VAŠE SLOVÁ A REFERENCIE :

» na mentoring, moje prednášky a ostatnú činnosť

Spätná väzba po mentoringovom programe:

"Drahá Livi! Zo srdca ti ďakujem za všetko. Veľa som sa dozvedela a veľmi mi to pomohlo nájsť správny smer som rada, že sme sa tu stretli správna parta úžasných žien a verím že naše kontakty budú pokračovať. Ja si prosím pokračovanie kurzu, mne bolo tak super s vami! Boli to krásne večery. Všetko mi to dalo veľmi veľa."
Barčapo skupinovom mentoringu
"Ahoj Lívia, veľmi pekne Ti ďakujem za mentoring. Pre mňa to bolo veľmi zaujímavé a motivujúce. Páčilo sa mi všetko, fascinovalo ma ako z tých čísel sa dá vyčítať, aký typ človeka si a akým smerom by som mala uberať. Atmosféra bola super. Tak som sa nabila energiou, že som v noci nevedela zaspať. Ešte raz Ti ďakujem."
Monika po skupinovom mentoringu
"Livka, ďakujem ti z celého srdca za úžasné večery, v ktorých si nám pochopiteľným spôsobom a tvojím láskavým prístupom ukázala, čo všetko sa dá cez čísla uvidieť. Veľa mi to dalo, dozvedela som sa mnoho o sebe, partnerovi, synoch... Viem, na čom mám popracovať, aby som sa posunula a čo je čas pustiť. Krásne sa mi poskladala mozaika niektorých súvislosti, ktoré som niekde vo svojom vnútri cítila a cez čísla sa mi to potvrdilo, za čo som nesmierne vďačná. Ďakujem."
Marikapo skupinovom mentoringu
"Cítim pokoj v duši, viem, že som správne. Mám väčšiu dôveru v seba - viem, že môžem viacej počúvať svoju intuíciu, že jej hlasu môžem načúvať s oveľa väčšou dôverou. Vlastne sa mi potvrdilo, čo som viac menej cítila. Len moje analýzy by ma doviedli možno k inému výsledku ... alebo by cesta k nemu možno trvala oveľa dlhšie. Tiež ďakujem ženám v skupine za spoločnosť, za energiu, ktorú sme si odovzdali."
Marcelka po skupinovom mentoringu
"Ahoj Livka, hodina bola opäť parádna, atmosféra skvelá, pre mňa výklad jasný a zrozumiteľný - aj z pohľadu matikára. Veľa vecí sa mi potvrdzuje a utvrdzuje. Ďakujem srdečne za všetko, som tu naozaj s vami rada."
Jankapo skupinovom mentoringu
"Včerajší mentoring bol super. Už viem, prečo to nefungovalo to s mojím predošlým priateľom. Ďakujem veľmi pekne Lívia, ako mám pomáhaš spoznávať samých seba ale aj rodinných príslušníkov a priateľov. Patrí Ti veľká vďaka."
Monikapo skupinovom mentoringu
"U mňa sa dejú zázraky. Odkedy poznám viac seba, rodinu a okolie z hľadiska čísel, tak veciam rozumiem a som ešte tolerantnejšia a chápavejšia. Je to taký dobrý pocit vnútorného pokoja. Taktiez viem inak pracovať s tímom. Snažím sa pochopiť ich ešte viac aj cez čísla a na základe toho im pomôcť si nájsť cestu. Som nadšená z toho a som rada že mám nové poznania. Som rada, že som sa na to dala. Viem, že mi to pomôže viacej ešte pomôcť ľuďom a tímu."
Peťkapo skupinovom mentoringu
"Veľmi ďakujem za ďalšie zaujímavé puzzle do mojej mozaiky - postupne všetko do seba zapadá, energia čísel naozaj funguje. Je super, že nám uvádzaš konkrétne príklady zo života - je to viac uchopiteľné a vidím viac súvislostí. Stretnutie s ostatnými dievčatami bolo opäť obohacujúce a harmonické. Livi vyžaruješ pokoj a úžasnú energiu."
Jankapo skupinovom mentoringu
"Chtěla bych moc poděkovat za úžasnou příležitost být v tomto kurzu.diky němu jsem se hodně naučila a pochopila chování jak svoje tak partnera a ostatních členů rodiny. Velmi děkuji a cením si úžasného přístupu Livie, který nás provázel celým kurzem. Ze srdce děkuji. Děkuji i všem holkám které tu byly protože i díky nim jsem se vždy na naše společné večery moc těšila."
Karolína po skupinovom mentoringu

Spätná väzba - ostatné:

"Dobrý deň Lívia, dnes na vas celý deň myslím. Vaša prednáška bola úžasná, úplne som z nej rozčarovaná, to sa mi nestalo už pár rokov…Cítim, ako sa mi kúsok skladačky krásne uložil."
Julkapo prednáške na online konferencii Sama Sebou
“ Wow, co říct, spíše napsat. Skvele zpracované, užila jsem si to od prvního do posledního. Dekuji za zážitek. ”
Silvia po prednáške na online konferencii Sama Sebou
“ Ďakujem za perfektnú prednášku p. Lívia, ešte som sa takýmto smerom (numerológia) nezaoberala, bolo to pre mňa nové a poučné, ako pozerať na vzťahy, prečo vzniká nepochopenie. ”
Aničkapo prednáške na online konferencii Sama Sebou
" Perfektná prednáška, toľko nového som sa dozvedela o číselkách. Veľmi ďakujem.”
Lenkapo prednáške na online konferencii Sama Sebou
“ Chcem sa podeliť o zážitok s Líviou. Presne taká očarujúca úžasná žena, ako som predpokladala podľa týchto dialógov. Poznanie sebe samej alebo trošku nahliadnutie ma dobre nasmerovalo. Určite by som chcela ďalej poznať záhady našich čísiel a vyhľadam ta ešte Livi. Doteraz som nikdy nič nevyhrala a teraz sa mi ona ozvala, že som bola vyžrebovana. Čo k tomu dodať, nie som majster slov, takže jedno hlboké vrúcne ďakujem. A želám veľa šťastia všetkým skvelým žienkam a nech sa Ti Livka darí, veľmi ti to prajem a budem naďalej sledovať a podporovať túto skupinu, je skvelá! "
Mirka vyhrala konzultáciu vo FB skupine Vedomé Tvorkyne Harmonických Vzťahov
“ Ja som vďaka Tebe nadobudla nový rozmer života. Ty si ani nevieš predstaviť, čo za úžasné si v mojom živote spustila 56 minút tvojho telefonátu. Splnila si mi sen alebo pomohla si k splneniu môjho sna….”
Martinka
“ Toto pdf je výborné na sebapoznanie s ohľadom na to, prečo je niekedy vzťah medzi mužom a ženou tak zložitý. V mnohom nám dokáže ukázať, v čom tkvie náš problém a čo dokážeme urobiť pre to, aby sme tento problém odstránili. Myslím si, že toto pdf je veľmi prospešné pre náš partnerský život a verím, že pomôže mnohým ženám pochopiť samé seba aj ich partnerov. "
Jankao teste "Čo často komplikuje partnerské vzťahy"
“ Tento test je fakt super…čísla asi vážne neklamú...aj keď nemáte vo vzťahu žiadne vážnejšie problémy, aspoň si overíte a pochopíte, prečo veci fungujú tak, ako už dávno viete... v našom pripade to naozaj sadlo na oboch dokonalo ako r...na šerbel “
Ivkao teste "Čo často komplikuje partnerské vzťahy"
“ Veľmi jasné, stručné, zrozumiteľné. To, čo som si v podstate uvedomovala sa mi teraz potvrdilo. Ďakujem. "
Ivetka o teste "Čo často komplikuje partnerské vzťahy"
“ Za mňa dokonalé! Skúsila som tento test samozrejme pre seba a potom aj každého kto mi napadol v mojom okolí. A bol to pre mňa dosť eye opener . “
Romankao teste "Čo často komplikuje partnerské vzťahy"
“ Tento test mi jednoduchou formou vysvetlil, aký je rozdiel medzi mužskou a ženskou energiou a na základe rýchleho a zrozumiteľného výpočtu som zistila, ktorá energia u mňa prevláda. potvrdilo sa mi, čo som už tušila. "
Beátao teste "Čo často komplikuje partnerské vzťahy"
“ Zaujímavé príspevky týkajúce sa sebapoznania, bližšieho spoznania svojich blízkych podľa dátumu narodenia, ktorý je pre každého magickým a nezameniteľný a sprevádza ho po celý náš život. "
Majka
"Ahoj Lívia, veľmi pekne Ti ďakujem za mentoring. Pre mňa to bolo veľmi zaujímavé a motivujúce. Páčilo sa mi všetko, fascinovalo ma ako z tých čísel sa dá vyčítať, aký typ človeka si a akým smerom by som mala uberať. Atmosféra bola super. Tak som sa nabila energiou, že som v noci nevedela zaspať. Ešte raz Ti ďakujem."
Monika po