Naživo v Bratislave / Online

Magické mentoringovo – prežitkové stretnutia pre ženy

Informácie o stretnutiach

S nesmiernym potešením a radosťou ťa pozývam na magické stretnutia žien v Bratislave. Vyjdi zo všednosti bežných dní a dopraj si čas sama pre seba. Tieto stretnutia sú tvorené so zámerom ukázať ženám ich vlastnú silu a tiež silu spojenia s ostatnými podobne naladenými ženami. V krásnych priestoroch v Starom meste spoločne vytvoríme láskyplný čas, aby sme sa dostali bližšie ku sebe, vzájomne sa inšpirovali zdieľaním ostatných žien a možno aj my samy boli inšpiráciou pre nejakú inú ženu. Nielen teda vypočujeme vaše príbehy a čím aktuálne žijete, tiež poskytujeme účastníčkam našich stretnutí nový uhol pohľadu na ich momentálnu situáciu, v ktorej sa nachádzajú. Ak cítiš, že si chceš dožičiť 4 hodiny pre seba, odložiť na čas rolu matky, manželky a manažérky, a prepojiť sa s nami a s ďalšími ženami, s láskou a otvoreným srdcom a náručou privítame každú ženu pripravenú na nové nezabudnuteľné prežitky. Viac neprezradím, nechaj sa prekvapiť, čo všetko zažiješ ☺ 

3 - 4 hod.Naživo / OnlineRôzne životné témyStredy 17:00 - 21:00

Videoukážky stretnutí

Referencie zo živých stretnutí

Toto online magické setkání bylo trefné, odhalující, podporující. Byla jsem překvapená, jak perfektně numerologie a výklad čísel seděl. Ubezpečená, že jdu správně. Líbilo se mi, že si odnáším kousek rozboru přímo pro sebe. Praktické a na míru. Také pracovní listy, které jsme měli k dispozici. Vizualizaci byla příjemná. Sdílení velmi otevřené. Bylo to skvělé a skvěle i vybraná témata.
Blanka L.
Povídání o záměrech, numerologie, práce se zaměřením k hojnosti byly supr. Vyklidnění, radost, napojení na vnitřní hlas, aha momenty ... Vše se mi líbilo. I delší sdílení bylo fajn, z povídání ostatních jsem se dozvěděla i něco o sobě. Cítila jsem se krásně, radostně i klidně.
Daniela B.
Online kruh s Líviou, príjemnou, vedomou a motivujúcou sprievodkyňou a mentorkou veľmi odporúčam. Má príjemnú komunikáciu a profesionálny prístup. Zažila som veľa AHA momentov v oblasti chápania reality, oceňujem drobné osobné rady k téme stretnutia. Kruhy sú pre Líviu rozšírením portfólia jej činností a obohacuje ich o základy osobnej numerológie a drobného mentoringu každej z účastníčok, za čo som jej vďačná. Vizualizácia nemala chybu. Za mňa bolo toto stretnutie SUPER, príjemné, obohacujúce a možno ešte lepšie, ako osobné, nakoľko ma nevyrušovali žiadne energie prítomných žien a mohla som sa ponoriť do svojho vnútra s láskavým vedením a jednoznačným postojom Lívie.
Tina B.
Na takéto stretnutia, chodím pravidelne. Vo všeobecnosti odporúčam akékoľvek kruhy všetkým ženám. Ženy potrebujú zdieľať a veľakrát ani nemusia nič povedať a dostanú to, čo potrebujú. Toto stretnutie bolo inšpiratívnym zdieľaním a dialo sa v peknom prostredí. Super bolo aj to drobné pohostenie. Lívia je príjemná sprievodkyňa. Ďakujem, veľmi rada prídem aj nabudúce.
Zuzana F.
Bol to môj prvý kruh, na ktorom som cítila bezpečie a radosť. Livka je otvorená a žiarivá žena. Zažila som veľa aha momentov a prepojenosť s ostatnými ženami. Mali sme spoločne témy, každá mi niečo povedala a vytiahla zvnútra a pripomenula. Tanec naladil, vizualizácia nadchla, skľudnila, naladila ma na mňa. Odchádzala som s pocitom prepojenia a spokojnosti. Ďakujem vám. Bolo to super. Rada prídem aj nabudúce.
Zuzana P.
Stretli sme sa krásna skupinka, veľmi sme si sadli a prežili spolu obohacujúce chvíle. Livka je úprimná a bezprostredná. Prostredie, v ktorom sa stretnutie konalo, bolo príjemné, harmonické, také s dušou. Hoci som už párkrát na kruhoch bola, počiatočná nervozita bola. Po  chvíli ju však vystriedala veselosť. Akoby som dočerpala radosť. Páčila sa mi téma  Sebalásky, vzájomné zdieľanie a celková podpora žien. Tanec bol uvoľňujúci, vizualizácia mi však celkom nešla. Predsa som mala v hlave aj časové obmedzenie (išiel mi vlak) a hlava sa nevypla. Zato som vnímala, do akej krásnej polohy vie dať Livka hlas. Úplne iný, ako hovorí bežne. Mňa to veľmi obohatilo. Za mňa skvelá voľba.
Mária B.
Páčilo sa mi, že sa účastníčky uvoľnili a nabrali odvahu, aby s dôverou hovorili v kruhu iných (dovtedy cudzích žien) o svojich citlivých témach. Mnohé z nich dostali odpovede na svoje otázky alebo aspoň náhľad na smer cesty k odpovediam. Ďakujem za priateľské a motivujúce stretnutie pre ženy, ktoré v téme hojnosti hľadajú odpovede.
Maxima S.
Pre mňa bolo celé stretnutie veľmi príjemné, pekne prepojené a všetky ženy boli pozitívne naladené, otvorené, úprimné, pekná atmosféra. Som spokojná, že som sa dozvedela zo základného rozboru čísel to, čo o sebe viem a sedí to na mňa☺ Ženy sa môžu dozvedieť niečo nové, ponoriť sa do seba, majú priestor na zdieľanie. Ďakujem.
Jana H.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.