Naživo v Bratislave / Online

Magické mentoringovo – prežitkové stretnutia pre ženy

Informácie o stretnutiach

S nesmiernym potešením a radosťou ťa pozývam na magické stretnutia žien v Bratislave. Vyjdi zo všednosti bežných dní a dopraj si čas sama pre seba. Tieto stretnutia sú tvorené so zámerom ukázať ženám ich vlastnú silu a tiež silu spojenia s ostatnými podobne naladenými ženami. V krásnych priestoroch v Starom meste spoločne vytvoríme láskyplný čas, aby sme sa dostali bližšie ku sebe, vzájomne sa inšpirovali zdieľaním ostatných žien a možno aj my samy boli inšpiráciou pre nejakú inú ženu. Nielen teda vypočujeme vaše príbehy a čím aktuálne žijete, tiež poskytujeme účastníčkam našich stretnutí nový uhol pohľadu na ich momentálnu situáciu, v ktorej sa nachádzajú. Ak cítiš, že si chceš dožičiť 4 hodiny pre seba, odložiť na čas rolu matky, manželky a manažérky, a prepojiť sa s nami a s ďalšími ženami, s láskou a otvoreným srdcom a náručou privítame každú ženu pripravenú na nové nezabudnuteľné prežitky. Viac neprezradím, nechaj sa prekvapiť, čo všetko zažiješ ☺ 

3 - 4 hod.Naživo / OnlineRôzne životné témyStredy 17:00 - 21:00

Videoukážky stretnutí

Referencie zo živých stretnutí

Online kruh s Líviou, príjemnou, vedomou a motivujúcou sprievodkyňou a mentorkou veľmi odporúčam. Má príjemnú komunikáciu a profesionálny prístup. Zažila som veľa AHA momentov v oblasti chápania reality, oceňujem drobné osobné rady k téme stretnutia. Kruhy sú pre Líviu rozšírením portfólia jej činností a obohacuje ich o základy osobnej numerológie a drobného mentoringu každej z účastníčok, za čo som jej vďačná. Vizualizácia nemala chybu. Za mňa bolo toto stretnutie SUPER, príjemné, obohacujúce a možno ešte lepšie, ako osobné, nakoľko ma nevyrušovali žiadne energie prítomných žien a mohla som sa ponoriť do svojho vnútra s láskavým vedením a jednoznačným postojom Lívie.
Tina B.
Na ženské kruhy chodím pravidelne. Na tomto stretnutí sa mi páčila numerologická analýza a priestor pre vyjadrenie pocitov. Užila som si tiež vizualizáciu. Lívia je autentická a pravdivá sprievodkyňa, cítila som radosť a bezpečie. 
Andrejka F.
Pre mňa bolo celé stretnutie veľmi príjemné, pekne prepojené a všetky ženy boli pozitívne naladené, otvorené, úprimné, pekná atmosféra. Som spokojná, že som sa dozvedela zo základného rozboru čísel to, čo o sebe viem a sedí to na mňa☺ Ženy sa môžu dozvedieť niečo nové, ponoriť sa do seba, majú priestor na zdieľanie. Ďakujem.
Jana H.

Toto bol to môj prvý kruh, ale úprimne, na takéto kruhy by som kľudne chodila aj častejšie. Prostredie na mňa pôsobilo krásnou, úžasnou energiou. Zo začiatku som bola trošku v strese, ale to po pol hodinke odišlo, potom zostal už len skvelý pocit, ktorý pokračoval aj po kruhu. Vizualizácia bola super, všetko sa mi páčilo. Hlavne ženy a celá tá energia. Dobre bolo všetko usporiadané. Rituál na narodeniny ma dojal. Ženám takýto kruh určite veľa prinesie a spoznajú iné rovnako naladené ženy.

Saška

Prostredie na mňa pôsobilo veľmi harmonizujúco, obohacujúco, inšpiratívne. Tešila som sa na stretnutie. Bola som veľmi zvedavá ako bude prebiehať téma „tieňov“.

Po kruhu som sa cítila spokojne a príjemne. Zároveň som si vedomá toho, ako treba neustále vnímať prítomnú chvíľu. Vyjadruje to aj báseň, ktorá mi prišla po meditácii: Cez staré modré dvere vstupujem k sebe. Cítim tmu a tieň, prijať svoj strach, už viem. S láskou a vďakou idem späť, hovorím sama sebe leť.

Oslovil ma celý priebeh od začiatku po koniec. Vaše vhľady, úlohy, hudba, rozhovory, pochopenie.

Bolo zaujímavé a zároveň výzvou komunikovať o “tieňoch”, pomenovať ten najväčší a niekoľkokrát si ho uvedomiť slovne. Vizualizácia ma priviedla tam, kam som dlho nechcela vojsť. Nakoniec to bolo práve to, čo som si uvedomila, ako samú seba brzdím….a som vám vďačná za to akým spôsobom stretnutia vedieteCítim sa prijatá, pochopená a vážim si čas a energiu, ktorú do toho dávate. Teším sa na ďalšie stretnutie s vami.

Val

Pred kruhom som sa cítila rozporuplne, že odchádzam od syna. Pomohlo mi sústrediť sa na to, že chcem ísť, byť prítomná vedomá si svojho ja. Celý večer sa niesol v pohodovej atmosfére, plnej porozumenia a nádherných ženských vibrácii.

Večerná atmosféra bola priam magická. Pri spoločnom prepájaní sa s ostatnými žienkami som navnímala, čo mi ostatné ženy mali odovzdať. Veľmi sa mi páčila myšlienka Liv, ktorú odovzdala. Vnímam, že som si vybrala svojho muža. Je tu pri mne, aby skúšal moje odhodlanie, pomáhal mi budovať moju silu, ukazoval svet v iných farbách, ako vidí moje srdce a napriek odlišnosti bol tu pre mňa, rešpektoval miloval. Moje uvedomenie si, ako ho ľúbim, si ponesiem dlho. Bolo krásne opustiť svet, ktorý nás sprevádza každodenne, načúvať ženám, kam ich zaviedol ich životný príbeh a inšpirovať sa alebo byť inšpiráciou, oceniť sa za to, čo som dokázala. Veľmi rada prídem opäť.

Ela H.

Prišla som do veľmi pekného, pokojného prostredia. Pred kruhom som sa cítilia bezpečne, hoci sa mi už vyplavovali tiene. Oceňujem otvorenosť k téme, vašu úprimnosť a dodržiavanie času. Ostatným ženám, by som odporučila takéto kruhy, prinesie im to otvorenie mnohých dôležitých tém v bezpečnom prostredí a v podpornej ženskej energii.Za mňa to bolo naozaj výborne. Krásne ste si držali priestor, časový harmonogram aj nastavovali hranice tam, kde sa už prekračoval čas na zdieľanie.

Marika

Pred kruhom som bola málinko nervózna z toho ako to bude prebiehať. No po kruhu som sa cítila, ako keď odchádzam zo stretnutia s kamarátkami, s ktorými sa pravidelne stretávam.

Páčilo sa mi vypracovanie tieňových stránok zo dňa narodenia i zo životného čísla. Pre nás ženy je prirodzené sa spoločne stretávať, pod vaším vedením som cítila maximálnu podporu 🙏.

Na zdieľaní sa mi páčilo, že pre každú jednu z nás bol vytvorený priestor, boli sme vypočuté, cítila som, že mi je dávaná pozornosť... Pri vizualizácii na mňa Livkin hlas pôsobil, ako by ma viedol za ruku do krajiny, kde na mňa čakali, aby sa mi ukázali. Keby som som žila na Slovensku, tak by som rada chodila aj každé dva mesiace..

Jiřina

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.