Sú magické dátumy vhodné na dôležité životné udalosti?

Vedeli ste,  že?

Magické dátumy, ako napr. 8.8.2008, 22.2.2022 či aj 11.11.2022, t.j., kde sa opakuje nejaké číslo viackrát, sú pre ľudí často veľmi lákavé a vizuálne pekné. Z pohľadu numerológie sú však takéto dátumy zložité a ich majiteľov, napríklad ak sa jedná o dátum narodenia či dátum sobáša, následne predurčujú väčšiemu počtu náročných životných skúšok a lekcií.

Takéto krásne dátumy rozhodne NEODPORÚČAM NA DÔLEŽITÉ ŽIVOTNÉ ROZHODNUTIA.

Predstavte si, že pijete kávu s cukrom. Vždy si dávate jednu kocku, ale zrazu vám tam dá niekto namiesto jednej kocky kociek šesť. Ako vám takáto káva bude chutiť? Bŕŕŕ… A rovnako je to aj s dátumami…Ak je niečoho príliš veľa, nie je to jednoducho pre náš život a fungovanie vhodné a priaznivé.

Ak je nahromadených viac rovnakých číslic v jednom dátume (povedzme 5.5.1955), u človeka to síce vytvára predispozíciu na určitú výnimočnosť a inakosť v živote. Na druhej strane však majiteľa s takýmto dátumom narodenia vie takáto vibrácia pekne potrápiť.

Prítomnosť rovnakých číslic spôsobuje napätie a nevyrovnanosť človeka, čo môže viesť ku zbytočnému stresu a nervozite. Ojedinelé nie sú ani zdravotné problémy a komplikácie, ktoré energia spôsobuje.

Čo ak ste sa v takýto deň narodili práve vy či vaši blízki? Dátum narodenia už nezmeníme. Ľuďom s takýmto dátumom odporúčam športovať, chodiť do lesa na prechádzky či meditovať, aby odbúrali pretlak nahromadenej energie v tele.

Plánujete svadbu? 

Tiež je nutné zvoliť pri takejto významnej udalosti vhodný dátum. Opäť sa neodporúča len naoko ľahko zapamätateľný dátum, kde sa opakujú číslice. Novomanželom zbytočne môže na ich životnej ceste priťažiť a vystaviť ich náročnejším skúškam. Stanoviť vhodný dátum sobáša je záležitosťou pre skúseného numerológa. Nie každý dátum je všeobecne vhodný pre všetky páry. Pri stanovovaní takéhoto dátumu je potrebné poznať a pracovať aj s dátumami narodenia oboch snúbencov (poradiť sa ohľadom vhodného dátumu sobášu).

Ak už máte svadbu za sebou, s dátumom už nič nenarobíme :). Ale samozrejme náš život máme vo svojich rukách a vyhovárať sa na „zlý“ dátum narodenia nám ku ničomu neslúži. Vždy závisí na nás a na našich postojoch, ako sa ku všetkým, často možno náročnejším výzvam postavíme.

Ak vás zaujíma ako môžete zharmonizovať váš manželský život a čo ktorý z partnerov potrebuje, rada vám pomocou numerológie a vášho dátumu pomôžem.

Verím, že odteraz sa budete na magické dátumy pozerať trošku inou optikou ako doteraz 🙂

Zdieľať na:

Facebook
WhatsApp
Email
Lívia Danningerová

Nadšená propagátorka numerológie, mentorka, koučka a lektorka. Vďaka 1:1 konzultáciám a online programom pomohla rozsvietiť potenciál viac ako 2 tis. žien. Prispieva do časopisov diárov, objavuje sa v televízii, v rádiu, prednáša na online a živých konferenciách (L. Harnošová, L. Kolaříková, K. Runa, N. Šulík, S. Kos Dzian). Spolupracovala s Umenie byť ženou či I Can Academy. Pomáha ženám objaviť svoju jedinečnosť, viesť vedomý a naplnený život v harmónii, v súlade s plánom svojej duše.

Lívia je sprievodkyňou ženských mentoringovo-prežitkových stretnutí, online aj naživo (v BA), kde ženy inšpiruje a podporuje na ceste k životu, ktorý začnú milovať. Jej snom je v ženách obnoviť dôveru v seba a v ostatné ženy. Poskytnúť oporu a prijatie v bezpečnom kruhu. Verí, že spojenie žien má liečivú silu. Dnes je šťastnou manželkou a vedomou maminou 2 detí.

Naposledy pridané:

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.