Vaša duša rastie, napreduje, vyvíja sa

Raz som hore, raz dole

Srdce ženy. Citlivé a láskyplné. Niekedy plné hnevu a najtemnejších pocitov, ktoré radšej nikomu nepriznáte. Veď čo by si o vás pomysleli? Pociťovať hnev, žiarlivosť, nebodaj nenávisť už nie je veľmi v móde. Veď všade sa píše o tom pozitívnom myslení.

Bez horkosti však neviete oceniť sladkosť života, bez existencie zla by ste nevedeli oceniť dobro. Problémy, bolesti, zranenia a choroby prichádzajú preto, aby ste si vážili ten stav, keď vás nič fyzicky nebolí a vnútorne netrápi. Často tie najnáročnejšie životné situácie sú z dlhodobého hľadiska práve tie, za ktoré ste najviac vďačné. Vďaka nim vaša duša rastie, napreduje, vyvíja sa. Plní svoje úlohy a zadania, ktoré si predsavzala. A tak vás zradí partner, aby ste mohli zažiť lekciu prijatia a odpustenia, či bije v detstve otec, aby ste rozlúskli tému sebalásky a sebahodnoty. 

Numerológia ako nástroj porozumenia svojho života

Keď sa z vášho pohľadu niečo negatívne udeje, pomáha, keď danej situácii viete porozumieť a pomenovať ju. Na pochopenie rôznych súvislostí v živote vám vie poslúžiť starodávna veda numerológia, podľa ktorej sa náš život odohráva v 9 ročných cykloch. Každý rok v rámci cyklu má určitú vibráciu, ktorá na vás pôsobí. Ide o tzv. osobnú ročnú vibráciu (ORV).  Je skvelým indikátorom toho, aká téma nás bude sprevádzať nasledujúci rok a pomáha nám plánovať, rozhodnúť sa a uvedomiť si, akým smerom sa máme v daný rok vydať. ORV je číslo od 1 – 9 (+11). Určuje krátkodobé smerovanie človeka a zahŕňa obdobie od jedných narodenín do nadchádzajúcich narodenín. 

Výpočet vašej ORV

Aby ste vypočítali ORV, v ktorej sa práve nachádzate, je potrebné spočítať všetky číslice v dátume dňa vašich posledných narodenín (t.j. deň + mesiac + rok). Ak dostanete dvojciferné číslo, ďalej ho zjednodušte na jednociferné tak, že spočítate jednotlivé číslice. Ak vám vyjde 11, dané číslo má v numerológii zvláštne postavenie a duchovnú podstatu a už sa ďalej nespočítava.

Napríklad Miška sa narodila 3.1.1982, dátum jej posledných narodenín je 3.1.2022, t.j. jej ORV je 3+1+2+0+2+2=10, pokračujeme, aby sme získali jednociferné číslo 1+0=1. Miška sa nachádza v ORV 1, je to čas pre úplne nové začiatky, hoci sa môže cítiť osamelo, mala by využiť túto príležitosť a vibráciu daného roka a nabrať odvahu vytvoriť si život podľa svojich predstáv.

Význam jednotlivých ORV 1 – 9 (+11)

Aby ste porozumeli vibrácii (číslu), ktoré na vás daný rok pôsobí, vyhľadajte si číslo, ktoré vám vyšlo v tabuľke a prečítajte si, čomu je dané obdobie naklonené.

Nastavenie mysle a vedomé bytie

Ak vám vyjde hocijaká ORV, to, čo je vždy dôležité je váš vedomý postoj a nastavenie mysle. Vaše myšlienky sú mocným nástrojom, tvorcom aj najväčším možným nepriateľom. Tvária sa nenápadne, ale dokážu vám vytvoriť život v šťastí a hojnosti, ale aj v bolesti a utrpení. Ak neskĺznete dlhodobo do role obete, nezačnete kritizovať a viniť všetkých ostatných, že oni za to môžu, ako sa vy cítite, pokiaľ nevložíte vaše šťastie do rúk svojho partnera, svokry, štátu, či systému, ani ten najhorší rok z hľadiska numerológie „nemá šancu“, aby vás dlhodobo vyviedol z rovnováhy☺.  (Pozn. : dočasné zrútenie sa a opustenie na pár hodín je úplne legitímne, nevyčítajte si to! Vykričať sa a poslať všetkých do … poskytuje úľavu a je zdraviu veľmi prospešné. Potláčané a zamknuté emócie v našom srdci spôsobujú z dlhodobého hľadiska zdravotné problémy).

Prijmite náročné okamihy ako potrebné zastavenie sa vo vašom živote. Volanie duše či tela po nejakej zmene. Čo vás má daná situácia naučiť? Čo máte vo svojom živote zmeniť? Kde sa neuberáte správnou cestou? Mám zmeniť prácu, v ktorej necítite naplnenie? Odísť od partnera, ktorý vás ponižuje? Začať sa zdravo stravovať? Pátrajte vždy po hlbšom zmysle. Nachádza sa v každej situácii.

Tipy na záver: Okrem súčasného roka, si vieme vypočítať aj ORV predchádzajúcich rokov a pochopiť aj spätne, čo a prečo sa nám udialo. Môže to viesť k prijatiu, uvoľneniu starých krívd či odpusteniu. Taktiež vieme predvídať, aké témy sa nás budú ďalšie roky dotýkať. Vypočítať si môžete obdobným spôsobom aj ORV vášho partnera či kamarátky a získať hlbšie porozumenie rôznych životných súvislostí. 

Nerozumieš životným výzvam, ktoré Ťa postretli? Chceš sa detailne pozrieť na plán Tvojej duše?

Tento článok bol súčasťou diáru Srdce ženy na rok 2022 od I Can Academy

Zdieľať na:

Facebook
WhatsApp
Email
Lívia Danningerová

Nadšená propagátorka numerológie, mentorka, koučka a lektorka. Vďaka 1:1 konzultáciám a online programom pomohla rozsvietiť potenciál viac ako 2 tis. žien. Prispieva do časopisov diárov, objavuje sa v televízii, v rádiu, prednáša na online a živých konferenciách (L. Harnošová, L. Kolaříková, K. Runa, N. Šulík, S. Kos Dzian). Spolupracovala s Umenie byť ženou či I Can Academy. Pomáha ženám objaviť svoju jedinečnosť, viesť vedomý a naplnený život v harmónii, v súlade s plánom svojej duše.

Lívia je sprievodkyňou ženských mentoringovo-prežitkových stretnutí, online aj naživo (v BA), kde ženy inšpiruje a podporuje na ceste k životu, ktorý začnú milovať. Jej snom je v ženách obnoviť dôveru v seba a v ostatné ženy. Poskytnúť oporu a prijatie v bezpečnom kruhu. Verí, že spojenie žien má liečivú silu. Dnes je šťastnou manželkou a vedomou maminou 2 detí.

Naposledy pridané:

Novinka
Písomný
numerologický
rozbor

S použitím kódu:
NOVINKA zľava 47€

* zľava platí na prvých 20 objednávok!