Online kurz

Motivačný online
workshop pre firmy

Informácie o workshope
Zážitkový aj praktický workshop pre vašich zamestnancov. Motivácia obohatená o znalosti z numerológie, ktoré vedia zamestnanci hneď aplikovať do života, a tak lepšie porozumieť sebe, kolegom a všetkým ľuďom, s ktorými spolupracujú. Téma je podľa požiadavky klienta a je možné ušiť niečo presne na mieru.
2 - 3 hod.OnlinePre firmyTéma dohodou

Vaše slová a referencie

Livi, ďakujem za nádherné 2 hodiny. Numerológia v tvojom podaní bola iná, zábavná a všetko mi zapadlo do skladačky. Bude sa mi ľahšie komunikovať aj s dievčatami v tíme. Boli to kúzelné 2 hodiny. Ďakujem z celého ❤️. Livi je skvelé, že si objavila tento svoj dar a že ho ďalej rozvíjaš. Prajem ti nech sa ti skvelo darí a nech si ťa nájdu všetci, ktorí chcú zažiariť. Máš krásne poslanie.
Zuzka
Veľmi pekne ďakujem za dnešné úžasné, inšpiratívne a obohacujúce školenie. Vždy ma numerológia a poznanie významov čísel priťahovalo, no nikdy som sa k nemu nedostala takto blízko a AUTENTICKY ako dnes. Všetko si KRÁSNE A ZROZUMITEĽNE vysvetlila, tak že som vedela presne vidieť súvislosti. Veľa som sa dnes naučila a dozvedela. Verím, že sa ešte budeme mať možnosť vidieť. Som veľmi šťastná, že som ťa mala možnosť spoznať.
Miška
Počas workshopu s Líviou som sa dozvedela, ako čísla ovplyvňujú človeka, ako sa prejavujú v jeho živote, nastavení, chápaní. Atmosféra počas workshopu bola veľmi príjemná. Pre mňa to bolo niečo nové a veľmi zaujímavé. Odporúčam takýto workshop, človek získa veľa nových informácií a nový pohľad na seba a svoje okolie.
Lucia
Workshopu som sa zúčastnila vďaka výzve, ktorú sme mali od našich direktoriek. Téma ma veľmi zaujala a myslím si, že numerológia vie dať odpoveď na veľa otázok. Lívia je veľmi sympatická, príjemná a danú tému má naozaj v malíčku. Povedali sme si aj veci z praxe a z reálneho života, čo bolo veľmi prínosné. Určite sa rada zúčastním aj ďalších jej workshopov.
Nikolett
Musím říct, že to bylo úplně úžasné. Žádné uspávání hadů. Bylo to velice zajímavé, obohacující, prostě WAU. Přeji ti ať máš ve všech svých oborech skvělé výsledky a ať tě to neustále obohacuje a vždy objevíš něco nového a i to co tě posune dále. Byla si prostě úžasná a pozitivní energie z tebe přímo sálala😉.
Ivana
Ďakujem veľmi pekne za príjemný a zaujímavý workshop.
Lenka
Ďakujem za veľmi zaujímavé, poučné ba i zábavné online stretnutie i odovzdanie Vašich vedomostí.
Eva
Výborné zorientovanie sa v téme čísla. Čo znamenajú, ako s nimi pracovať, čo u koho charakterizujú. Pre mňa osobne bol workshop veľmi prínosný, nakoľko intenzívne pracujem s mnohými ženami. Pochopila som, ako sme odlišní a v čom zasa podobní. Ďakujem, Livi, za výživné 2 hodinky. I teória i premietnuté do života. Odporúčam!
Lucia

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ako ísť s prúdom
svojho života

Získaj ZDARMA overený NÁVOD na lepšie pochopenie súvislostí v tvojom živote.

* Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov.