Online

Komplexná
individuálna konzultácia

Ak túžiš pochopiť za dve hodiny viac ako možno za celý svoj život, kontaktuj ma.

INFORMÁCIE O KONZULTÁCIÁCH

Komplexné spojenie NUMEROLÓGIE, MENTORINGU a KOUČINGU, ktoré zmení tvoj pohľad na seba, partnera/-ku či deti. Poskytne ti pochopenie širších súvislostí. Ak túžiš pochopiť za 2 hodiny viac ako možno za celý svoj život, napíš mi správu.

Formou opakovaných online stretnutí so mnou začneš žiť život, po ktorom túžiš. Zistiť viac
Pre ženy aj mužov
Online
120 min.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Vzťahová numerológia

Veľmi podrobná a komplexná analýza tvojej duše a osobnosti na základe dátumu narodenia a na základe mojich 5 ročných skúseností pri práci s viac ako tisíckou klientov.

Najskôr sa venujeme tebe, kde sa dozvieš a pochopíš:

Koučing a mentoring

Konzultáciu na základe numerológie obohacujem podľa individuálnej potreby aj o koučing a mentoring.

Následne sa v rámci konzultácie venujeme partnerovi:

Ak máš aj DETI, tak sa vieme samozrejme pozrieť aj na tie – talenty, slabé stránky, atď..

Ak je to potrebné, vieme sa venovať aj RODIČOM. Naši rodičia, ich spôsob výchovy a prístupu ku nám nás aj v dospelosti veľmi ovplyvňuje. Pozrieme sa aj na tému vnútorného dieťa.

Som presvedčená o tom, že tato hĺbková a komplexná konzultácia ti prinesie úplne nový pohľad na seba samu, pochopíš svoju životnú cestu, plán svojej duše, nadobudneš väčšiu sebadôveru a vieru vo svoje schopnosti, získaš odhodlanie a väčšiu odvahu do ďalších rozhodnutí a väčšiu radosť zo života.

Ak to s tebou rezonuje a cítiš volanie duše, som tu pre teba.

Darčekový poukaz

Vaše slová a referencie

Play Video
Lucie Urbánek Holbová
Ak si kladiete otázky a neviete nájsť na ne odpovede, Lívia vám určite pomôže. Vďaka nej nielenže pochopíte samých seba, ale aj ostatných. Livuš je veľmi príjemná a charizmatická žena a dokázala by som sa s ňou rozprávať aj hodiny. Pomocou čísel odhalila silné, ale aj slabé stránky partnera aj dcérky. Poradila mi, v čom by som mala dcérku podporovať, naopak, na čo si mam dávať pri jej výchove pozor. Ale hlavne, za čo jej ďakujem, je moja sebadôvera, na ktorej musím ešte popracovať, ale je to na dobrej ceste. Pomohla mi lepšie pochopiť samú seba a preniesla na mňa jej pozitívnu energiu. Ešte raz ti za to ďakujem.
Sabina
Na stretnutie som šiel s tým, že by som sa potreboval dozvedieť pravdu o sebe, aj takú, ktorú som si sám pred sebou nechcel priznať. Šiel som najmä s problémami vzťahového a pracovného charakteru. Trápilo ma najmä, aké kroky v živote by som sa mal konečne odhodlať spraviť a či tie, nad ktorými som uvažoval, sú správne. Pre konzultáciu som sa rozhodol najmä pretože ako je známe, čísla neklamú a pri prvotnom kontakte s tebou som cítil, že konzultácia s tebou je tá správna voľba. Konzultácia prebiehala formou veľmi priateľského rozhovoru, kde som nemal problém byť úprimný a hovoriť pravdu ako vnímam a vidím veci. Pozorne si ma počúvala a sledovala a videla si veci, ktoré som ja nevidel alebo som ich prehliadal. Na základe čísiel si mi vedela presne definovať, čo som za človeka, čo chcem v živote dosiahnuť, čoho sa bojím. Nastavila si mi zrkadlo pravdy. Napriek občas tvrdej pravde som sa cítil veľmi mi uvoľnene, priateľsky, s pocitom že sa poznáme veľmi dlho...ako "starí" priatelia. Na konzultácii som si uvedomil a uznal pravdu, že to, čo som kvôli niektorým ľuďom v sebe potláčal, ma brzdilo v osobnom rozvoji a v plnení svojich snov. Toto všetko som dal preč a nastavil som sa nato, že si mám ísť po svojich cieľoch tvrdo, pretože si mi pomohla si uvedomiť a prijať fakt, že mám na to predpoklady a mám si ísť za svojím snom. Pomohla si mi nájsť mier a vysvetlila si mi, že pomsta či akákoľvek forma očakávanej spravodlivosti mi neprinesie mier, že takým spôsobom nenájdem svoj kľud. Otvorila si mi oči a v istých smeroch som našiel kľud v živote. Získal som pohľad na seba, že čo chcem viem dosiahnuť. Našiel som kľud, pretože ako si mi povedala spravodlivosti sa dostane každému. Celkovo na záver som našiel veľmi príjemnú, sympatickú, milú a úprimnú ženu, ktorú bez obáv posuniem ďalej na konzultácie s vedomím toho, že odpovede, ktoré človek hľadá sa dozvie.
Lukáš
Veľké ĎAKUJEM. Nesmierne si vážim, že si Livka našla čas na našu konzultáciu, ktorá bola plná lásky a vnútorného vyžarovania. Nie vždy musí byť konzultácia a stroskotanom manželstve a neposlušných deťoch. Ja žijem v úžasnom manželstve s milujúcim manželom a neopísateľnou dcérkou. Milujem svoju rodinu. A cez to všetko som Livku oslovila. Nasmerovala ma, ako si vážiť svojho manžela a ako pristupovať k našej dcérke, aká vlastne je. Vždy som chcela byť prísna a ukážková pre svoje dieťa. Ale nechajme deti nech oni ukážu čo vedia, na čo môžeme byť na ne hrdý a čo vlastne milujú. Teším sa z každého dňa, každej minúty, keď sme spolu ako rodina. Livka, ešte raz ďakujem. Odporúčam každému.
Zuzana Šeliga
Ďakujem moc za dnešné stretnutie. Asi som ťa zasypala informáciami a veľa rozprávala, ale teda ujasnila som si veci, ktoré som povedomky vedela a aj nové. Hlavne pre moje dieťatko. Môžem povedať, že po všetkých seansach, čo som absolvovala, tak s tebou som sa cítila najlepšie a najviac som pochopila, čo asi mám robiť a čo ma čaká. Ďakujem a vrelo odporúčam.
Zuzka
Mám problém zveriť sa ľuďom, svoje najhlbšie myšlienky nedokážem len tak hocikomu predniesť, preto je pre mňa problém nájsť si človeka komu môžem dôverovať. Lívia je veľmi milá osôbka, už pri prvom stretnutí pôsobila nežne a dôveryhodne. Mala som pocit, ako keby som ju poznala už dlhšie a preto som ju poprosila o rodinný výpočet. Niekedy človek potrebuje počuť veci, ktoré dobre pozná, aby s informáciami vedel ďalej pracovať. Lívia naozaj „trafila klinec po hlave“, všetky charakteristiky a rodinné situácie, ktoré mi povedala sedeli, ja som len kývala a občas len priblížila situáciu. Naozaj som mala pocit, ako keby nás poznala už dávno. Numerologický výpočet od Lívii vrelo odporúčam, nielen tým, čo majú problémy v rodine, v partnerstve alebo v pracovnom živote, ale aj tým, ktorí sa chcú len trošku nasmerovať alebo nakopnúť na životnej ceste. Mne teraz prúdi čerstvý vietor do plachiet.
Julianna Rencés Kovács
Milá Livinka. Ani neviem ako začať. V prvom rade som veľmi rada, že som na teba natrafila, odhodlala sa osloviť ťa a že som ťa spoznala. Človek vždy, keď sa ocitne v nejakej situácii alebo má pocit, že stagnuje a nevie, čo ďalej so životom, tak hľadá, čo by mu mohlo pomôcť napr. či už veštenie alebo numerológia... Ja som rada, že som ťa oslovila, lebo jednak si mi dala ako človek veľa energie a to, čo si mi povedala ohľadom mojich čísel ma tiež posunulo ďalej. Uvedomila som si, aké chyby som doteraz robila a akým smerom chcem ísť ďalej a za to som ti nesmierne vďačná.
Daniela

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.