa z každého dňa, každej minúty, keď sme spolu ako rodina. Livka, ešte raz ďakujem. Odporúčam každému.
Zuzana Šeliga
Lívia je úžasná pozitívna žena, hneď si ma získala. Dozvedela som sa mnoho informácií k tomu, aby som bola spokojnejšia a rozhodla sa správne. Spoznala som seba aj svojich blízkych. Už som sa parkrát stretla s numerológmi, ale toto bolo niečo úplne iné. Má obrovský dar pomáhať ľuďom a ja ďakujem, že som ťa stretla a spoznala.
Simonka
Milá Livi, chcem sa Ti ešte raz poďakovať za rozbor mojej osôbky a mojej rodiny. Tvoje slová mi stále rezonujú v hlave a priznám sa, že ešte stále nad všetkým rozmýšľam. V pozitívnom zmysle, tak to celé cítim. Vraví sa, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. A tak mi pripadá aj to, že som Ťa oslovila. Práve teraz. Práve, keď mi neboli jasné určité veci a nejak som tápala. Po rozhovore s tebou sa vyjasnilo, niečo sa mi potvrdilo a určité veci vkladám do života, pretože majú opodstatnenie. A to si cením najviac, nové informácie, ktoré ma posunuli a posunú vpred. Ďakujem Ti.
Helena

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.