Online program

V ústrety
porozumeniu života

Informácie o programe
3 mesačný online program s jedným 3 hodinovým stretnutím naživo v Bratislave. Program, ktorý ide od základov numerológie až do hĺbky sebapoznania a pochopenia životných súvislostí. Limitovaný počet účastníčok. Nasledujúci termín programu: 22.9.-17.12.2023
3 mesiaceLimitovaný početOnlinePokročilíZačiatočníci

* Informuj ma keď bude kurz dostupný

Vaše slová a referencie

,,Už teraz, keď píšem tieto slová, MI JE SMUTNO za našimi zoom stretkami :-( Asi preto, že na nich panovala vždy ÚŽASNÁ atmosféra, PRIATEĽSKÁ A LÁSKAVÁ. Boli sme v malom kruhu, kde bol NA KAŽDÉHO ČAS sa mu venovať a prípadne prebrať jeho otázky, či rozbory a príklady. Celý program bol pre mňa OBJAVNÝ a veľmi POUČNÝ. Uvedomila som si , že človek sa naozaj učí a spoznáva aj sám seba, celý život, nie to iných ľudí. Numerológia mi určite dáva NOVÝ UHOL POHĽADU na to, ako vnímať iných ľudí, či už rodinu, priateľov alebo kolegyne v práci, práve preto som do tohto programu vstúpila. Aby som vedela viac POCHOPIŤ, VCÍTIŤ SA, ako to majú iní, aby sa mi lepšie s nimi vychádzalo, pracovalo, komunikovalo, aby som pochopila, prečo sa v niektorých situáciách správajú, ako sa správajú. A ako k nim pristupovať s úctou a rešpektom k ich danostiam a jedinečnosti :-) Tvoj program mi priniesol do života POZITÍVNU ZMENU, pomohol mi pochopiť viac to, KTO SOM na mojej ceste sebapoznania. Zvýšila sa mi moja SEBAHODNOTA, naplnila túžba po vzdelávaní sa. Moja cesta pokračuje a je čím ďalej jasnejšia a RADOSTNEJŠIA, aj vďaka programu a ľuďom, ktorých som tu stretla :-) A veľká VÝZVA VYJSŤ Z MOJEJ KOMFORTNEJ ZÓNY, čo sa týka "ja a kamera a živé online stretká na Zoome" - pre mňa niečo pred programom nepredstaviteľné :-) Po zisteniach v programe idem určite v mojom živote už v novom nastavení, učím sa NASTAVOVAŤ SI HRANICE A POVEDAŤ NIE, naďalej POMÁHAŤ ľuďom a stále viac spoznávať samu seba a DÁVAŤ SA NA PRVÉ MIESTO. Numerológia je úžasný nástroj poznania a dobrý pomocník pri zlepšovaní vzťahov. Jednoznačne ju budem v živote používať. Ďakujem, že mi do života vstúpila taká INŠPIRUJÚCA, CITLIVÁ, ZÁBAVNÁ, LÁSKAVÁ A JEDINEČNÁ sprievodkyňa svetom čísel a hlbšieho pochopenia života.”
Monika Berčíková
„V ústrety porozumeniu života je hodnotný a obohacujúci program. Pomáha zvedomiť si, akí ľudia sú okolo mňa sú a dať tomu voľnosť. Nesnažiť sa ich meniť a tiež aj pri mne. Smie to tak byť, ako to je. Ľahšie viem prijímať druhých ľudí, keď viem akí sú, nesúdim ich, mám viac pochopenia, prečo sa správajú, tak ako sa správajú. V programe sa mi páčilo rozširovanie obzorov cez zaujímavých hostí. Oceňujem, že lekcie boli nahraté a na zoome sme už len diskutovali, vďaka čomu sme získané poznatky mohli hneď aj uviesť do praxe. Lívia je milá, autentická, úprimná a veľmi otvorená lektorka. Páčila sa aj menšia skupinka žien, že to nebola masovka. Som vďačná za veľa nových poznatkov, ktoré som získala. Tento program odporúčam. Počas 3 mesiacov sa naučíš lepšie rozumieť sebe a ľuďom okolo. Pochopíš, prečo sa ľudia správajú, niekedy možno nelogicky pre teba. Dokážeš mať vďaka tomu s nimi väčší súcit, bude vznikať menej konfliktov. Pomôže ti zvedomiť si silné a slabé stránky, čo sa potrebuješ naučiť počas života, čo máš spoločné s inými ľuďmi a v čom sa dopĺňate, aká je dynamika vzťahu, čo sa v ňom máš naučiť. Získaš informácie, ktoré ti pomôžu viesť zmysluplnejší a kvalitnejší život.“
Zuzana Zacharovská
Livka, s hlbokou úctou a rešpektom ďakujem za tvoj čas a túto príležitosť, ktorou si mi otvorila ďalší obzor života a umožnila tak nazerať na svet čísel z iného okna s pokojom v duši a s úsmevom v srdci. Že všetko je tak, ako má byť.  Tvoj mentoring prináša hlboké zasvätenie do základov vzťahovej numerológie s ľahkosťou a prirodzenosťou. Úžasná bola atmosféra a spontánnosť našej skupinky. Hlboko oceňujem Tvoj srdečný a láskavý prístup, s akým si nám jasne a zrozumiteľne sprostredkovala všetky informácie na profesionálnej úrovni. Rovnako aj Tvoj trpezlivý individuálny prístup pri vysvetľovaní konkrétnych javov a chytľavý humor. Uvedomila som si silnú energie čísel, že matematické zákonitosti skryté v číslach súvisia so všetkými oblasťami a sférami nášho života. Ako pravdivo a jasne čísla pomenovali slabé a silné stránky - moje vlastné i mojich blízkych. Teda dospela som k pochopeniu a porozumeniu mnohých životných situácii, ktoré sa mi v minulosti udiali. Keďže naša duša si dátum narodenia vyberá s istým zámerom, rozhodne s väčším pochopením a ľahkosťou, odvahou a dôverou teraz prijímam výzvy "svojich čísel". Lebo viem, že sú tu pre mňa, aby som mohla osobnostne a duchovne rásť a vyvíjať sa s radosťou. Ďakujem.
Jana Lihotská
Program V ústrety porozumeniu života byl dobře sestaven, vysvětlen a zorganizován. Velice se mi líbil, měl úžasnou energii. Atmosféra v kurzu byla výjimečná a na každé on-line setkání jsem se moc těšila. Líbila se mi tvá charisma, vstřícnost, erudice, empatie, laskavost, skvělé pedagogické vedení a vysvětlování, přenesení svého nadšení a lásky k numerologii na všechny členy kurzu. Během programu jsem zažila spousta AHA momentů a to v každém modulu. Bylo pro mne velmi překvapivé, jak si pomocí numerologie mužeme odkrývat plán své duše nebo naopak se můžeme zpětně poučit z toho, co jsme prožili, a pochopit životní zkoušky (např. proč jsme onemocněli, měli úraz, proč si s někým nemůžeme porozumět a s jiným souzníme...). Velmi si cením i bonusů, které mi doplnily celou mozaiku informací o užití numerologie v praxi, ať už individuálně či s klienty. Oceňuji také to, že jsme se mohli seznámit s koučovacími postupy v souvislosti s numerologií. Určitě se mi změnil náhled na můj život. Numerologická vysvětlení v různých časopisech jsem si dříve pročítala pro zábavu. Nyní západní numerologii věřím jako vědecké metodě a vím, že energie čísel v našem životě nelze nerespektovat. Určitě bych kurz doporučila. Pomocí znalostí numerologie můžeme ve svém životě leccos pochopit a následně změnit. Numerologie nám může hodně pomáhat v tom, abychom porozuměli sami sobě, odhalili své možnosti a talenty, našli si vhodné partnery, spolupracovníky..., numerologie může být součástí "našeho receptu" na šťastný život. 
Emanuela Vítková
Wooow, tento program bol hodnotný, bohatý na informácie a výborný na sebapoznanie a aj porozumenie svojej rodine a okoliu. Páčili sa mi aj výživné zoomy, kde sa dávalo všetko aj do praxe. Som veľmi vďačná, že som spoznala pred rokom numerológiu a práve cez Livku. Vnímam ju ako skvelú a láskavú mentorku. Za ten rok som sa veľmi posunula a zvedomila si svoj život. Pochopila som viac moje deti a partnera. Nevychádzam z údivu, koľko sa toho dá pochopiť cez dátum. Numerológia je bezodná a sa stala každodennou súčasťou môjho života. Okrem súkromia mi taktiež veľmi pomáha pri práci s ľuďmi z tímu. Využívam ju pri mentorovaní a konzultáciách. Viem vedomejšie porozumieť ľudom, odhaliť ich silné stránky a aj prečo sa nevedia pohnúť z miesta. Ľahšie sa mi ich teraz aj povzbudzuje a nasmeruje. Veľa vecí,, ktoré som len podvedome robila, tak teraz viem aj vedome pomenovať. Som si istejšia pri rozhovoroch. Ďakujem Livka. 
Petra Foldiová
Milá Lívia, veľká vďaka za všetko čo pre nás robíš. Za tvoju energiu a čas, že nás učíš,  čo sa všetko dá vyčítať z dátumu narodenia, že nám ukazuješ cestu, aby sme pochopili seba ale aj našich rodinných príslušníkov, kamarátov. Ja osobne som hľadala smer, prečo som prišla na tento svet, čo tu mám dosiahnuť. A som u teba dostala odpovede za čo som Ti zo veľmi vďačná. Pre mňa to bolo veľmi zaujímavé a motivujúce. Páčilo sa mi všetko, fascinovalo ma, ako z tých čísel sa dá vyčítať, aký typ človeka si, a akým smerom by som mala uberať. Na zoomoch bola vždy bola dobrá atmosféra a všetko pekne vysvetlené. Tak som sa vždy nabila energiou, že som v noci nevedela zaspať. Oceňujem aj tvoju ochotu, ako nám záujemcom vieš všetko polopate vysvetliť, tiež tvoju trpezlivosť, láskavosť. Ďakujem, že si.
Monika Máteová
Začínam hlboko vnímať energiu čísel a uvedomujem si súvislosti. Livi, ďakujem srdečne za tvoju spontánnosť, radosť a nadšenie, s akým nám otváraš svet čísel.
Janka Vojtek
„Milá žena, ak hľadáš seba, túžiš spoznať a prijať sa so všetkým, čo sa v Tebe ukrýva, tak toto je tá najlepšia cesta. Popri tom pochopíš svojich blízkych a budeš môcť harmonizovať svoje vzťahy. Budeš v úžasnej skupinke žien, ktoré Ťa bezpodmienečne príjmu a dodajú veľa energie a lásky. Obohacujúci a inšpiratívny program, s vysokou Hodnotou. Celý ma nadchol a veľmi bavil. Úžasné vedomosti, zoomy, skvelé, pútavé prezentácie a oku lahodiace prezentácie, prepracované do detailov. Počas programu som zažila nejednu pozitívnu zmenu. Zmenila som sa JA, na sebavedomú, energickú, šťastnú ženu. Odhodlaná ísť a napĺňať svoje sny. Prehlbuje sa vzťah s manželom, lepšie rozumiem našim deťom a zlepšuje sa mi komunikácia s rodinou. Som šťastná, že som počúvla svoj vnútorný hlas a prihlásila sa do programu V ústrety porozumeniu života. Lívia je veľmi srdečná s pozitívnou energiou. S numerológiou plánujem aj ďalej pokračovať. Mám veľmi cenné informácie a vedomosti, ktoré túžim využívať naďalej. Som veľmi vďačná za všetok čas, energiu, trefné vety, hlboké a obohacujúce myšlienky a otvorené srdiečka. Splnil sa mi sen, už som prijala a spoznala samu seba, svoje dary a výzvy.“
Darinka Predná

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.