Online

Komplexná
individuálna konzultácia

Ak túžiš pochopiť za dve hodiny viac ako možno za celý svoj život, kontaktuj ma.

INFORMÁCIE O KONZULTÁCIÁCH

Komplexné spojenie NUMEROLÓGIE, MENTORINGU a KOUČINGU, ktoré zmení tvoj pohľad na seba, partnera/-ku či deti. Poskytne ti pochopenie širších súvislostí. Ak túžiš pochopiť za 2 hodiny viac ako možno za celý svoj život, napíš mi správu.

Formou opakovaných online stretnutí so mnou začneš žiť život, po ktorom túžiš. Zistiť viac
Pre ženy aj mužov
Online
120 min.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Vzťahová numerológia

Veľmi podrobná a komplexná analýza tvojej duše a osobnosti na základe dátumu narodenia a na základe mojich 5 ročných skúseností pri práci s viac ako tisíckou klientov.

Najskôr sa venujeme tebe, kde sa dozvieš a pochopíš:

Koučing a mentoring

Konzultáciu na základe numerológie obohacujem podľa individuálnej potreby aj o koučing a mentoring.

Následne sa v rámci konzultácie venujeme partnerovi:

Ak máš aj DETI, tak sa vieme samozrejme pozrieť aj na tie – talenty, slabé stránky, atď..

Ak je to potrebné, vieme sa venovať aj RODIČOM. Naši rodičia, ich spôsob výchovy a prístupu ku nám nás aj v dospelosti veľmi ovplyvňuje. Pozrieme sa aj na tému vnútorného dieťa.

Som presvedčená o tom, že tato hĺbková a komplexná konzultácia ti prinesie úplne nový pohľad na seba samu, pochopíš svoju životnú cestu, plán svojej duše, nadobudneš väčšiu sebadôveru a vieru vo svoje schopnosti, získaš odhodlanie a väčšiu odvahu do ďalších rozhodnutí a väčšiu radosť zo života.

Ak to s tebou rezonuje a cítiš volanie duše, som tu pre teba.

Darčekový poukaz

Vaše slová a referencie

Na stretnutie som šiel s tým, že by som sa potreboval dozvedieť pravdu o sebe, aj takú, ktorú som si sám pred sebou nechcel priznať. Šiel som najmä s problémami vzťahového a pracovného charakteru. Trápilo ma najmä, aké kroky v živote by som sa mal konečne odhodlať spraviť a či tie, nad ktorými som uvažoval, sú správne. Pre konzultáciu som sa rozhodol najmä pretože ako je známe, čísla neklamú a pri prvotnom kontakte s tebou som cítil, že konzultácia s tebou je tá správna voľba. Konzultácia prebiehala formou veľmi priateľského rozhovoru, kde som nemal problém byť úprimný a hovoriť pravdu ako vnímam a vidím veci. Pozorne si ma počúvala a sledovala a videla si veci, ktoré som ja nevidel alebo som ich prehliadal. Na základe čísiel si mi vedela presne definovať, čo som za človeka, čo chcem v živote dosiahnuť, čoho sa bojím. Nastavila si mi zrkadlo pravdy. Napriek občas tvrdej pravde som sa cítil veľmi mi uvoľnene, priateľsky, s pocitom že sa poznáme veľmi dlho...ako "starí" priatelia. Na konzultácii som si uvedomil a uznal pravdu, že to, čo som kvôli niektorým ľuďom v sebe potláčal, ma brzdilo v osobnom rozvoji a v plnení svojich snov. Toto všetko som dal preč a nastavil som sa nato, že si mám ísť po svojich cieľoch tvrdo, pretože si mi pomohla si uvedomiť a prijať fakt, že mám na to predpoklady a mám si ísť za svojím snom. Pomohla si mi nájsť mier a vysvetlila si mi, že pomsta či akákoľvek forma očakávanej spravodlivosti mi neprinesie mier, že takým spôsobom nenájdem svoj kľud. Otvorila si mi oči a v istých smeroch som našiel kľud v živote. Získal som pohľad na seba, že čo chcem viem dosiahnuť. Našiel som kľud, pretože ako si mi povedala spravodlivosti sa dostane každému. Celkovo na záver som našiel veľmi príjemnú, sympatickú, milú a úprimnú ženu, ktorú bez obáv posuniem ďalej na konzultácie s vedomím toho, že odpovede, ktoré človek hľadá sa dozvie.
Lukáš
Ďakujem moc za dnešné stretnutie. Asi som ťa zasypala informáciami a veľa rozprávala, ale teda ujasnila som si veci, ktoré som povedomky vedela a aj nové. Hlavne pre moje dieťatko. Môžem povedať, že po všetkých seansach, čo som absolvovala, tak s tebou som sa cítila najlepšie a najviac som pochopila, čo asi mám robiť a čo ma čaká. Ďakujem a vrelo odporúčam.
Zuzka
Lívia je usmievavá a veľmi pozitívne naladená osôbka, ktorú som mala možnosť spoznať cez videohovor. Poradila mi v oblasti partnerského života, ako reagovať v určitých situáciách a pochopiť určité súvislosti. Vysvetlila mi príčiny niektorých nezhôd v rodine, prečo sú niektoré veci tak ako sú, a ako sa k nim postaviť. Som nesmierne vďačná, za jej rady, a môžem odporúčať každému, kto nenachádza odpovede na životné situácie, aby sa na ňu obrátil. Ďakujem ešte raz.
Marianna
Každému, kto verí aj veciam, ktoré nedokáže uchopiť alebo ich vidieť, odporúčam Livi a jej znalosť numerológie. Nielenže je to skvelá osoba, s ktorou hodinka pripadá ako posedenie s dlhoročnou priateľkou, ale vám ponúkne aj nový pohľad do seba samej a svojej rodiny. Stotožňujem sa so všetkým, čo mi povedala a spozorovala som, že má pravdu, kedˇ som si všetko rozmenila na drobné :) Riadim sa mnohým v rámci vlastných možností a svojej osobnosti. Sledujem ju už dlhú dobu a viem posúdiť, že sa skutočne posúva vpred a má snahu ľuďom pomáhať rôznymi spôsobmi. Nehovoriac o tom, že je to jej vášeň a to sa pozná hneď. Ďakujem za tvoju hodinku so mnou hoci len cez telefón.
Monika Tipary
Ďakujem Lívii za krásny a priateľský prístup. Vďačím jej za veľa. Ako prvé je pochopenie mojich detí, lepšie vnímať v čom sú výnimočné a čo ma majú v živote naučiť. Asi najviac ma potešil popis muža môjho života, v ktorom mi potvrdila, že som si vybrala správne a všetky moje pochybnosti sa stratili. Ďakujem.
Ria
Stretnutie s Líviou bolo čarovné. Je to úžasná a charizmatická žienka a čas s ňou letí neuveriteľnou rýchlosťou. Dozviete sa množstvo zaujímavých a užitočných informácií nielen o sebe ale aj o ľuďoch zo svojho okolia. Určite odporúčam.
Aďka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.