Referencie

Vaše slová
a referencie

Referencie Kategórie
Milá Lívia, stretnutie s tebou bolo pre mňa veľmi inšpirujúce. Vyžaruje z teba ženská energia, ktorá v dnešnom svete mnohokrát chýba. Nazretím do sveta numerológie sa mi potvrdili javy, ktoré o sebe viem, a ktoré si naozaj pár rokov uvedomujem a dávam si na ne pozor. Ďakujem za nazretie do čísel svojich i milovaného človeka. Odporúčam stretnutie s Líviou každému.
Evka
Ak sa hľadáš, ak pochybuješ, ak nevieš ktorou cestou sa vybrať...ak máš pocit, že už nie je prečo žiť, a všetko je zlé...viem čo ti pomôže...Livka, láskavá a múdra lektorka, žena v krásnej ženskej energii a jej úžasný numerologický kurz...:-) Posledné roky som blúdila, ale teraz už viem čo som hľadala, čo ma robí šťastnou a prečo som tu...ďakujem Livi, tlačia sa mi slzy do očí...bola to sila! Dnes som pripravená postaviť sa s láskou a trpezlivosťou všetkým mojim výzvam, ktoré mám a ktoré mi numerológia potvrdila...Pochybnosti - aj keď malinké o tom, že či sa dá žiť svoj sen...tak tie zmizli... Materiály na výuku boli výborne spracované, tiež videá, všetko bolo prehľadné, ľahko pochopiteľné. Tešila som sa na každú lekciu. A každá nová lekcia bol jeden veľký AHA moment :) Získala som potvrdenie svojich podvedomých pocitov zo seba samej a pochopenie ľudí v mojom okolí. Bola aj sranda, čo je veľké plus, žiadna nuda.   Som veľmi rada, že som vstúpila do programu, zmenil mi život, energiu, moje vibrácie, toľko nových krásnych vedomostí, bola radosť sa každý deň zobúdzať a "žiť s číslami", zapĺňať svoj voľný čas štúdiom, ktorý ma nesmierne bavil a dával mi nové uvedomenia a zmysel...milujem Numerológiu a teším sa na život s ňou...ĎAKUJEM!!!
Ľubica Turňová
Empatické, milé  a výživne stretnutie skvelých žien. Livku vnímam ako milú, priateľskú, srdečnú žienku. Veľmi ma tešilo osobné stretnutie s ňou. Už som na kruhoch párkrát bola. Na tomto som sa cítila skvele a veľmi príjemne. Bola som spokojná s celým priebehom. Ďakujem vám krásne za všetko, ste skvelé. Nech sa vám darí v každom smere čo najlepšie.
Alex P.
Online kruh s Líviou, príjemnou, vedomou a motivujúcou sprievodkyňou a mentorkou veľmi odporúčam. Má príjemnú komunikáciu a profesionálny prístup. Zažila som veľa AHA momentov v oblasti chápania reality, oceňujem drobné osobné rady k téme stretnutia. Kruhy sú pre Líviu rozšírením portfólia jej činností a obohacuje ich o základy osobnej numerológie a drobného mentoringu každej z účastníčok, za čo som jej vďačná. Vizualizácia nemala chybu. Za mňa bolo toto stretnutie SUPER, príjemné, obohacujúce a možno ešte lepšie, ako osobné, nakoľko ma nevyrušovali žiadne energie prítomných žien a mohla som sa ponoriť do svojho vnútra s láskavým vedením a jednoznačným postojom Lívie.
Tina B.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.