O mne

Kto som
a čo robím

Kto som

Som Lívia,
vzťahová numerologička, certifikovaná koučka a mentorka žien,

ktoré nerozumejú, čo a prečo sa deje v ich živote, ktoré stratili radosť z každodenného bytia, majú pocit, ako by im niečo chýbalo, cítia sa bezradné a nevedia sa pohnúť z miesta.

Mojou vášňou je
pomáhať ženám
zamilovať sa do seba
a vedome si tvoriť život,
po akom túžia.

Čo robím

Pomáham ženám na ich ceste k šťastnejšiemu prežívaniu života.

Pomáham im pochopiť náročné udalosti, ktoré im prichádzajú do cesty, tak, aby opäť prežívali naplnenie, spokojnosť a objavili hlbší zmysel svojho života a našli dôvod, prečo byť opäť šťastné.

V takejto situácii som sa ocitla pred 7 rokmi aj ja, stratila som zmysel, dôvod a chuť života. V tej dobe by mi veľmi pomohlo, keby ma niekto previedol pochopením, prijatím, pustením a znovu nájdením zmyslu môjho života.

Rozumiem však, že som musela prejsť zdĺhavejšiu cestu, aby som dnes vedela pomáhať svojím príkladom a inšpirovať ostatné ženy, ako sa z kôpky nešťastia stať sebavedomou ženou, ktorá má hranice, pozná svoju hodnotu a má odvahu kráčať za svojimi snami.

Vykonala som stovky numerologických konzultácií a v oblasti numerológie ľudí aj s nadšením vzdelávam. Mojimi online kurzami  a programami prešlo viac ako 1500 žien. Prednášam na konferenciách, robím rozhovory, či prispievam do časopisov. S milovaným manželom kráčame spoločne životom už 18 rokov a vedome a s láskou vychovávame naše 2 deti.

Mne samotnej pomohli poznatky z numerológie zásadným spôsobom zlepšiť a zharmonizovať vzťah s mojím manželom. Pochopila som naše dve deti a všetkých ľudí v mojom okolí. Nadobudla som pokoj na duši a väčšiu vyrovnanosť.

AKÁ SOM LEKTORKA PODĽA 
ÚČASTNÍČOK PROGRAMOV?

Môj príbeh

Odhaľujem Ti svoj príbeh, svoje prežívanie života, svoju dušu...

Vždy som bola citlivá a romantická duša. Typická žena znamenia ryby. Mojich zopár vzťahov s partnermi bolo vždy o veľkej zamilovanosti, hlbokej a vášnivej láske, držaní sa za ruky a vzájomnom pozeraní si do očí. Snívala som o šťastnom a harmonickom manželstve.

Na čo myslíš, to si aj pritiahneš. A zrazu sa objavil on, ten pravý. Mali sme ukážkové manželstvo ako z rozprávky. V ňom kopec lásky a nežností. Všetko bolo dokonalé. Až pokým sa nám nenarodila dcérka a o dva roky neskôr aj syn. Manžela som odsunula na druhú koľaj a bola som zameraná primárne na naše deti. Muž chodil do práce a ja som sa o ne starala na materskej dovolenke.  

Trávili sme spolu málo času, spoločné rozhovory už neboli o nás, ale iba o deťoch. Nezostával priestor na intimitu. A práve v tomto období nás postretla hlboká manželská kríza, ktorá mi zničila moje ideálne predstavy o bezproblémovom manželstve. Svet sa mi zrútil ako domino. Siahla som si na svoje emočné dno. Bezmocnosť, beznádej a zúfalý plač boli mojimi častými spoločníkmi.

Prežívam svoj najťažší rok v živote. Strácam zmysel svojho bytia. Moje srdce je roztrieštené na tisíc kúskov. Umáram sa vo svojom žiali a často plačem. Iba tak som a prežívam. Púšťam si pomalé pesničky a pozerám romantické filmy, ktoré umocňujú vo mne pocit totálneho zlyhania. Cítim, že nie som dosť dobrá. „Budem ešte niekedy naozaj šťastná?“ Takto plynú týždne, celý rok.

Ako rodina spolu trávime veľa času a začína nám byť opäť dobre ako za starých čias. Začínam cítiť, že do nášho manželstva sa prinavracia láska. Ja sa však napriek tomu často vraciam v čase a umáram sa. Nechce to odznieť. 

Buď teraz alebo nikdy. Ak chcem ostať vo vzťahu s mojím mužom, nesmiem zotrvávať v minulosti. Ale ako?

Áno, zistila som, že byť šťastná je iba vecou rozhodnutia.

Navštevujem vzdelávacie semináre, čítam motivačné knihy. Zisťujem, že všetko má svoj dôvod a nič sa nedeje náhodou.  Že udalosti, ktoré nás postretli sú presne tie lekcie, ktoré sme potrebovali prežiť. Máme sa z nich poučiť a niečo v nás opraviť. Nabrať opäť silu a vykročiť nášmu šťastiu oproti. Svojim myšlienkam sa venujem viac ako kedykoľvek predtým. Postupne získavam stratenú sebadôveru a kultivujem sebalásku. Z uplakanej a emočne prázdnej obete sa stáva silná a sebavedomá žena, ktorá berie svoj život do vlastných rúk. Robím vedomé rozhodnutie byť opäť šťastná.

Jediným možným spôsobom bola pre mňa cesta k sebe samej, uvedomenie si svojej hodnoty a znovunadobudnutie stratenej sebadôvery.

Po materskej dovolenke sa s novým nastavením mysle vraciam do zamestnania. Nie som však šťastná. Ráno do práce ako vždy počúvam motivačné CD. Slová „Keď si v nejakej nevyhovujúcej situácii, buď ju úplne prijmi, zmeň alebo z nej odíď“ ma prinútili konať. Neviem prijať predstavu, že by som mala dennodenne dochádzať do práce, ktorá ma navyše ani vnútorne nenapĺňa. Nie! 

Ja túžim byť sama scenáristkou svojho života. Dávam výpoveď.

Keď som zatvárala za sebou dvere, o svojom budúcom poslaní som vedela iba toľko, že sa už neplánujem zamestnať, túžim vykonávať prácu s hlbším zmyslom, pomáhať ľuďom a mať flexibilitu kvôli deťom. V tom čase som však absolútne netušila, čo budem robiť. Iba som cítila, že potrebujem ukončiť jedno, aby vznikol priestor na začatie niečoho nového.  

Vtedy mi do cesty prichádza numerológia. Jedno stretnutie s numerologičkou mení moje doterajšie vnímanie sveta. O svojej rodine sa dozvedám toľko, čo som nepochopila za celý doterajší život. 

Predstavte si staršiu usmiatu pani. Malú útulnú kanceláriu. Na stole zapálené sviečky, na poličke sošky anjelikov. Nevedela som, čo ma čaká. Ja som vám ľudia celé dve hodiny s úžasom híkala od prekvapenia. Ako táto žena môže o mne a mojej rodine všetko vedieť? 

Mám silnú mužskú energiu. Ja všetko zariaďujem, som vo vzťahu tá akčnejšia a dynamickejšia. „Ach, áno, to je úplná pravda“, zavzdychla som si smutne nad mojím fungovaním v rodine. Som stále aktívna a rýchla a mám potrebu všetkých riadiť. 

„Váš manžel toho asi veľa neopraví, však? On nemá manuálnu zručnosť. Neočakávajte to od neho. „Do kelu!“ spomenula som si na momenty, kedy som bola na neho nevrlá. Keď som mu v duchu vyčítala, že sa doma nevie vysporiadať s drobnými technickými problémami. „Môj otec vie všetko opraviť“ vždy mi behalo mysľou. Mala som tendenciu ho s ním porovnávať. Bolo mi zo seba do plaču. Z toho, ako som nerešpektovala jeho individualitu. Vyžadovala som od neho niečo, čo mu nie je prirodzené. 

„A vy kde pracujete?“ „Zrovna som dala výpoveď. Pracovala som vo finančníctve, aj v audite. „Zaujímavé,  lebo vy nie ste veľmi na detaily.“ „No to veru fakt nie som. Preto ma tá práca asi nebavila.“ Mám viac ako 30 rokov a doteraz som sa o sebe takmer nič nenaučila.

Vôbec som netušila „kto som“, v čom som dobrá a čo chcem od života.

Informácie z tohto stretnutia ma uchvátili natoľko, že som mala túžbu dozvedieť sa viac. O pár dní „náhodou“ začínal numerologický kurz. Ocitla som sa v Škole numerológie a získala certifikát. Kamarátom som robila numerologické rozbory, kde som si vlastnou skúsenosťou potvrdzovala, ako to všetko sedí. Páčilo sa mi, ako ľudia na to reagujú a že to má pre ich život pridanú hodnotu. Robila som, čo ma baví a bola som viac vo svojej ženskej hravej energii.

Poznatky z numerológie mi pomohli definovať, kto vlastne som, v čom som dobrá a čo mi nie je prirodzené. S manželom sme jeden druhého navzájom dokonale pochopili a prijali naše slabé stránky. Už sme vedeli, čo môžeme jeden od druhého očakávať. Zistili sme, že sa nádherne dopĺňame. Prestali sme medzi sebou bojovať a súperiť a stali sa z nás nerozluční partneri, ktorí sa podporujú a stoja pri sebe. Náš vzťah získal úplne iný rozmer a bolo nám spolu krásne.

V období môjho nadšenia pre numerológiu mi prišla jedna pracovná ponuka, ktorá však vo mne opäť aktivovala mužskú energiu. Bola som nastavená na výkon, výsledky a vysoký zárobok. Rodinné víkendy som vymenila za pracovné stretnutia. S rodinou som bola čoraz menej, manžel zastával v domácnosti moje miesto. Večer v posteli sme sa stretávali dvaja „muži“ a vytrácala sa polarita z nášho intímneho života. Náš vzťah začal opäť trpieť a s manželom sme sa vzďaľovali. Viazla komunikácia, často sme sa hádali a nemali sme vzájomné pochopenie pre pocity toho druhého.

Ak nekonáme v harmónii s naším srdcom, ak nie sme samy sebou, ochudobňujeme tento svet o naše dary, o naše najhlbšie vyjadrenie duše.

Táto práca vo mne vzbudila myšlienku, že si rýchlo zarobím a následne budem hľadať svoje poslanie a to, čo ma bude baviť. Tiež som túžila zarobiť peniaze a zabezpečiť nás. Neskôr som však zistila, že ísť touto cestou nebolo správne rozhodnutie. A že toto moje mužské nastavenie a túžba byť pracovne úspešná nám takmer zničili vzťah. Po jednej ostrej výmene názorov s manželom a výčitke, že ničím rodinu, som si povedala dosť. Takto už ďalej žiť nechcem. Nemá zmysel tráviť víkendy bez rodiny, ničiť náš znovu krásny vzťah s mužom, ktorého milujem. Veď takto som to ja predsa nikdy nechcela! Rozhodla som sa s touto prácou skončiť.

Opäť sa vraciam k numerológii, ktorá ma nesmierne bavila. Problém bol v tom, že mi nabehli rôzne strachy typu: „Čo si o mne ľudia pomyslia? A moji rodičia čo? Tí by to určite ťažko prijali. Ich ambiciózna a cieľavedomá dcéra, ktorá ovládala tri cudzie jazyky, ktorej životopis bol plný názvov prestížnych spoločností a ktorá mala našliapnuté, aby bola dobre plateným zamestnancom vo svete financií, bude numerologičkou?“

Znova venujem čas sebe, svojmu osobnému rozvoju, navštevujem ženské kruhy, kde objavujem a vedome kultivujem v sebe svoju potlačenú ženskú energiu. Prehlbujem svoje poznatky v oblasti numerológie a robím zadarmo numerologické rozbory. Nové poznatky mi pomáhajú opäť nájsť odpovede na mnohé moje životné situácie. Nadobúdam vnútorný pokoj a vyrovnanosť. Spolu s manželom chodíme na víkendové semináre pre páry, kde prehlbujeme našu lásku. Náš partnerský vzťah sa postupne krásne zharmonizoval. 

Náš manželsky život sa dostal na úroveň prekračujúcu aj moje skryté predstavy, ako by ideálny vzťah v mojom ponímaní mal vyzerať.

Navštevujem mnohé semináre a transformačné tréningy. Počas jednej meditácie, ležiac v mysli na smrteľnej posteli, obklopená svojimi najbližšími, si mám odpovedať na otázku: „Čo chcem, aby o mne ľudia povedali?“ „Bola ženou, ktorá prispela k zlepšeniu medziľudských vzťahov a k tomu, aby bol tento svet krajším a lepším miestom pre život.“  Vtedy mi to celé zapadlo. Veď numerológia je presne ten spôsob, ako to môžem uskutočniť! Je to poslanie a cesta, ktorou sa nemám báť vydať.

Od tohto momentu som už ani na chvíľu nezapochybovala o tom, čo budem robiť. Hoci som nevedela ako, sila môjho presvedčenia, moje srdce a intuícia ma viedli už samé. Začala som robiť prvé platené numerologické konzultácie. Spokojnosť klientok a ich nadšené spätné väzby ma utvrdzovali v tom, že kráčam správnym smerom. 

Pomohla som stovkám žien pozrieť sa na ich život z iného uhla pohľadu. Spoznať seba, tak lepšie porozumieť svojmu mužovi a zlepšiť ich vzťah. 

Postupne som získavala neoblomnú vieru v samu seba a svoje schopnosti, v silu numerológie a daru pomáhať ženám. Pozitívny vplyv numerológie šírim s láskou do sveta aj prostredníctvom workshopov a prednášok. 

V živote a partnerskom vzťahu som urobila viacero chýb. Dnes by som už v mnohých situáciách konala a reagovala inak. Bolo to však súčasťou môjho učenia a nevyhnutnosť pre môj osobný rozvoj a pochopenie. 

Dnes ťa milá žena, túžim inšpirovať, podporovať a podeliť sa s tebou o svoje poznatky z numerológie. Odovzdať ti skúsenosti ženy, ktorá pochopila rôzne zákonitosti partnerského spolunažívania. Som presvedčená, že aj v dnešnej hektickej dobe je možné vytvoriť nádherný partnerský vzťah a to aj po hlbokej kríze, a že numerológia nám vie byť k tomu veľmi nápomocná.

Svoj príbeh ti odkrývam preto, aby som ťa povzbudila, že v živote nie si sama, ktorá je nešťastná a sklamaná. My všetky zdolávame náročné prekážky. Pochopila som, že každý problém je iba duchovný tréning, ktorým si musíme prejsť. Rozhodnutie, či spadneme dlhodobo na dno alebo ho prijmeme ako príležitosť duchovne vyrásť a posunúť sa, je v našich rukách.

Staň sa ženou a partnerkou, akou si praješ v hĺbke srdca byť. Ži život, po akom si vždy túžila. Dovoľ mi ti v tom s láskou a pokorou pomáhať. Myslím si, že spoločné zdieľanie a učenie sa jedna od druhej nám pomôže liečiť a uzdravovať naše duše a postupne aj naše partnerské vzťahy.

Pozývam ťa do komunity žien, ktoré túžia porozumieť samy sebe, partnerovi a udalostiam vo svojom živote. Zharmonizovať svoj partnerský vzťah a byť šťastné. A ktoré sa na spoločnej ceste podporujú. 

S láskou, Lívia

Ako šírim numerológiu

Mojím snom je, aby základné poznatky z numerológie malo čo najviac rodín a aj vďaka nim prežívali vzájomné porozumenie a žili vo väčšej pohode a radosti.

…preto prednášam, píšem, vediem ženskú FB skupinu a delím sa s ľuďmi o svoje know-how, poznatky, skúsenosti…

Evita talkshow
Rozhovor s Evitou na Exprese
január 2022
Keď spočítame jednotlivé číslice v našom dátume narodenia, dostaneme dvojciferné číslo, to potom zjednodušíme – sčítame na jednociferné číslo. Čo toto číslo znamená? Vypočuť si rozhovor
Konferencia
Umenie byť ženou
apríl 2021
Príďte preskúmať, čo všetko sa dá zistiť len pomocou dátumu narodenia a numerológie. Viac o konferencii
Online summit Sandry Kos Dzian
Transformácia bytia
február 2021
Vzťahové súvislosti v číslach. Viac o summite
Online konferencia Stanislava Lička
Ženská cesta k láske
december 2020
Rozhovor na tému Ženská cesta k láske. Viac o konferencii

Vaše slová a referencie

Numerológia je štúdiom na celý život. Je ako sväté písmo. Každý deň ti odhalí niečo skryté, nepoznané a zároveň výnimočné. Je to celoživotná knižnica poznávania seba samého. Cez online kurz V ústrety sebapoznaniu som viac pochopila rodičov, ich výchovu i moje smerovanie. Uvedomila som si, že deň narodenia je každému daný tak, aby zvládol celoživotné úlohy a naplnil svoj cieľ. Ty to robíš. Si odhodlaná, zapálená pre danú vec, vieš motivovať a robíš to nenásilne, s ľahkosťou motýlích krídel, za ktorou sa skrýva veľa práce a obetavosti. A nesmiernej ľudskosti. V tom tkvie tvoja veľkosť.
Štefánia Hraščová
Kurz V ústrety sebapoznaniu určite odporúčam. Pri práci s deckami som zistil, že je potrebné byt viac ,,psychológom" ako koučom. A práve vďaka numerológii som zistil, aké vlastnosti majú deti (a samozrejme aj ostatní ľudia). Tým pádom som vedel aj moje rozprávanie, pokyny či inštrukcie prispôsobiť tak, aby malo to, čo som hovoril, väčší vplyv a padlo ,,na úrodnú pôdu". Odporúčam tento kurz absolvovať každému a špeciálne tomu, kto pracuje s ľuďmi.
Tomáš
Livka celý čas po našom stretnutí nedokážem pochopiť, že som zo seba vysypala také množstvo informácií "cudziemu človeku" a navyše v online priestore, ktorému som sa zubami nechtami bránila. Máš v sebe obrovsky DAR. 
Svetlanka
Ahoj Livka. Rada by som sa podelila o svoje pocity týkajúce sa nášho sedenia. Priateľské, príjemné, ale aj premyslené sú prvé myšlienky, ktoré ma napadli, ako som začala písať toto "hodnotenie" nášho spoločného sedenia. Veľmi si cením čas, čo si si našla a strávila ho so mnou. A takisto si veľmi vážim, ako si mi starostlivo a podrobne vysvetlila aspekty mojej osobnosti. Bolo zaujímavé pre mňa, ako to všetko zapadalo. Naše stretnutie bolo veľmi profesionálne, ale čo bolo pre mňa ešte viac dôležité, že bolo najmä plné pozitívnej energie. Mala som pocit, že sa rozpravám s kamarátkou bez nejakého čudného pocitu (čo sa mi často stáva hlavne keď sa niekto snaží hodnotiť mňa a moje konanie, či správanie), že ma niekto hodnotí alebo odsúdi za moje myšlienky a to bolo super, lebo celý rozhovor bol potom, aspoň pre mňa, nenútený a otvorený. Veľmi sa mi páčil priestor, čo si mi poskytla na začiatku na svoju vlastnú sebareflexiu. Dozvedela som sa veci, čo som nejak tušila, ale nevedela pomenovať alebo zaradiť a ty si mi to len potvrdila. Pomohlo mi to ešte stále dôverovať svojej intuícii. Pravdaže nebola by som úprimná, keby som začala tvrdiť že všetko, čo mi bolo povedane na našom stretnutí, hlavne v časti o učení odpúšťania a dôležitosti tohto "upratania" v mojom ďalšom smerovaní, som hneď dokázala aj zrealizovať a že som s tým hneď bola stotožnená. Ale viem s určitosťou, že to vo mne zostalo a vraciam sa k tomu z času na čas v mojich myšlienkach. Ďakujem Livi!
Zuzka
Ani som netušila koľko toho bude v kurze Kompas partnerského vzťahu zahrnutého. Kurz bol naozaj pestrý, dozvedela som sa veľa nového, ale vďaka nemu som aj lepšie pochopila to, čo som už vedela. Páčili sa mi jednotlivé témy a lekcie, boli dobre názorne spracované, prehľadné a tešila som sa na každú ďalšiu. Ešte viac som si uvedomila, že aj vďaka číslam v dátume narodenia sme naozaj každý iný...nie lepší, nie horší, proste jedinečný a to je na tom skvelé. Každý sme originál, aj keď dátum narodenia sa môže u viacerých osôb zhodovať, vždy treba brať do úvahy viaceré aspekty. Kurz ma jednoducho bavil. Ďakujem Livi!
Jana Nehajová
Odporúčam každému. Vo svete je málo pochopenia a rešpektovania sa. Toto je nádherný spôsob na uvedomenie. Možno keby vedia tieto informácie rodičia mali by sme ešte viac pochopenia k sebe a krajšie otvorenejšie vzťahy. Mne to teraz napomohlo k hlbšiemu pochopeniu... a možno aj odpusteniu. Veľká vďaka. Nádherný kurz.
Renátka Makatová
Stretnutie s Livi bolo ako rozhovor s kamoškou, psychologičkou občas i šamankou, ktorá ma v sebe veľa múdrosti. Komunikovali sme online cez telefón, ale naozaj to bolo ako na káve, príjemné, intímne a hlavne obohacujúce. Ak potrebujete v živote nakopnúť, hľadáte hlbšie súvislosti alebo si len chcete o sebe či svojich blízkych niečo potvrdiť, určite odporúčam numerologickú konzultáciu s Livkou. V tých číslach je veľká pravda a hlavne, ak sa vie človek správne nacítiť, dokáže z nich pochopiť veľa a to Livi určite vie, má v sebe dar a robí to s veľkým šarmom, empatiou a naozaj som sa cítila veľmi príjemne. Zo srdca ďakujem za povzbudenie, motiváciu a Tvoju krásnu energiu milá Livi.
Zuzka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.