Online

Komplexná
individuálna konzultácia

Ak túžiš pochopiť za dve hodiny viac ako možno za celý svoj život, kontaktuj ma.

INFORMÁCIE O KONZULTÁCIÁCH

Komplexné spojenie NUMEROLÓGIE, MENTORINGU a KOUČINGU, ktoré zmení tvoj pohľad na seba, partnera/-ku či deti. Poskytne ti pochopenie širších súvislostí. Ak túžiš pochopiť za 2 hodiny viac ako možno za celý svoj život, napíš mi správu.

Formou opakovaných online stretnutí so mnou začneš žiť život, po ktorom túžiš. Zistiť viac
Pre ženy aj mužov
Online
120 min.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Vzťahová numerológia

Veľmi podrobná a komplexná analýza tvojej duše a osobnosti na základe dátumu narodenia a na základe mojich 5 ročných skúseností pri práci s viac ako tisíckou klientov.

Najskôr sa venujeme tebe, kde sa dozvieš a pochopíš:

Koučing a mentoring

Konzultáciu na základe numerológie obohacujem podľa individuálnej potreby aj o koučing a mentoring.

Následne sa v rámci konzultácie venujeme partnerovi:

Ak máš aj DETI, tak sa vieme samozrejme pozrieť aj na tie – talenty, slabé stránky, atď..

Ak je to potrebné, vieme sa venovať aj RODIČOM. Naši rodičia, ich spôsob výchovy a prístupu ku nám nás aj v dospelosti veľmi ovplyvňuje. Pozrieme sa aj na tému vnútorného dieťa.

Som presvedčená o tom, že tato hĺbková a komplexná konzultácia ti prinesie úplne nový pohľad na seba samu, pochopíš svoju životnú cestu, plán svojej duše, nadobudneš väčšiu sebadôveru a vieru vo svoje schopnosti, získaš odhodlanie a väčšiu odvahu do ďalších rozhodnutí a väčšiu radosť zo života.

Ak to s tebou rezonuje a cítiš volanie duše, som tu pre teba.

Darčekový poukaz

Vaše slová a referencie

V Bratislave jsem mela to štestí, že jsem se setkala s Livinkou a tím došlo i k mé první zkušenosti s numerologii. Livie je skvelá mladá žena s darem pomáhat lidem a to nejen numerologii. Ja jsem tim vším byla okouzlena. Bylo to nádherné setkání a už dnes se teším na další...Livi moc dekuji.
Ilonka
Ďakujem Lívii za krásny a priateľský prístup. Vďačím jej za veľa. Ako prvé je pochopenie mojich detí, lepšie vnímať v čom sú výnimočné a čo ma majú v živote naučiť. Asi najviac ma potešil popis muža môjho života, v ktorom mi potvrdila, že som si vybrala správne a všetky moje pochybnosti sa stratili. Ďakujem.
Ria
Ahoj milá Livka, som rada, že v mojom, práve nie dobrom, období som natrafila na Teba. Zmietala som sa v otázkach, prečo práve mne sa vo vzťahu nedarí. Prečo, keď ľúbim, je to také ťažké. Nešlo len o partnera, ale aj o maminku, ktorú som nedávno stratila. A aj o otca, ktorého na šťastie mám, ale s ním som nežila. Prečo na presadenie v práci musím vynaložiť toľko úsilia? Prečo som vyčerpaná, frustrovaná a uplakaná? Chcela som vedieť aj o svojich deťoch a vnúčatkách, ako k nim pristupovať, aké máme medzi sebou vzťahy, aké prepojenie je medzi nami už určené... Potrebovala som pomoc. Chvíľu som hľadala v múdrych knihách. Skúšala som prísť na to sama, ako už v minulosti som to robila. Spájala som si životné situácie, porovnávala som si dátumy narodení. Vedela som tentokrát, že sama na to neprídem... Na šťastie som mala koho osloviť a to práve Teba, Livka. Už pri stretnutí s Tebou, som cítila, že sa dozviem niečo, čo mi zmení život. Si príjemná mladá dáma, s prirodzeným šarmom a vystupovaním. Si profesionálna vo svojej práci. Začala si rozprávať, pýtať sa ma. Viedla si so mnou príjemný rozhovor a Tvoj záujem o mňa bol úprimný. Vedela som, že sa nemusím hanbiť za slzy, že ma chápeš, že Tvoje empatie ku mne sú pohladením pre moju, práve ubolenú dušu. Ako svietielká si rozžínala fakty, ktoré ma zaujali. Uvedomila som si, že hoci som niečo trochu poznala, Ty si mi ukázala cestu ako lepšie poznať mojich blízkych, ako sa k ním správať, ako ich rešpektovať, aby naše vzťahy boli skvelé. Momentov, tzv. AHA, ktoré som v Tvojom výklade počula bolo veľa. Pochopila som dodatočne svoju maminku a náš vzťah, hoci tu už nie je. Už teraz sa mi bude ľahšie komunikovať s otcom, s ktorým som nežila. Pochopila som množstvo situácií, ktoré som zažila s exmanželom, dcérkami a aj s partnerom, s ktorým mi to žiaľ, nevyšlo. Ukázala si mi, ako mám pristupovať k vnúčatkám, ktoré budem rovnako ľúbiť, ale budem ich vnímať a snažiť sa prispieť k rozvoju ich rozdielnej osobnosti. Ukázala si mi, kto som ja, ako sa mám vnímať, akým smerom sa mám vybrať, aby som v sebe nepotlačovala svoju osobnosť, svoje túžby a sny. Všetko mi to zrazu dáva zmysel a chaos zmizol. Uľavilo sa mi. Vďaka Tvojmu výkladu, Livka, som získala nový pohľad na seba a mojich blízkych. Pristúpim k zmenám vo svojom živote, ktoré mi prinesú radosť, získam opäť stratenú energiu. Dám seba na prvé miesto vo svojom živote, aby som bola konečne takou, akou som si už od detstva prajem byť. A to pre seba a svoje okolie. Dostala som od Teba možnosť inak chápať seba, svojich blízkych a život vidieť v iných rozmeroch, farbách a energiách. Livka, patrí Ti moje veľké ĎAKUJEM. Vážim si Tvoj profesionálny a zároveň empatický prístup. Livka, som rada, že som Ťa mohla poznať. A verím, že sa ešte stretneme.
Marta
Neverili by ste, čo všetko som sa o sebe a celkovo o mojej rodinke za hodinu sedenia s Líviou dozvedela. Všetko je v číslach a ona ich dokonale ovláda. Porozprávala mi o veciach, ktoré súviseli s detstvom, s minulosťou a čo to aj s budúcnosťou. Dokázala mi vniesť do niektorých mnou nezodpovedaných otázok odpovede. Ak ste "na vážkach” a neviete, ktorým smerom vykročiť, obráťte sa na ňu. Určite vám bude nápomocná.
Monika Klein
Stretnutie s Líviou bolo čarovné. Je to úžasná a charizmatická žienka a čas s ňou letí neuveriteľnou rýchlosťou. Dozviete sa množstvo zaujímavých a užitočných informácií nielen o sebe ale aj o ľuďoch zo svojho okolia. Určite odporúčam.
Aďka
Liviu môžem len doporučiť. Vďaka nej som sa dozvedela všeličo o sebe a tiež o svojich blízkych. V priebehu konzultácie mi bolo poradené v rôznych oblastiach života. Poradila mi, ako sa zachovať v rôznych životných situáciách, taktiež vo vzťahoch voči svojim blízkym, ale aj iným ľuďom. Rozobrali sme spoločne moje vlastnosti ktorými disponujem a tiež mojej najbližšej rodiny. Človek dostane cenné rady v oblastiach, kde si nevie sám rady. Ďakujem.
Betka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.