Online

Komplexná
individuálna konzultácia

Ak túžiš pochopiť za dve hodiny viac ako možno za celý svoj život, kontaktuj ma.

INFORMÁCIE O KONZULTÁCIÁCH

Komplexné spojenie NUMEROLÓGIE, MENTORINGU a KOUČINGU, ktoré zmení tvoj pohľad na seba, partnera/-ku či deti. Poskytne ti pochopenie širších súvislostí. Ak túžiš pochopiť za 2 hodiny viac ako možno za celý svoj život, napíš mi správu.

Formou opakovaných online stretnutí so mnou začneš žiť život, po ktorom túžiš. Zistiť viac
Pre ženy aj mužov
Online
120 min.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Vzťahová numerológia

Veľmi podrobná a komplexná analýza tvojej duše a osobnosti na základe dátumu narodenia a na základe mojich 5 ročných skúseností pri práci s viac ako tisíckou klientov.

Najskôr sa venujeme tebe, kde sa dozvieš a pochopíš:

Koučing a mentoring

Konzultáciu na základe numerológie obohacujem podľa individuálnej potreby aj o koučing a mentoring.

Následne sa v rámci konzultácie venujeme partnerovi:

Ak máš aj DETI, tak sa vieme samozrejme pozrieť aj na tie – talenty, slabé stránky, atď..

Ak je to potrebné, vieme sa venovať aj RODIČOM. Naši rodičia, ich spôsob výchovy a prístupu ku nám nás aj v dospelosti veľmi ovplyvňuje. Pozrieme sa aj na tému vnútorného dieťa.

Som presvedčená o tom, že tato hĺbková a komplexná konzultácia ti prinesie úplne nový pohľad na seba samu, pochopíš svoju životnú cestu, plán svojej duše, nadobudneš väčšiu sebadôveru a vieru vo svoje schopnosti, získaš odhodlanie a väčšiu odvahu do ďalších rozhodnutí a väčšiu radosť zo života.

Ak to s tebou rezonuje a cítiš volanie duše, som tu pre teba.

Darčekový poukaz

Vaše slová a referencie

Milá Lívia, stretnutie s tebou bolo pre mňa veľmi inšpirujúce. Vyžaruje z teba ženská energia, ktorá v dnešnom svete mnohokrát chýba. Nazretím do sveta numerológie sa mi potvrdili javy, ktoré o sebe viem, a ktoré si naozaj pár rokov uvedomujem a dávam si na ne pozor. Ďakujem za nazretie do čísel svojich i milovaného človeka. Odporúčam stretnutie s Líviou každému.
Evka
Veľké ĎAKUJEM. Nesmierne si vážim, že si Livka našla čas na našu konzultáciu, ktorá bola plná lásky a vnútorného vyžarovania. Nie vždy musí byť konzultácia a stroskotanom manželstve a neposlušných deťoch. Ja žijem v úžasnom manželstve s milujúcim manželom a neopísateľnou dcérkou. Milujem svoju rodinu. A cez to všetko som Livku oslovila. Nasmerovala ma, ako si vážiť svojho manžela a ako pristupovať k našej dcérke, aká vlastne je. Vždy som chcela byť prísna a ukážková pre svoje dieťa. Ale nechajme deti nech oni ukážu čo vedia, na čo môžeme byť na ne hrdý a čo vlastne milujú. Teším sa z každého dňa, každej minúty, keď sme spolu ako rodina. Livka, ešte raz ďakujem. Odporúčam každému.
Zuzana Šeliga
Lívinka je neskutočne milá a krásna osoba. Naše stretnutie aj keď len cez videohovor mi dalo veľmi veľa, pochopila som veci, ktoré mi nedávali zmysel. Poradila mi, na čo si treba dávať pozor a naopak, čo mám na sebe rozvíjať. Po našom rozhovore cítim, že som vyrovnanejšia a stále sa usmievam. Veľmi pekne za všetko ďakujem.
Lucka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.