Referencie

Vaše slová
a referencie

Lívia je usmievavá a veľmi pozitívne naladená osôbka, ktorú som mala možnosť spoznať cez videohovor. Poradila mi v oblasti partnerského života, ako reagovať v určitých situáciách a pochopiť určité súvislosti. Vysvetlila mi príčiny niektorých nezhôd v rodine, prečo sú niektoré veci tak ako sú, a ako sa k nim postaviť. Som nesmierne vďačná, za jej rady, a môžem odporúčať každému, kto nenachádza odpovede na životné situácie, aby sa na ňu obrátil. Ďakujem ešte raz.
Marianna
Milá Livi, chcem sa Ti ešte raz poďakovať za rozbor mojej osôbky a mojej rodiny. Tvoje slová mi stále rezonujú v hlave a priznám sa, že ešte stále nad všetkým rozmýšľam. V pozitívnom zmysle, tak to celé cítim. Vraví sa, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. A tak mi pripadá aj to, že som Ťa oslovila. Práve teraz. Práve, keď mi neboli jasné určité veci a nejak som tápala. Po rozhovore s tebou sa vyjasnilo, niečo sa mi potvrdilo a určité veci vkladám do života, pretože majú opodstatnenie. A to si cením najviac, nové informácie, ktoré ma posunuli a posunú vpred. Ďakujem Ti.
Helena
Musím říct, že to bylo úplně úžasné. Žádné uspávání hadů. Bylo to velice zajímavé, obohacující, prostě WAU. Přeji ti ať máš ve všech svých oborech skvělé výsledky a ať tě to neustále obohacuje a vždy objevíš něco nového a i to co tě posune dále. Byla si prostě úžasná a pozitivní energie z tebe přímo sálala😉.
Ivana
Livka celý čas po našom stretnutí nedokážem pochopiť, že som zo seba vysypala také množstvo informácií "cudziemu človeku" a navyše v online priestore, ktorému som sa zubami nechtami bránila. Máš v sebe obrovsky DAR. 
Svetlanka
No tak tento kurz som potrebovala ako soľ. AHA momenty obrovské. Až sa mi chce plakať. Tá úľava je na nezaplatenie. Som 4 roky rozvedená. Podľa numerológie ide s mojím ex o osudový vzťah. Keby som toto vedela skôr, tak by som si ušetrila veľa bezsenných nocí. A ja som sa roky trápila, prečo to nefunguje. Teraz viem, že keby som sa aj na hlavu postavila, tak to manželstvo nezachránim. Aj som sa trápila, že prečo sa mi tak uľavilo, keď som sa rozviedla. Veľmi ti ďakujem.
Zuzana

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.