Online kurz

Motivačný online
workshop pre firmy

Informácie o workshope
Zážitkový aj praktický workshop pre vašich zamestnancov. Motivácia obohatená o znalosti z numerológie, ktoré vedia zamestnanci hneď aplikovať do života, a tak lepšie porozumieť sebe, kolegom a všetkým ľuďom, s ktorými spolupracujú. Téma je podľa požiadavky klienta a je možné ušiť niečo presne na mieru.
2 - 3 hod.OnlinePre firmyTéma dohodou

Vaše slová a referencie

Už dlho som Tvoja fanúšička. Čítam rôzne knihy o typoch osobností, aby som ľuďom vôkol seba lepšie porozumela a Tvoja prednáška mi pomohla opäť lepšie pochopiť ľudí. Ďakujem Ti za to. Prajem všetko dobré a veľa úspechov.
Inka
Výborné zorientovanie sa v téme čísla. Čo znamenajú, ako s nimi pracovať, čo u koho charakterizujú. Pre mňa osobne bol workshop veľmi prínosný, nakoľko intenzívne pracujem s mnohými ženami. Pochopila som, ako sme odlišní a v čom zasa podobní. Ďakujem, Livi, za výživné 2 hodinky. I teória i premietnuté do života. Odporúčam!
Lucia
Veľmi pekne ďakujem za dnešné úžasné, inšpiratívne a obohacujúce školenie. Vždy ma numerológia a poznanie významov čísel priťahovalo, no nikdy som sa k nemu nedostala takto blízko a AUTENTICKY ako dnes. Všetko si KRÁSNE A ZROZUMITEĽNE vysvetlila, tak že som vedela presne vidieť súvislosti. Veľa som sa dnes naučila a dozvedela. Verím, že sa ešte budeme mať možnosť vidieť. Som veľmi šťastná, že som ťa mala možnosť spoznať.
Miška
Ďakujem za veľmi zaujímavé, poučné ba i zábavné online stretnutie i odovzdanie Vašich vedomostí.
Eva
Počas workshopu s Líviou som sa dozvedela, ako čísla ovplyvňujú človeka, ako sa prejavujú v jeho živote, nastavení, chápaní. Atmosféra počas workshopu bola veľmi príjemná. Pre mňa to bolo niečo nové a veľmi zaujímavé. Odporúčam takýto workshop, človek získa veľa nových informácií a nový pohľad na seba a svoje okolie.
Lucia
Ďakujem veľmi pekne za príjemný a zaujímavý workshop.
Lenka
Workshopu som sa zúčastnila vďaka výzve, ktorú sme mali od našich direktoriek. Téma ma veľmi zaujala a myslím si, že numerológia vie dať odpoveď na veľa otázok. Lívia je veľmi sympatická, príjemná a danú tému má naozaj v malíčku. Povedali sme si aj veci z praxe a z reálneho života, čo bolo veľmi prínosné. Určite sa rada zúčastním aj ďalších jej workshopov.
Nikolett
Livi, ďakujem za nádherné 2 hodiny. Numerológia v tvojom podaní bola iná, zábavná a všetko mi zapadlo do skladačky. Bude sa mi ľahšie komunikovať aj s dievčatami v tíme. Boli to kúzelné 2 hodiny. Ďakujem z celého ❤️. Livi je skvelé, že si objavila tento svoj dar a že ho ďalej rozvíjaš. Prajem ti nech sa ti skvelo darí a nech si ťa nájdu všetci, ktorí chcú zažiariť. Máš krásne poslanie.
Zuzka

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.