Referencie

Vaše slová
a referencie

Referencie Kategórie
Lívinka je neskutočne milá a krásna osoba. Naše stretnutie aj keď len cez videohovor mi dalo veľmi veľa, pochopila som veci, ktoré mi nedávali zmysel. Poradila mi, na čo si treba dávať pozor a naopak, čo mám na sebe rozvíjať. Po našom rozhovore cítim, že som vyrovnanejšia a stále sa usmievam. Veľmi pekne za všetko ďakujem.
Lucka
Ani som netušila koľko toho bude v kurze Kompas partnerského vzťahu zahrnutého. Kurz bol naozaj pestrý, dozvedela som sa veľa nového, ale vďaka nemu som aj lepšie pochopila to, čo som už vedela. Páčili sa mi jednotlivé témy a lekcie, boli dobre názorne spracované, prehľadné a tešila som sa na každú ďalšiu. Ešte viac som si uvedomila, že aj vďaka číslam v dátume narodenia sme naozaj každý iný...nie lepší, nie horší, proste jedinečný a to je na tom skvelé. Každý sme originál, aj keď dátum narodenia sa môže u viacerých osôb zhodovať, vždy treba brať do úvahy viaceré aspekty. Kurz ma jednoducho bavil. Ďakujem Livi!
Jana Nehajová
Livi ahoj, chcela by som Ti veľmi poďakovať za naše stretnutie. Vždy som vedela, že čísla majú zmysel a je v nich hlbší význam, ale až po stretnutí s Tebou mi to dávalo logiku. V niektorých veciach som aj ja lepšie pochopila samú seba. Typovo ako človek si mi veľmi sadla a už teraz sa teším na naše najbližšie stretnutie kde sa budeme baviť nielen o číslach. Rob to čo robíš aj naďalej, je vidno, že tým žiješ a snažím sa ľuďom pomôcť. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov.
Miška

Bezpečie, súznenie, zdieľanie. To sú slová, ktoré mi prvé napadnú, keď si spomeniem na naše stretnutie. Kruhy vedené Liv sú plné láskavosti, krásnej energie a porozumenia. Eri zas prináša pokoj prostredníctvom svojho aktívneho načúvania a podpory. Prostredie, kde sa kruh konal, bolo veľmi príjemné a cítila som sa tam uvoľnene. Ako nováčik v ženských kruhoch som bola zvedavá, trochu neistá, ale tešila som sa. Po stretnutí som bola plná energie a pocitu spokojnosti, že som mohla zdieľať priestor s inými ženami, čo bolo naozaj posilňujúce. Každá žena môže priniesť niečo osobité do takéhoto stretnutia. Môžeme nájsť kúsky seba v príbehoch iných, čo je nesmierne inšpirujúce. Odporúčam každej žene zažiť takýto bezpečný ženský kruh. Je to skúsenosť, ktorá nás spojí, posilní a ukáže, že spoločne môžeme byť silnejšie.

Ilonka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.