Online

Komplexná
individuálna konzultácia

Ak túžiš pochopiť za dve hodiny viac ako možno za celý svoj život, kontaktuj ma.

INFORMÁCIE O KONZULTÁCIÁCH

Komplexné spojenie NUMEROLÓGIE, MENTORINGU a KOUČINGU, ktoré zmení tvoj pohľad na seba, partnera/-ku či deti. Poskytne ti pochopenie širších súvislostí. Ak túžiš pochopiť za 2 hodiny viac ako možno za celý svoj život, napíš mi správu.

Formou opakovaných online stretnutí so mnou začneš žiť život, po ktorom túžiš. Zistiť viac
Pre ženy aj mužov
Online
120 min.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Vzťahová numerológia

Veľmi podrobná a komplexná analýza tvojej duše a osobnosti na základe dátumu narodenia a na základe mojich 5 ročných skúseností pri práci s viac ako tisíckou klientov.

Najskôr sa venujeme tebe, kde sa dozvieš a pochopíš:

Koučing a mentoring

Konzultáciu na základe numerológie obohacujem podľa individuálnej potreby aj o koučing a mentoring.

Následne sa v rámci konzultácie venujeme partnerovi:

Ak máš aj DETI, tak sa vieme samozrejme pozrieť aj na tie – talenty, slabé stránky, atď..

Ak je to potrebné, vieme sa venovať aj RODIČOM. Naši rodičia, ich spôsob výchovy a prístupu ku nám nás aj v dospelosti veľmi ovplyvňuje. Pozrieme sa aj na tému vnútorného dieťa.

Som presvedčená o tom, že tato hĺbková a komplexná konzultácia ti prinesie úplne nový pohľad na seba samu, pochopíš svoju životnú cestu, plán svojej duše, nadobudneš väčšiu sebadôveru a vieru vo svoje schopnosti, získaš odhodlanie a väčšiu odvahu do ďalších rozhodnutí a väčšiu radosť zo života.

Ak to s tebou rezonuje a cítiš volanie duše, som tu pre teba.

Darčekový poukaz

Vaše slová a referencie

Keď stojíte na križovatke a neviete kam ísť, narazíte na vílu menom Lívia. Pohladí ženskú dušu, jej hlas ukľudní, povzbudí. A aj najväčšieho skeptika presvedčí, že numerológia je niečo, čo stojí na pevncýh základoch. Keď neviete samy, ako ďalej, čísla vám otvoria oči aj myseľ. A keď už tie čísla prehovoria, tak to stojí za to. Neskryje sa pred nimi nik, lebo oni vážne neklamú. Keď si aj s odstupom času teraz prečítam, čo o mne, rodine a vzťahoch čísla prezradili, mám zimomriavky na tele.
Dominika Turi Nagy
Liviu môžem len doporučiť. Vďaka nej som sa dozvedela všeličo o sebe a tiež o svojich blízkych. V priebehu konzultácie mi bolo poradené v rôznych oblastiach života. Poradila mi, ako sa zachovať v rôznych životných situáciách, taktiež vo vzťahoch voči svojim blízkym, ale aj iným ľuďom. Rozobrali sme spoločne moje vlastnosti ktorými disponujem a tiež mojej najbližšej rodiny. Človek dostane cenné rady v oblastiach, kde si nevie sám rady. Ďakujem.
Betka
Livi ahoj, chcela by som Ti veľmi poďakovať za naše stretnutie. Vždy som vedela, že čísla majú zmysel a je v nich hlbší význam, ale až po stretnutí s Tebou mi to dávalo logiku. V niektorých veciach som aj ja lepšie pochopila samú seba. Typovo ako človek si mi veľmi sadla a už teraz sa teším na naše najbližšie stretnutie kde sa budeme baviť nielen o číslach. Rob to čo robíš aj naďalej, je vidno, že tým žiješ a snažím sa ľuďom pomôcť. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov.
Miška
Ďakujem Lívii za krásny a priateľský prístup. Vďačím jej za veľa. Ako prvé je pochopenie mojich detí, lepšie vnímať v čom sú výnimočné a čo ma majú v živote naučiť. Asi najviac ma potešil popis muža môjho života, v ktorom mi potvrdila, že som si vybrala správne a všetky moje pochybnosti sa stratili. Ďakujem.
Ria
Stretnutie s Líviou bolo bezpochyby jedno z najzaujímavejších stretnutí. Je to krásna éterická žena. Prvýkrát som si práve od nej vypočula, čo všetko nám na oko „obyčajné dátumy“ môžu povedať, až ma to fascinuje, chvíľami mi išiel mráz po chrbte. Lívia sa naozaj v tejto oblasti vyzná, má môj obdiv a zo srdca ju odporúčam. Ďakujem Livi!
Gabriela Gižická

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.