Aké je tajomstvo mojej spokojnosti?

„Ty sa máš Livi, Tebe sa to hovorí, ty si vždy taká v pohode!“ vravia mi ženy a klientky v mojom okolí.

Tajomstvo,  prečo „cítim takú tú ozajstnú vnútornú spokojnosť“, vám teraz prezradím

Keďže už roky vnímam ohľadom čísel viac ako len ich kvantitatívnu stránku, ale vnímam aj ich kvalitatívny aspekt, je pre mňa vďaka energii čísel jednoduchšie rozumieť svojmu životu. Mám v ruke akoby kompas, určitý navigačný systém.

Viem si vypočítať, kedy je ideálne obdobie na určité udalosti a zmeny v mojom živote. Vďaka tomu ma neviditeľná vibrácia čísel podporuje. To, že túto vibráciu nevidíme, neznamená, že neexistuje.

Keď robíme niečo, čo nie je v súlade s naším životným plánom, veci nami idú ťažšie a komplikujú sa.

Keď robíme správne veci v správny čas, ide nám všetko hladko a od ruky.

Ostatným sa môže zdať, že nám to tak všetko vychádza. Plynieme s prúdom svojho života. A my sme len viac pripravení, obozretní a vieme budúce udalosti lepšie predvídať.

Svojimi vedomými myšlienkami, vnútornou prácou posilňujem synchronicitu v mojom živote.

Rozumiem, aké schopnosti a oblasti mám u seba rozvíjať, aby som naplnila svoj najvyšší potenciál. Rozumiem svojmu charakteru, svojmu poslaniu a predurčeniu. Viem, v čom sa mi najlepšie darí, v čom ma vesmír bude podporovať.

Rozumiem mojej vnútornej motivácii a tiež potrave, ktorú moja duša potrebuje. Kŕmim svoju dušu presne tým, čo je pre ňu nevyhnutné a čo ju robí šťastnou.

A nielenže rozumiem životu svojmu, ale nevyčísliteľným bonusom je to, že viem pochopiť správanie všetkých ľudí v mojom okolí. Môjho manžela, naše deti, svokru, rodičov, priateľky …

Viem, prečo reagujú na danú situáciu tak, ako reagujú. Rozumiem ich zmýšľaniu, ich potrebám a správaniu. Rozumiem ich vnútornému nastaveniu a cieľu ich cesty.

Už roky nemám potrebu iných ľudí hodnotiť, posudzovať…

Úplne prirodzene po tých rokoch vytváram harmonické a pohodové vzťahy. A nie je to až také náročné:)

Vďaka numerológii som získala nadhľad v živote, dovoľuje mi netrápiť sa nad vecami, nad ktorými by som sa v minulosti bežne trápila.

To je ten môj pokoj na duši a láska v srdci. Ktorú mi píšete, že u mňa cítite a vnímate 🙂

Mám zázračný balík informácii a poznatkov, ktoré mi umožňujú životom plynúť. S ľahkosťou, kľudom a radosťou.

Viem, že kráčam správnym smerom.

Numerológii a sprevádzaniu žien za hlbším pochopením ich života sa intenzívne zaoberám už siedmym rokom.

Som úprimne presvedčená o tom, že každá žena môže žiť svoj život s väčšou ľahkosťou a nadšením ako doteraz. Rovnako ako ja. Samozrejme, numerológia nie je tabletka, ktorá spraví zázraky na počkanie, ale je to dobrodružná cesta sebapoznávania a porozumeniu súvislostiam. Aplikovania zmien vo svojom živote. 

Ak takéto hlboké pochopenie Tvojho života, seba a Tvojich vzťahov je to pravé, čo teraz cítiš, že by Ti na tvojej ceste vedelo pomôcť, rada sa stanem na čas Tvojou láskyplnou aj motivujúcou sprievodkyňou. 

Trikrát za rok otváram brány môjho SRDCOVÉHO 5 mesačného programu V ústrety porozumeniu života.

Prebieha 2x za rok. Najbližší termín programu je 11.9.2024.

Prebieha v intímnej rodinnej atmosfére a je pre limitovaný počet žien, ktoré už v decembri budú lepšie chápať svojmu životu, vzťahom a všetkým životným súvislostiam.

Chceš patriť medzi ne?

Do tohto programu vstupujú aj ženy, ktoré chcú svojím poznaním a znalosťami z numerológie pomáhať ďalej aj ostatným a stať sa tak majákom pre ďalšie ženy. Šíriť tak vlnu vzájomnej pomoci.

Možno si to práve ty, ktorá prečítala tento článok až do konca. Ktorá túži byť svetielkom pre ďalších ľudí.

Tento program je o výživných vedomostiach a hodnotných znalostiach, ktoré človek môže aplikovať po celý celý život. Numerológia Ti dáva výhodu byť tak o krok vpred pred ostatnými.

Je o získaní nového uhla pohľadu na život, škola osobného rozvoja, ktorú vediem vediem spolu s mojou priateľkou a blízkou dušou Eri Michi. 

Je aj o nových pevných putách, priateľstvách a láskavej a podpornej komunite podobne nastavených žien.

V programe máme ešte voľné miesta pre tie z vás, ktorých intuícia ku nám nasmeruje.

Napíš mi mail a spojme sa osobne. Pomôžem Ti rozhodnúť sa, či je tento 3 – mesačný program správnym krokom pre Teba.

Zdieľať na:

Facebook
WhatsApp
Email
Lívia Danningerová

Nadšená propagátorka numerológie, mentorka, koučka a lektorka. Vďaka 1:1 konzultáciám a online programom pomohla rozsvietiť potenciál viac ako 2 tis. žien. Prispieva do časopisov diárov, objavuje sa v televízii, v rádiu, prednáša na online a živých konferenciách (L. Harnošová, L. Kolaříková, K. Runa, N. Šulík, S. Kos Dzian). Spolupracovala s Umenie byť ženou či I Can Academy. Pomáha ženám objaviť svoju jedinečnosť, viesť vedomý a naplnený život v harmónii, v súlade s plánom svojej duše.

Lívia je sprievodkyňou ženských mentoringovo-prežitkových stretnutí, online aj naživo (v BA), kde ženy inšpiruje a podporuje na ceste k životu, ktorý začnú milovať. Jej snom je v ženách obnoviť dôveru v seba a v ostatné ženy. Poskytnúť oporu a prijatie v bezpečnom kruhu. Verí, že spojenie žien má liečivú silu. Dnes je šťastnou manželkou a vedomou maminou 2 detí.

Naposledy pridané:

Novinka
Písomný
numerologický
rozbor

S použitím kódu:
NOVINKA zľava 47€

* zľava platí na prvých 20 objednávok!