Online

Komplexná
individuálna konzultácia

Ak túžiš pochopiť za dve hodiny viac ako možno za celý svoj život, kontaktuj ma.

INFORMÁCIE O KONZULTÁCIÁCH

Komplexné spojenie NUMEROLÓGIE, MENTORINGU a KOUČINGU, ktoré zmení tvoj pohľad na seba, partnera/-ku či deti. Poskytne ti pochopenie širších súvislostí. Ak túžiš pochopiť za 2 hodiny viac ako možno za celý svoj život, napíš mi správu.

Formou opakovaných online stretnutí so mnou začneš žiť život, po ktorom túžiš. Zistiť viac
Pre ženy aj mužov
Online
120 min.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Vzťahová numerológia

Veľmi podrobná a komplexná analýza tvojej duše a osobnosti na základe dátumu narodenia a na základe mojich 5 ročných skúseností pri práci s viac ako tisíckou klientov.

Najskôr sa venujeme tebe, kde sa dozvieš a pochopíš:

Koučing a mentoring

Konzultáciu na základe numerológie obohacujem podľa individuálnej potreby aj o koučing a mentoring.

Následne sa v rámci konzultácie venujeme partnerovi:

Ak máš aj DETI, tak sa vieme samozrejme pozrieť aj na tie – talenty, slabé stránky, atď..

Ak je to potrebné, vieme sa venovať aj RODIČOM. Naši rodičia, ich spôsob výchovy a prístupu ku nám nás aj v dospelosti veľmi ovplyvňuje. Pozrieme sa aj na tému vnútorného dieťa.

Som presvedčená o tom, že tato hĺbková a komplexná konzultácia ti prinesie úplne nový pohľad na seba samu, pochopíš svoju životnú cestu, plán svojej duše, nadobudneš väčšiu sebadôveru a vieru vo svoje schopnosti, získaš odhodlanie a väčšiu odvahu do ďalších rozhodnutí a väčšiu radosť zo života.

Ak to s tebou rezonuje a cítiš volanie duše, som tu pre teba.

Darčekový poukaz

Vaše slová a referencie

Neverili by ste, čo všetko som sa o sebe a celkovo o mojej rodinke za hodinu sedenia s Líviou dozvedela. Všetko je v číslach a ona ich dokonale ovláda. Porozprávala mi o veciach, ktoré súviseli s detstvom, s minulosťou a čo to aj s budúcnosťou. Dokázala mi vniesť do niektorých mnou nezodpovedaných otázok odpovede. Ak ste "na vážkach” a neviete, ktorým smerom vykročiť, obráťte sa na ňu. Určite vám bude nápomocná.
Monika Klein
Ďakujem Lívii za krásny a priateľský prístup. Vďačím jej za veľa. Ako prvé je pochopenie mojich detí, lepšie vnímať v čom sú výnimočné a čo ma majú v živote naučiť. Asi najviac ma potešil popis muža môjho života, v ktorom mi potvrdila, že som si vybrala správne a všetky moje pochybnosti sa stratili. Ďakujem.
Ria
Livi je dôkazom, že si môžeme v živote dovoliť veľké zmeny a robiť, čo nás baví. Srší z nej nadšenie pre numerológiu, a preto bolo pre mňa naše stretnutie nielen veľmi príjemné, ale aj inšpiratívne. S láskavým prístupom mi hovorila o svetlých aj tých menej svetlých stránkach mojich vzťahoch, a zároveň tam vždy vkladala ľahkosť toho, že veci môžeme neustále zlepšovať. Ďakujem Ti, Livi, za túto príležitosť nahliadnuť zase o niečo viac do manuálu „Ako so sebou pracovať“ a prajem Ti veľa krásnej tvorby toho, čo miluješ.
Tereza
Linda
Videoreferencia na konzultáciu
Milá Livi, chcem sa Ti ešte raz poďakovať za rozbor mojej osôbky a mojej rodiny. Tvoje slová mi stále rezonujú v hlave a priznám sa, že ešte stále nad všetkým rozmýšľam. V pozitívnom zmysle, tak to celé cítim. Vraví sa, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. A tak mi pripadá aj to, že som Ťa oslovila. Práve teraz. Práve, keď mi neboli jasné určité veci a nejak som tápala. Po rozhovore s tebou sa vyjasnilo, niečo sa mi potvrdilo a určité veci vkladám do života, pretože majú opodstatnenie. A to si cením najviac, nové informácie, ktoré ma posunuli a posunú vpred. Ďakujem Ti.
Helena
Stretnutie s Livi bolo ako rozhovor s kamoškou, psychologičkou občas i šamankou, ktorá ma v sebe veľa múdrosti. Komunikovali sme online cez telefón, ale naozaj to bolo ako na káve, príjemné, intímne a hlavne obohacujúce. Ak potrebujete v živote nakopnúť, hľadáte hlbšie súvislosti alebo si len chcete o sebe či svojich blízkych niečo potvrdiť, určite odporúčam numerologickú konzultáciu s Livkou. V tých číslach je veľká pravda a hlavne, ak sa vie človek správne nacítiť, dokáže z nich pochopiť veľa a to Livi určite vie, má v sebe dar a robí to s veľkým šarmom, empatiou a naozaj som sa cítila veľmi príjemne. Zo srdca ďakujem za povzbudenie, motiváciu a Tvoju krásnu energiu milá Livi.
Zuzka
Natália
Videoreferencia na numerologický výklad

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.