Online program

V ústrety
porozumeniu života

Informácie o programe
5-mesačný mentoringovo-vzdelávací online program. Program, ktorý ide od základov numerológie až do hĺbky sebapoznania a pochopenia životných súvislostí. Limitovaný počet účastníčok.
5 mesiacovLimitovaný početOnlinePokročilíZačiatočníci
Program momentálne prebieha (od 10. 2. – 30. 6. 2024). Ďalší beh programu začína v septembri 2024.

* Informuj ma keď bude kurz dostupný

Obklop sa ľudmi, ktorí veria v tvoje sny

Ak rezonujú s tebou pojmy ako sloboda, radosť a ľahkosť, mať v živote zmysel a vytvárať harmonické vzťahy, staň sa súčasťou našej mentoringovo-vzdelávacej skupiny.

Vaše slová a referencie

Livka, ďakujem ti z celého srdca za úžasný program a spoločné večery, v ktorých si nám pochopiteľným spôsobom a tvojím láskavým prístupom ukázala, čo všetko sa dá cez čísla uvidieť. Veľa mi to dalo, dozvedela som sa mnoho o sebe, partnerovi, synoch... Viem, na čom mám popracovať, aby som sa posunula a čo je čas pustiť. Krásne sa mi poskladala mozaika niektorých súvislosti, ktoré som niekde vo svojom vnútri cítila a cez čísla sa mi to potvrdilo, za čo som nesmierne vďačná. Ďakujem.
Marika Mackaničová
Livka, s hlbokou úctou a rešpektom ďakujem za tvoj čas a túto príležitosť, ktorou si mi otvorila ďalší obzor života a umožnila tak nazerať na svet čísel z iného okna s pokojom v duši a s úsmevom v srdci. Že všetko je tak, ako má byť.  Tvoj mentoring prináša hlboké zasvätenie do základov vzťahovej numerológie s ľahkosťou a prirodzenosťou. Úžasná bola atmosféra a spontánnosť našej skupinky. Hlboko oceňujem Tvoj srdečný a láskavý prístup, s akým si nám jasne a zrozumiteľne sprostredkovala všetky informácie na profesionálnej úrovni. Rovnako aj Tvoj trpezlivý individuálny prístup pri vysvetľovaní konkrétnych javov a chytľavý humor. Uvedomila som si silnú energie čísel, že matematické zákonitosti skryté v číslach súvisia so všetkými oblasťami a sférami nášho života. Ako pravdivo a jasne čísla pomenovali slabé a silné stránky - moje vlastné i mojich blízkych. Teda dospela som k pochopeniu a porozumeniu mnohých životných situácii, ktoré sa mi v minulosti udiali. Keďže naša duša si dátum narodenia vyberá s istým zámerom, rozhodne s väčším pochopením a ľahkosťou, odvahou a dôverou teraz prijímam výzvy "svojich čísel". Lebo viem, že sú tu pre mňa, aby som mohla osobnostne a duchovne rásť a vyvíjať sa s radosťou. Ďakujem.
Jana Lihotská
Program V ústrety porozumeniu života byl dobře sestaven, vysvětlen a zorganizován. Velice se mi líbil, měl úžasnou energii. Atmosféra v kurzu byla výjimečná a na každé on-line setkání jsem se moc těšila. Líbila se mi tvá charisma, vstřícnost, erudice, empatie, laskavost, skvělé pedagogické vedení a vysvětlování, přenesení svého nadšení a lásky k numerologii na všechny členy kurzu. Během programu jsem zažila spousta AHA momentů a to v každém modulu. Bylo pro mne velmi překvapivé, jak si pomocí numerologie mužeme odkrývat plán své duše nebo naopak se můžeme zpětně poučit z toho, co jsme prožili, a pochopit životní zkoušky (např. proč jsme onemocněli, měli úraz, proč si s někým nemůžeme porozumět a s jiným souzníme...). Velmi si cením i bonusů, které mi doplnily celou mozaiku informací o užití numerologie v praxi, ať už individuálně či s klienty. Oceňuji také to, že jsme se mohli seznámit s koučovacími postupy v souvislosti s numerologií. Určitě se mi změnil náhled na můj život. Numerologická vysvětlení v různých časopisech jsem si dříve pročítala pro zábavu. Nyní západní numerologii věřím jako vědecké metodě a vím, že energie čísel v našem životě nelze nerespektovat. Určitě bych kurz doporučila. Pomocí znalostí numerologie můžeme ve svém životě leccos pochopit a následně změnit. Numerologie nám může hodně pomáhat v tom, abychom porozuměli sami sobě, odhalili své možnosti a talenty, našli si vhodné partnery, spolupracovníky..., numerologie může být součástí "našeho receptu" na šťastný život. 
Emanuela Vítková
Livi, ja sa Ti musím v prvom rade poďakovať. Že robíš takú záslužnú vec, ako šírenie numerológie do sveta. Za to, že si taká oddaná numerológii, milá, chápavá, empatická k nám všetkým. Poďakovať sa, že som sa vždy tešila na každý nový modul a tiež na všetky naše zoomy. Zažila som toľko radosti z poznania, čo som nezažila celé moje školské roky.  Mala si výborne pripravený obsah vo videolekciách a k tomu prezentácie. Si veľmi profesionálna. Ja som si veľa vecí uvedomila o sebe. Že mám veľa talentov, o ktorých som o sebe ani netušila. Pochopila som, prečo sa iní ľudia chovajú, ako sa chovajú. A najväčší dar, pochopila som svoje deti, najmä staršiu dcéru, začala som ju vnímať úplne inak, začala som sa na ňu a na jej povahu pozerať cez charakteristiku jej čísel :) A zrazu si viac rozumieme.  Už teraz sa pozerám na ľudí cez čísla:) Ako keby som ich viac chápala, som k nim trpezlivejšia. A určite, čo sa týka mňa, pochopila som, prečo toľko vecí a projektov neviem dokončiť, musím venovať viac svojej energie práve na dokončovanie projektov, mám so sebou súcit a trpezlivosť. Tento program bolo to najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Dozvedela som sa o sebe viac, ako za celý môj život. Najväčšou devízou tohto kurzu si Ty sama. Veľmi dobre máš pripravené moduly, pracovné listy a samozrejme zoomy, ktoré nasledujú. Poznatky, ktoré si nám predala, boli výborne štruktúrované, dobre si postavila jednotlivé moduly, vždy som sa tešila, čo nové sa dozviem.  A čo prinesie program každému účastníkovi? Veľa sa dozvie v prvom rade o sebe. A to najkrajšie? Dozvie sa, ako vibrujú všetky čísla, ako vedia čísla rozprávať, akú majú energiu. Oceňujem, že sme dokázali vytvoriť skupinu, kde som sa cítila slobodne, dôverne, že sme sa mohli otvoriť, porozprávať o sebe aj tie najintímnejšie veci. Pre mňa to bolo najviac, čo som zažila v on-line svete. Celý život som tušila, že čísla niečo hovoria a tu som sa ich naučila počúvať. Celý program ma veľmi bavil. Ďakujem z celého srdca. Si úžasná. 
Katarína Jankovičová
V prvom rade si Livi skvelá mentorka, terapeutka a slniečko. Robíš svoju prácu s vášňou a vieš ľudí do toho vtiahnuť. Informácie vo video-lekciách v programe V ústrety porozumeniu života sú komplexné, skvele vysvetlené a obohacujúce. Prezentácie boli pekne prehľadné s logickou postupnosťou. Ja som "žrala" všetko. Mňa to veľmi bavilo, každá časť. Človek sa do toho skôr dostal, ako keby som si to začala študovať z knižky. Malo to celé svoju energiu. Program by som určite odporučila.
Katarína Seman
V programe V ústrety porozumenia života som pochopila prepojenia medzi členmi rodiny a mnou a že sa to dá všetko vidieť aj z iného uhla. Získala som odpovede na mnohé otázky, či v osobnom, tak i profesionálnom živote a viac sa usmievam. Postupne si všetky nové poznatky zakomponujem do zmýšľania a konania, aby boli v súlade a harmónii s našimi životmi. Lívia je pozitívne naladená a vášnivá lektorka. Veľmi oceňujem podporu tejto “malej” veľkej komunity. Ďakujem a verím, že sa čoskoro objímame🙂
Svetlana Benčuriková
„V ústrety porozumeniu života je úžasným, fascinujúcim a čarovným programom. Môj numerologický zošitok, v ktorom mám všetko zapísané, vláčim stále so sebou, stal sa mojou súčasťou - číselká sú mojou súčasťou a to sa už nezmení. Numerológiu považujem za druh terapie. Mne sa vždy zverovali aj ľudia, ktorých som v podstate ani nepoznala. Minule som dokonca s predavačkou v obchode riešila jej muža☺ V rodine s mojimi ženami neustále preberáme čísla a v podstate sa skoro vždy téma pri nejakom rodinnom stretnutí v poslednej dobe obráti na čísla a skončíme pri tom ako kreslím mriežku :) Numerológia a čísla sú ako Mapa Duše. Sama som si ich vybrala, len sa v nich zorientovať:) Vďaka Tebe Livi, sa už môžem lepšie orientovať a rýchlejšie sa nájdem. V mojom živote už počas programu nastali viaceré pozitívne zmeny. Viac sa odmeňujem, dovolím si povedať nie, netlačím sa do niečoho a nejdem tam, kde mi to už nič nedáva, naučila som sa pustiť veci, situácie a ľudí, bez výčitiek. Ak aj Ty zvažuješ vstúpiť do tohto programu, neváhaj a dovoľ si to. Otvorí sa Ti opäť iný pohlaď na seba a aj na okolie. Mne tento kurz ponúkol nový pohlaď na seba, na rodinu, priateľov. Lívia je láskavá, milá a empatická sprievodkyňa. Ďakujem za tento program, túto myšlienku Livka, za tie krásne chvíle. Tie si nosím so sebou.“
Lenka Švecová
„V ústrety porozumeniu života je hodnotný a obohacujúci program. Pomáha zvedomiť si, akí ľudia sú okolo mňa sú a dať tomu voľnosť. Nesnažiť sa ich meniť a tiež aj pri mne. Smie to tak byť, ako to je. Ľahšie viem prijímať druhých ľudí, keď viem akí sú, nesúdim ich, mám viac pochopenia, prečo sa správajú, tak ako sa správajú. V programe sa mi páčilo rozširovanie obzorov cez zaujímavých hostí. Oceňujem, že lekcie boli nahraté a na zoome sme už len diskutovali, vďaka čomu sme získané poznatky mohli hneď aj uviesť do praxe. Lívia je milá, autentická, úprimná a veľmi otvorená lektorka. Páčila sa aj menšia skupinka žien, že to nebola masovka. Som vďačná za veľa nových poznatkov, ktoré som získala. Tento program odporúčam. Počas 3 mesiacov sa naučíš lepšie rozumieť sebe a ľuďom okolo. Pochopíš, prečo sa ľudia správajú, niekedy možno nelogicky pre teba. Dokážeš mať vďaka tomu s nimi väčší súcit, bude vznikať menej konfliktov. Pomôže ti zvedomiť si silné a slabé stránky, čo sa potrebuješ naučiť počas života, čo máš spoločné s inými ľuďmi a v čom sa dopĺňate, aká je dynamika vzťahu, čo sa v ňom máš naučiť. Získaš informácie, ktoré ti pomôžu viesť zmysluplnejší a kvalitnejší život.“
Zuzana Zacharovská

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.