Referencie

Vaše slová
a referencie

Ahojky Livka, netuším ako dlho mam už rozpísaný tento email... Keďže som počas kurzu V ústrety sebapoznaniu nestíhala držať s vami krok, všetko som si pozerala až zo záznamu. Táto spätná väzba Livi Ti však právom prináleží a myslím, že každý, kto robí svoju prácu s takou chuťou a vášňou ako ty, by ju mal dostať. Keďže my sme už čo-to prebrali na konzultácii, moje aha-momenty vo vzťahu ku mne, mužovi a synovi už mam dávnejšie spracovane (malá dcérka bola pre mňa jediný nepopísaný list). Napriek tomu bolo veľmi zaujímavé na každom z nás pochopiť spôsob, akým numerológia pristupuje k výkladu a tu celu logiku za tým. Kto svoje intuitívne načúvanie neustále posilňuje, možno si takýmto kurzom len potvrdil to, čo už dávno vie. Ale kto z nás naozaj nestratil ani trochu z toho “intuitívneho vnútorného ducha”? Je to vedomá práca na cely život a myslím, že numerológia to veľmi pekne doplna. Takýto súhrnný know-how by jeden študoval po knihách a kurzoch niekoľko mesiacov, ty si tomu dala perfektnú štruktúru, veľmi zrozumiteľne podanie a najmä to “tvoje nadšenie” pre vec bolo cítiť z každej vety. A naozaj verím Livi, že kus toho tvojho ja, čo dávaš do svojich kurzov, rozhovorov, konzultácii...práve to “tvoje ja” premieňa ľudí na menej skeptických, viac otvorených, schopných prijať, pochopiť a spracovať všetko, čo od teba počujú. Veľmi rada som ta zakaždým počúvala, máš upokojujúci prejav Livi, si veselá, humor ti nie je vôbec cudzí, vieš si urobiť srandu sama zo seba, neberieš sa tak vážne, uvádzaš príklady na sebe a svojej rodine...čo z teba zároveň robí opäť človeka, ktorý je dosť dobrý a nie dokonalý. A to úplne stačí. Za mňa úplne najväčší palec hore, Livi! Svojim príkladom si veľkou motiváciou pre ľudí. Odvádzaš skvelú prácu, ktorá ma zmysel a naozaj robí tento svet lepším. Si hlavnou postavou a zároveň režisérom svojho vlastného života a verím, že točíš “bestseller”...
Eva
Milá Lívia, stretnutie s tebou bolo pre mňa veľmi inšpirujúce. Vyžaruje z teba ženská energia, ktorá v dnešnom svete mnohokrát chýba. Nazretím do sveta numerológie sa mi potvrdili javy, ktoré o sebe viem, a ktoré si naozaj pár rokov uvedomujem a dávam si na ne pozor. Ďakujem za nazretie do čísel svojich i milovaného človeka. Odporúčam stretnutie s Líviou každému.
Evka
Livi je dôkazom, že si môžeme v živote dovoliť veľké zmeny a robiť, čo nás baví. Srší z nej nadšenie pre numerológiu, a preto bolo pre mňa naše stretnutie nielen veľmi príjemné, ale aj inšpiratívne. S láskavým prístupom mi hovorila o svetlých aj tých menej svetlých stránkach mojich vzťahoch, a zároveň tam vždy vkladala ľahkosť toho, že veci môžeme neustále zlepšovať. Ďakujem Ti, Livi, za túto príležitosť nahliadnuť zase o niečo viac do manuálu „Ako so sebou pracovať“ a prajem Ti veľa krásnej tvorby toho, čo miluješ.
Tereza
V prvom rade si Livi skvelá mentorka, terapeutka a slniečko. Robíš svoju prácu s vášňou a vieš ľudí do toho vtiahnuť. Informácie vo video-lekciách v programe V ústrety porozumeniu života sú komplexné, skvele vysvetlené a obohacujúce. Prezentácie boli pekne prehľadné s logickou postupnosťou. Ja som "žrala" všetko. Mňa to veľmi bavilo, každá časť. Človek sa do toho skôr dostal, ako keby som si to začala študovať z knižky. Malo to celé svoju energiu. Program by som určite odporučila.
Katarína Seman
Lívia je usmievavá a veľmi pozitívne naladená osôbka, ktorú som mala možnosť spoznať cez videohovor. Poradila mi v oblasti partnerského života, ako reagovať v určitých situáciách a pochopiť určité súvislosti. Vysvetlila mi príčiny niektorých nezhôd v rodine, prečo sú niektoré veci tak ako sú, a ako sa k nim postaviť. Som nesmierne vďačná, za jej rady, a môžem odporúčať každému, kto nenachádza odpovede na životné situácie, aby sa na ňu obrátil. Ďakujem ešte raz.
Marianna

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.