Zdarma

Užitočné zdroje
o numerológii

Ak si nie si istá, či ti môžem pomôcť, nahliadni do mojich zdrojov zdarma a získaj náhľad do numerológie.

Dary a výzvy životných čísiel

Objav skryté posolstvo životných čísiel svojho dieťaťa. Praktická príručka vytvorená s ohľadom na deti (aplikovateľná aj pre dospelých).

Sprievodca vedomého rodiča

Čím viac vedomých rodičov uvedomujúcich si svoje správanie a štýl výchovy, tým viac šťastnejších detí.

Ako ísť s prúdom svojho života

Overený návod na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

Sprievodca tvojou vnútornou krajinou

Pomôže ti zamyslieť sa do hĺbky nad tým, čo ťa v živote brzdí a bráni ti byť šťastnejšia.

Má potenciál začať meniť tvoj život

Vaše slová a referencie

Numerológia je štúdiom na celý život. Je ako sväté písmo. Každý deň ti odhalí niečo skryté, nepoznané a zároveň výnimočné. Je to celoživotná knižnica poznávania seba samého. Cez online kurz V ústrety sebapoznaniu som viac pochopila rodičov, ich výchovu i moje smerovanie. Uvedomila som si, že deň narodenia je každému daný tak, aby zvládol celoživotné úlohy a naplnil svoj cieľ. Ty to robíš. Si odhodlaná, zapálená pre danú vec, vieš motivovať a robíš to nenásilne, s ľahkosťou motýlích krídel, za ktorou sa skrýva veľa práce a obetavosti. A nesmiernej ľudskosti. V tom tkvie tvoja veľkosť.
Štefánia Hraščová
Kurz V ústrety sebapoznaniu určite odporúčam. Pri práci s deckami som zistil, že je potrebné byt viac ,,psychológom" ako koučom. A práve vďaka numerológii som zistil, aké vlastnosti majú deti (a samozrejme aj ostatní ľudia). Tým pádom som vedel aj moje rozprávanie, pokyny či inštrukcie prispôsobiť tak, aby malo to, čo som hovoril, väčší vplyv a padlo ,,na úrodnú pôdu". Odporúčam tento kurz absolvovať každému a špeciálne tomu, kto pracuje s ľuďmi.
Tomáš
Livka celý čas po našom stretnutí nedokážem pochopiť, že som zo seba vysypala také množstvo informácií "cudziemu človeku" a navyše v online priestore, ktorému som sa zubami nechtami bránila. Máš v sebe obrovsky DAR. 
Svetlanka
Ahoj Livka. Rada by som sa podelila o svoje pocity týkajúce sa nášho sedenia. Priateľské, príjemné, ale aj premyslené sú prvé myšlienky, ktoré ma napadli, ako som začala písať toto "hodnotenie" nášho spoločného sedenia. Veľmi si cením čas, čo si si našla a strávila ho so mnou. A takisto si veľmi vážim, ako si mi starostlivo a podrobne vysvetlila aspekty mojej osobnosti. Bolo zaujímavé pre mňa, ako to všetko zapadalo. Naše stretnutie bolo veľmi profesionálne, ale čo bolo pre mňa ešte viac dôležité, že bolo najmä plné pozitívnej energie. Mala som pocit, že sa rozpravám s kamarátkou bez nejakého čudného pocitu (čo sa mi často stáva hlavne keď sa niekto snaží hodnotiť mňa a moje konanie, či správanie), že ma niekto hodnotí alebo odsúdi za moje myšlienky a to bolo super, lebo celý rozhovor bol potom, aspoň pre mňa, nenútený a otvorený. Veľmi sa mi páčil priestor, čo si mi poskytla na začiatku na svoju vlastnú sebareflexiu. Dozvedela som sa veci, čo som nejak tušila, ale nevedela pomenovať alebo zaradiť a ty si mi to len potvrdila. Pomohlo mi to ešte stále dôverovať svojej intuícii. Pravdaže nebola by som úprimná, keby som začala tvrdiť že všetko, čo mi bolo povedane na našom stretnutí, hlavne v časti o učení odpúšťania a dôležitosti tohto "upratania" v mojom ďalšom smerovaní, som hneď dokázala aj zrealizovať a že som s tým hneď bola stotožnená. Ale viem s určitosťou, že to vo mne zostalo a vraciam sa k tomu z času na čas v mojich myšlienkach. Ďakujem Livi!
Zuzka
Ani som netušila koľko toho bude v kurze Kompas partnerského vzťahu zahrnutého. Kurz bol naozaj pestrý, dozvedela som sa veľa nového, ale vďaka nemu som aj lepšie pochopila to, čo som už vedela. Páčili sa mi jednotlivé témy a lekcie, boli dobre názorne spracované, prehľadné a tešila som sa na každú ďalšiu. Ešte viac som si uvedomila, že aj vďaka číslam v dátume narodenia sme naozaj každý iný...nie lepší, nie horší, proste jedinečný a to je na tom skvelé. Každý sme originál, aj keď dátum narodenia sa môže u viacerých osôb zhodovať, vždy treba brať do úvahy viaceré aspekty. Kurz ma jednoducho bavil. Ďakujem Livi!
Jana Nehajová
Odporúčam každému. Vo svete je málo pochopenia a rešpektovania sa. Toto je nádherný spôsob na uvedomenie. Možno keby vedia tieto informácie rodičia mali by sme ešte viac pochopenia k sebe a krajšie otvorenejšie vzťahy. Mne to teraz napomohlo k hlbšiemu pochopeniu... a možno aj odpusteniu. Veľká vďaka. Nádherný kurz.
Renátka Makatová
Stretnutie s Livi bolo ako rozhovor s kamoškou, psychologičkou občas i šamankou, ktorá ma v sebe veľa múdrosti. Komunikovali sme online cez telefón, ale naozaj to bolo ako na káve, príjemné, intímne a hlavne obohacujúce. Ak potrebujete v živote nakopnúť, hľadáte hlbšie súvislosti alebo si len chcete o sebe či svojich blízkych niečo potvrdiť, určite odporúčam numerologickú konzultáciu s Livkou. V tých číslach je veľká pravda a hlavne, ak sa vie človek správne nacítiť, dokáže z nich pochopiť veľa a to Livi určite vie, má v sebe dar a robí to s veľkým šarmom, empatiou a naozaj som sa cítila veľmi príjemne. Zo srdca ďakujem za povzbudenie, motiváciu a Tvoju krásnu energiu milá Livi.
Zuzka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.