Online

Komplexná
individuálna konzultácia

Ak túžiš pochopiť za dve hodiny viac ako možno za celý svoj život, kontaktuj ma.

INFORMÁCIE O KONZULTÁCIÁCH

Komplexné spojenie NUMEROLÓGIE, MENTORINGU a KOUČINGU, ktoré zmení tvoj pohľad na seba, partnera/-ku či deti. Poskytne ti pochopenie širších súvislostí. Ak túžiš pochopiť za 2 hodiny viac ako možno za celý svoj život, napíš mi správu.

Formou opakovaných online stretnutí so mnou začneš žiť život, po ktorom túžiš. Zistiť viac
Pre ženy aj mužov
Online
60 - 120 min.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Vzťahová numerológia

Veľmi podrobná a komplexná analýza tvojej duše a osobnosti na základe dátumu narodenia a na základe mojich 5 ročných skúseností pri práci s viac ako tisíckou klientov.

Najskôr sa venujeme tebe, kde sa dozvieš a pochopíš:

Koučing a mentoring

Konzultáciu na základe numerológie obohacujem podľa individuálnej potreby aj o koučing a mentoring.

Následne sa v rámci konzultácie venujeme partnerovi:

Ak máš aj DETI, tak sa vieme samozrejme pozrieť aj na tie – talenty, slabé stránky, atď..

Ak je to potrebné, vieme sa venovať aj RODIČOM. Naši rodičia, ich spôsob výchovy a prístupu ku nám nás aj v dospelosti veľmi ovplyvňuje. Pozrieme sa aj na tému vnútorného dieťa.

Som presvedčená o tom, že tato hĺbková a komplexná konzultácia ti prinesie úplne nový pohľad na seba samu, pochopíš svoju životnú cestu, plán svojej duše, nadobudneš väčšiu sebadôveru a vieru vo svoje schopnosti, získaš odhodlanie a väčšiu odvahu do ďalších rozhodnutí a väčšiu radosť zo života.

Ak to s tebou rezonuje a cítiš volanie duše, som tu pre teba.

Darčekový poukaz

Vaše slová a referencie

Livi je dôkazom, že si môžeme v živote dovoliť veľké zmeny a robiť, čo nás baví. Srší z nej nadšenie pre numerológiu, a preto bolo pre mňa naše stretnutie nielen veľmi príjemné, ale aj inšpiratívne. S láskavým prístupom mi hovorila o svetlých aj tých menej svetlých stránkach mojich vzťahoch, a zároveň tam vždy vkladala ľahkosť toho, že veci môžeme neustále zlepšovať. Ďakujem Ti, Livi, za túto príležitosť nahliadnuť zase o niečo viac do manuálu „Ako so sebou pracovať“ a prajem Ti veľa krásnej tvorby toho, čo miluješ.
Tereza
Stretnutie s Livi bolo ako rozhovor s kamoškou, psychologičkou občas i šamankou, ktorá ma v sebe veľa múdrosti. Komunikovali sme online cez telefón, ale naozaj to bolo ako na káve, príjemné, intímne a hlavne obohacujúce. Ak potrebujete v živote nakopnúť, hľadáte hlbšie súvislosti alebo si len chcete o sebe či svojich blízkych niečo potvrdiť, určite odporúčam numerologickú konzultáciu s Livkou. V tých číslach je veľká pravda a hlavne, ak sa vie človek správne nacítiť, dokáže z nich pochopiť veľa a to Livi určite vie, má v sebe dar a robí to s veľkým šarmom, empatiou a naozaj som sa cítila veľmi príjemne. Zo srdca ďakujem za povzbudenie, motiváciu a Tvoju krásnu energiu milá Livi.
Zuzka
Natália
Videoreferencia na numerologický výklad
Milá Lívia, stretnutie s tebou bolo pre mňa veľmi inšpirujúce. Vyžaruje z teba ženská energia, ktorá v dnešnom svete mnohokrát chýba. Nazretím do sveta numerológie sa mi potvrdili javy, ktoré o sebe viem, a ktoré si naozaj pár rokov uvedomujem a dávam si na ne pozor. Ďakujem za nazretie do čísel svojich i milovaného človeka. Odporúčam stretnutie s Líviou každému.
Evka
Lívia je úžasná pozitívna žena, hneď si ma získala. Dozvedela som sa mnoho informácií k tomu, aby som bola spokojnejšia a rozhodla sa správne. Spoznala som seba aj svojich blízkych. Už som sa parkrát stretla s numerológmi, ale toto bolo niečo úplne iné. Má obrovský dar pomáhať ľuďom a ja ďakujem, že som ťa stretla a spoznala.
Simonka
Ďakujem ti Livka, oslovila som ťa v dobe, kedy sa práve môj život prevrátil úplne a ja som si vtedy kládla jednu a tú istú otázku stále dokola ,,prečo?" Vôbec som pritom nevedela, čo vlastne mám od teba očakávať a bola som samozrejme veľmi zvedavá, čo mi tvoje /moje a naše / čísla povedia. U mňa sila čísiel vypovedala veľa a som rada, že som im nevedomky načúvala a idem tým správnym smerom. Deti, príjemne prekvapilo, potešilo a zbavilo ma takej tej obavy, ktorá vnútri niekde bola a tiež ma to nasmerovalo /u syna/ ...a tá moja kladená otázka ,,prečo?" dostala úplne jasnú odpoveď. Tú som síce tušila, ale istá som si nebola. Mnohé som pochopila. Ďakujem ešte raz, si úžasná, rada som ťa poznala. Ja verím, že i ty si si našla tú správnu cestu rovnako, ako si o tom uistila mňa samu a prajem ti, aby sa ti darilo /lebo ľudia si často kladú otázky, na ktoré nenachádzajú odpovede.
Martinka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.