Online kurz

Kompas
partnerského vzťahu

Informácie o kurze
Numerologické minimum pre maximálne porozumenie seba a partnerských vzťahov. Kurz je vhodný pre všetky ženy (ale aj mužov), ktorí sú bez partnera, v šťastnom partnerstve alebo v partnerstve, ktorému nerozumejú a trápia sa v ňom. Ak si milovníčka ezoteriky, osobný rozvoj je v tvojom živote už samozrejmosťou, tento kurz si určite zamiluješ. Vďaka tomuto online kurzu získaš nadhľad nad svojím životom, porozumieš súčasnému alebo bývalému partnerovi a dosiahneš tak úľavu a pokoj na duši.
4 h 14 minOnlineSamoštúdium

Skús si predstaviť, milá žena, aké
by to bolo, keby si...

Čo keby som ti povedala
ešte pred tvojím prvým rande...

Poradím ti, akého muža si máš hľadať, t.j. s akým mužom je najväčšia šanca na dlhodobý šťastný partnerský vzťah.

ZDÁ SA TI TO NEREÁLNE?

VER MI, NIE JE!

Toto všetko je možné zistiť vďaka NUMEROLÓGII.
Je to možné vypočítať IBA z vašich DÁTUMOV NARODENIA.

Numerológia sa dostáva čoraz viac do povedomia spoločnosti.

Ľudia sa začínajú viac zaujímať o sebapoznanie, zlepšenie vzťahov a pochopenie života. Som nesmierne rada, že mám možnosť prispieť ku šíreniu numerológie prednášaním a písaním a ľudí v tejto čarokrásnej vede aj vzdelávať. 

Predstaviť im a naučiť ich jeden zo spôsobov, ako si odpovedať na niektoré zdanlivo neriešiteľné otázky, ktoré ich možno roky trápia a nedovoľujú im žiť šťastnejší a vedomejší život. 

Dnes už viem, že aj ty dokážeš lepšie porozumieť sebe, partnerovi a vášmu vzťahu. Byť šťastnejšia, uvoľnenejšia a mať nad svojím životom nadhľad.

 

Predstavujem ti unikátnu metódu:

Kompas
partnerského vzťahu

ktorá ti umožní nový pohľad na seba a vaše partnerstvo a odpovie na otázky:

 

KDE SME ?
KAM SMERUJEME ?

 

 

Zistila som, že niektorí partneri sa jednoducho hodia ku sebe lepšie a prežijú bezproblémovejší vzťah. Ktorí sú to?

„Nesnažme sa partnerov zmeniť. Snažme sa naše vzťahy hlbšie pochopiť…“

Vykonala som stovky numerologických konzultácii a po čase som sa rozhodla, že  túžim svoje know-how odovzdať ostatným ženám tak, aby aj ony samy vedeli porozumieť sebe a svojmu životu.

Túžila som ženám odovzdať do ruky vodítko a byť súčasťou ich cesty k životu a partnerstvu, ktorému budú rozumieť.

Kurz Kompas partnerského vzťahu je plný uvedomení a AHA momentov a budeš prekvapená, čo všetko sa dá iba z tvojho a partnerovho dátumu narodenia zistiť a vypočítať. 

Viem, že keby som tento KOMPAS PARTNERSKÉHO VZŤAHU mala ja sama k dispozícii SKÔR, svojmu životu a nášmu manželstvu by som rozumela LEPŠIE.

Nechápem, prečo nás tieto jednoduché výpočty neučia už na škole?! Náš život by sme prežívali s väčším porozumením.

Čo povedali účastníčky online kurzu?

No tak tento kurz som potrebovala ako soľ. AHA momenty obrovské. Až sa mi chce plakať. Tá úľava je na nezaplatenie. Som 4 roky rozvedená. Podľa numerológie ide s mojím ex o osudový vzťah. Keby som toto vedela skôr, tak by som si ušetrila veľa bezsenných nocí. A ja som sa roky trápila, prečo to nefunguje. Teraz viem, že keby som sa aj na hlavu postavila, tak to manželstvo nezachránim. Aj som sa trápila, že prečo sa mi tak uľavilo, keď som sa rozviedla. Veľmi ti ďakujem.
Zuzana
Strašne ma to baví 😊 Ja som si vlastne tento kurz privolala. Potrebovala som presne túto formu online a z domu, lebo už dlhšie som mala v pláne absolvovať kurz.
Janka
Tvůj kurz je OPRAVDU VÝJIMEČNÝ....JAKO TY SAMA.... jak jinak a je v něm cítít kolik srdce jsi do něj vložila... Proto ti přeju, aby pomáhal a rozrůstal se raketovou rychlostí a přinášel tak pochopení sebe sama co největšímu množství lidí.
Kateřina
Lívia, veľmi pekne ďakujem za podnetný kurz. Okrem turbulencie mojich pocitov mi priniesol tak potrebné vhľady. Už sa tešia na výpočet moji rodinní príslušníci aj kamarátky, Takže tú poslednú vašu výzvu, považujte odo mňa za splnenú. Ďakujem a prajem mnoho ďalších skvelých projektov pre pomoc sebe, svojej rodine aj ľuďom, ktorí sa chcú posunúť, porozumieť nielen sami sebe.
Danka

Verím, že…

každá z nás môže byť šťastnejšia, ak získa nadhľad nad svojím životom a lepšie pochopí seba a svoje partnerské vzťahy, a to aj vďaka numerológii.

Čo všetko vstupom do kurzu získaš?

VAROVANIE !!!

Numerológia kompletne zmení pohľad na tvoj život a partnerské vzťahy.

Po tomto on-line kurze sa na život už nebudeš pozerať NIKDY AKO PREDTÝM!

Som presvedčená, že po jeho absolvovaní budeš život prežívať s väčším porozumením, pochopením a s väčšou ľahkosťou.

Aby si dosiahla ešte rýchlejšie a hlbšie POCHOPENIE seba, vášho partnerského a akéhokoľvek vzťahu v tvojom okolí, pripravila som pre teba:

3 + 1 VIP BONUSY

VIP BONUS 1
Pracovné listy vo forme pdf
(80 strán)

K celému on-line kurzu obdržíš aj podporné veľmi detailne spracované listy v pdf v rozsahu 80 strán. Tak aby si sa mohla k informáciam a výpočtom kedykoľvek vrátiť.

Zaznamenávať si sem môžeš aj svoje postrehy, AHA momenty a robiť svoje výpočty.

Po absolvovaní kurzu budeš mať prehľadný KOMPAS vášho partnerského vzťahu na základe numerológie.

VIP BONUS 2
Partnerské osudové číslo
(všetky možné kombinácie - v pdf)

Pre ešte lepšie a intenzívnejšie pochopenie Tvojho súčasného alebo bývalého vzťahu Ti prinesiem všetky konkrétne kombinácie osudových čísel v partnerstve.

Získaš tak ešte jasnejšie a detailnejšie pomenovanú situáciu, vyhliadky do budúcnosti, možné príležitosti a prekážky vo vašom vzťahu.

VIP BONUS 3
Uzavretá fb skupina

Podporné spoločenstvo vedomých, rovnako nastavených a zmýšľajúcich žien. Prístup iba pre ženy z tohto online kurzu.

Moja podpora pre Tvoje doplňujúce otázky týkajúce sa tém a rôznych okruhov kurzu.

VIP BONUS 4
Staneš sa mini - expertom
na vzťahovú numerológiu

Rada pomáhaš? Tento unikátny kurz obsahuje všetky TOP informácie, pomocou ktorých dokážeš pomôcť nasmerovať nielen seba, ale aj svoju sestru, kamarátku, či kolegyňu v práci, ktorá rieši nejaký vzťahový problém.

Budeš schopná veľmi rýchlo pomenovať a identifikovať, aký môže byť v každom partnerskom vzťahu problém.

 

Akú hodnotu má pre teba, ak získaš nadhľad nad svojím životom a vašim partnerským vzťahom?

Pre mňa nevyčísliteľnú.

Pokiaľ vďaka informáciám
z tohto online kurzu:

Stálo by to za to?

Inšpiruj sa referenciami
účastníčok kurzu:

Ani som netušila koľko toho bude v kurze Kompas partnerského vzťahu zahrnutého. Kurz bol naozaj pestrý, dozvedela som sa veľa nového, ale vďaka nemu som aj lepšie pochopila to, čo som už vedela. Páčili sa mi jednotlivé témy a lekcie, boli dobre názorne spracované, prehľadné a tešila som sa na každú ďalšiu. Ešte viac som si uvedomila, že aj vďaka číslam v dátume narodenia sme naozaj každý iný...nie lepší, nie horší, proste jedinečný a to je na tom skvelé. Každý sme originál, aj keď dátum narodenia sa môže u viacerých osôb zhodovať, vždy treba brať do úvahy viaceré aspekty. Kurz ma jednoducho bavil. Ďakujem Livi!
Jana Nehajová
Lívia, tvoj online kurz Kompas partnerského vzťahu bol skvelý a plný zaujímavých informácií. Hoci sme s manželom spolu šťastní, niektoré veci mi kurz ozrejmil a mala som plno aha momentov. Určite odporúčam aj keď niekoho zaujíma osobný rozvoj alebo rôzne iné netradičné pohľady na život. Tvoje materiály ku kurzu boli naplnené zaujímavosťami a krásne prehľadne spracované.
Martinka
Ďakujem za tento zážitok, toto ľutovať určite nebudem.
Niky
Na kurze Kompas partnerského vzťahu oceňujem prehľadnosť a štruktúru, veľa súvislostí sa mi spájalo a pochopila som viac seba a svoje okolie…reakcie, ktoré dávam ja a ktoré prichádzajú od okolia.
Janka Ochodnícka

Aj v dnešnej hektickej dobe je možné vytvárať harmonické a láskyplné vzťahy.

Čo ak ti kurz neprinesie to,
čo od neho očakávaš?

Verím, že môj on-line kurz KOMPAS PARTNERSKÉHO VZŤAHU ti prinesie mnoho AHA momentov a uvedomení. Som presvedčená, že sa jedná o veľmi hodnotné informácie a unikátne know-how. Napriek tomu ti naň poskytujem bláznivú garanciu. Sľubujem, že ak ti tento online kurz neprinesie želanú hodnotu: VRÁTIM TI 100% zaplatenej ceny kurzu.

Nemáš čo stratiť, môžeš
NAOZAJ IBA ZÍSKAŤ.

Stále si sa nerozhodla?
Čo mi ešte ženy napísali po kurze?

Daniela
Videoreferencia na Kompas partnerského vzťahu
Tomáš
Videoreferencia na Kompas partnerského vzťahu
Veľmi sa mi páčila postupnosť a nadväznosť tém a ich zrozumiteľnosť. V KAŽDEJ LEKCII som si našla to svoje AHA. Konečne som napríklad pochopila, že moja energia je ženská a prečo mám pocity, aké mám a prečo som doteraz žila v tom, že je to u mňa viac mužská polarita. Veľká pridaná hodnota tohto kurzu bola práve v tom, že si predstavila numerológiu V KONTEXTE VZŤAHU. Oveľa lepšie som tak zavnímala, PREČO máme niektoré nastavenia medzi sebou tak, ako máme. A za čo som veľmi vďačná je MOJA ZMENA POHĽADU NA SEBA AJ NA PARTNERA. Akceptácia toho, že to ten druhý proste takto má a nie je to o tom, že "robí niečo schválne" - trochu prehnané vyjadrenie, ale výstižné. A že nemôžem chcieť zmeniť vlastnosti niekoho, lebo by mi to tak viac vyhovovalo. Akceptujem alebo nie - buď pracujeme na sebe alebo nie. Čísla mi pomohli lepšie POCHOPIŤ DANOSTI a STAŤ SA (alebo na tom viac pracovať) SÚCITNEJŠOU - AJ K SEBE. Pre mňa KRÁSNA SÚČASŤ SEBAROZVOJA."
Mirka
Lívia, tvoj online kurz Kompas partnerského vzťahu bol skvelý a plný zaujímavých informácií. Hoci sme s manželom spolu šťastní, niektoré veci mi kurz ozrejmil a mala som plno aha momentov. Určite odporúčam aj keď niekoho zaujíma osobný rozvoj alebo rôzne iné netradičné pohľady na život. Tvoje materiály ku kurzu boli naplnené zaujímavosťami a krásne prehľadne spracované.
Martinka

Ostatným ľuďom v našom živote dokážeme porozumieť iba do takej miery, do akej rozumieme samy sebe.

FAQ

1. Nemôžem si pomôcť, ale stále som voči numerológii nejaká SKEPTICKÁ…

Naozaj Ti rozumiem. Bola som na to rovnako. Jedno Ti však poviem, ak si dočítala až sem, znamená to, že Ťa tieto informácie určitým spôsobom lákajú. Je to tak. Ak máš pocit, že tento kurz je pre teba, ale logika vraví niečo iné, počúvaj svoju intuíciu, svoj vnútorný hlas. Ten ťa dovedie k naplnenému životu. Intuícia Ti vraví, že by sa jej páčilo tento kurz absolvovať?:) Rozhodni sa teraz a pridaj sa ku skupine vedomých žien. Nemôžeš nič stratiť, týmto kurzom môžeš naozaj iba získať.

 

2. Livi, ešte NIKDY som si ŽIADNY ON-LINE KURZ nekúpila. Mám voči nemu nejaký zvláštny rešpekt…

Rozumiem Ti. Tiež som bola na tom kedysi rovnako a mala som radšej osobné stretnutia a kurzy naživo. Avšak v tejto rýchlej dobe som postupne objavila čaro týchto kurzov. Sú efektívne a môžem sa ku informáciam vracať dokedy si prajem. A sú lacnejšie ako osobné stretnutia s daným človekom a expertom na danú tému! Doslova som si tieto on-line kurzy zamilovala. A keď máš rada aj osobný kontakt, o ten nebude núdza v našej uzavretej FB skupinke. Tam budeme spolu komunikovať. So mnou a aj s ostatnými účastníčkami kurzu.

 

3. Momentálne NEMÁM žiadneho PARTNERA. Je kurz naozaj vhodný aj pre mňa?

Rozhodne áno. Kurz absolvovali aj ženy, ktoré momentálne partnera nemajú a boli kurzom naozaj nadšené. V tomto on-line kurze sa dozvieš veľmi zaujímavé informácie aj o sebe a svojom živote. Zistíš svoje poslanie. Budeš vedieť, ako sa bude vyvíjať tvoj ďalší rok a čoho sa bude týkať. Naučím ťa (a toto je podľa mňa TOPka!), ako spoznať kompatibilitu s mužom, s ktorým ideš iba prvýkrát na rande. Nie je to úžasné vedieť, aký máte predpoklad byť spolu šťastní, ešte predtým, než sa s daným mužom stretneš? A budeš o tomto mužovi možno vedieť viac ako on sám o sebe…

 

4. Už som si kúpila a absolovala viaceré on-line kurzy o vzťahoch a sebapoznaní. Nie je to pre mňa teda už zbytočné?

Práve naopak. To znamená, že si ženou, ktorú forma on-line kurzov baví a má rada osobnostný rozvoj, sebapoznávanie a porozumie životu. Ak inklinuješ ku téme vzťahy a partnerstvo, tento kurz je IDEÁLNYM DOPLNENÍM informácií z Tvojich predošlých kurzov absolvovaných v minulosti. Získaš podľa mňa úžasné TOP know-how a nový pohľad na život.

 

5. KEDY sa on-line kurz začne?

Prístupy ku kurzu získaš ihneď po zaplatení objednávky.

 

6. AKO bude presne kurz prebiehať?

Každý si ide kurzom takým tempom, ktorý mu vyhovuje. Videá Ti ostávajú k dispozícii navždy, aj po skončení kurzu. Pre ľudí, ktorí uprednostňujú aj inú ako video formu, som pripravila aj detailne spracované pracovné listy v pdf formáte, ktoré obsahujú dôležité informácie a výpočty, tabuľky pre doplnenie Tvojho dátumu narodenia a Tvojho partnera.

 

7. ČO AK nebudem niečomu v kurze rozumieť?

Rozumiem Tvojím obavám. Na FB budeme mať založenú uzavretú skupinu pre všetky ženy z kurzu. Ja osobne Ti tu budem k dispozícii a pomôžem zodpovedať Tvoje doplňujúce otázky. Vysvetlím Ti veľmi rada, čo Ti nebude po zhliadnutí videa a prečítania praoovných listov jasné. Túžim, aby som Ti prostredníctvom kurzu odovzdala NAOZAJ MAXIMUM. Moja osobná online podpora a silná túžba pomôcť Ti pochopiť váš partnerský vzťah sú zárukou toho, že Ti budem v skupine nápomocná, ako budem vedieť. A dostaneš tak odpovede na všetky Tvoje otázky.

 

8. KOĽKO ČASU mi kurz zaberie?

Videolekcie trvajú približne 4,5 hodiny. Ty si môžeš videá zastavovať, spätne si ich púšťať, ak si niečo budeš potrebovať vypočuť znova a pod.. Videá budeš mať neustále k dispozícii a môžeš sa ku nim vracať kedykoľvek ťa napadne po dobu 6 mesiacov. Ku každému videu je aj zadanie, čo je potrebné vypočítať konkrétne pre váš vzťah. Aby si z kurzu získala maximum pochopenie práve pre Tvoj súčasný alebo minulé partnerské vzťahy. Na tieto výpočty Ti poslúžia šablóny a tabulľky v pracovných listoch, ktoré sú v cene kurzu.

 

9. ČO AK nebudem mať čas na kurz hneď po jeho zakúpení?

Nie je to vôbec prekážka ani problém. Kurzom si prejdeš vtedy, keď Ti to bude časovo vyhovovať. Prístup k videám budeš mať po dobu 6 mesiacov.

 

10. Som MUŽ. Môžem si kúpiť tvoj on-line kurz aj ja?

Áno. Všetky informácie a výpočty môžeš použiť aj pre svoje partnerské vzťahy so ženami. Jediné, čo mi budeš musieť odpustiť je to, že ťa budem oslovať v ženskom rode, lebo kurz je mierený primárne pre osoby nežnejšieho pohlavia.

 

11. Livi, som v Tvojej FB skupine „Vedomé tvorkyne harmonických vzťahov“. Má pre mňa tento kurz zmysel? Dozviem sa niečo nové?

Som veľmi rada, že si súčasťou mojej rastúcej FB skupiny a úprimne Ti za to ďakujem. Áno, tento kurz je rozhodne pre Teba. Nájdeš v ňom ucelený pohľad na partnerské vzťahy. Naučím Ťa krok za krokom všetky dôležité výpočty. Poskytnem Ti kompletné informácie potrebné pre porozumenie partnerského vzťahu. Budú tam informácie, ktoré v našej skupine nebudem vysielať. Okrem videolekcií získaš aj pracovné listy v pdf formáte, kde budeš mať k dispozícii všetky najpodstatnejšie informácie z kurzu.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.