VAŠE SLOVÁ A REFERENCIE :

» na online kurz Kompas partnerského vzťahu

"Veľmi sa mi páčila postupnosť a nadväznosť tém a ich zrozumiteľnosť. V KAŽDEJ LEKCII som si našla to svoje AHA. Konečne som napr. pochopila, že moja energia je ženská a prečo mám pocity, aké mám a prečo som doteraz žila v tom, že je to u mňa viac mužská polarita. Veľká pridaná hodnota tohto kurzu bola práve v tom, že si predstavila numerológiu V KONTEXTE VZŤAHU. Oveľa lepšie som tak zavnímala, PREČO máme niektoré nastavenia medzi sebou tak, ako máme. A za čo som veľmi vďačná je MOJA ZMENA POHĽADU NA SEBA AJ NA PARTNERA. Akceptácia toho, že to ten druhý proste takto má a nie je to o tom, že "robí niečo schválne" - trochu prehnané vyjadrenie, ale výstižné. A že nemôžem chcieť zmeniť vlastnosti niekoho, lebo by mi to tak viac vyhovovalo. Akceptujem alebo nie - buď pracujeme na sebe alebo nie. Čísla mi pomohli lepšie POCHOPIŤ DANOSTI a STAŤ SA (alebo na tom viac pracovať) SÚCITNEJŠOU - AJ K SEBE. Pre mňa KRÁSNA SÚČASŤ SEBAROZVOJA."
Mirkafinancie, Bratislava
" Lívia, tvoj online kurz Kompas partnerského vzťahu bol skvelý a plný zaujímavých informácií. Hoci sme s manželom spolu šťastní, niektoré veci mi kurz ozrejmil a mala som plno aha momentov. Určite odporúčam aj keď niekoho zaujíma osobný rozvoj alebo rôzne iné netradičné pohľady na život. Tvoje materiály ku kurzu boli naplnené zaujímavosťami a krásne prehľadne spracované. Budem dúfať, že vznikne aj kurz pre pokročilých v budúcnosti 🙂 "
Martinkaarchitektka, Bratislava
"Milá Lívia. Ďakujem, za možnosť absolvovania kurzu. Som rozvedená a aj keď je kurz určený pre partnerov, mojím cieľom skôr bolo pochopiť seba. To čo som zistila bolo neuveriteľné. AHA momenty sa len tak hrnuli jeden za druhým, pocit pochopenia, prečo mi vzťahy nevyšli, prečo mi ľudia hovoria veci, ktoré mi hovoria. Prečo reagujem tak, ako reagujem, prečo som v dobrá v tom a prečo sa pri inom musím snažiť omnoho viac ako ostatní. Pochopila som svoje chyby, ktoré som urobila v minulosti, pochopila som prečo ma v živote čakali lekcie, prečo sa mi udiali famózne situácie, prečo sa zhmotnili moje myšlienky a mnoho, mnoho ďalších uvedomení. Milujem svoje deti a milujem svoj život a žijem ho najlepšie ako viem. Uvedomila som si, v čom prínosom pre ostatných. Uvedomila som si čo som v živote už zvládla, uvedomila som prečo som v niektorých situáciach úspešná a prečo v iných nie. Ale teraz je to ako mapa smerovania, je to omnoho presnejší cieľ ako ísť pokus omyl. Lívia ma v živote nevidela a nepozná ma, no napriek tomu za pár dní podľa čísel opísala to, na čo ja prichádzam dlhé roky. Je to ako keby som vedela vo svojom meste o všetkých uliciach, budovách, parkoch školách, a iných veciach ktoré sú jeho súčasťou, no žijem v tomto meste ale nikdy som sa nemala možnosť na to pozrieť z výšky. Lívia ma za 6 dní zobrala vrtuľníkom nad moje mesto a ukázala mi výnimočnosť mojej osobnosti, ukázala mi aké jednoduché je rozumieť svojmu srdcu, ukázala mi, čo je možné v mojom živote dosiahnuť ľahko a čo naopak ťažšou prácou. Poznanie nie je pre každého, ale mne dalo hlboký význam. Urobila som si sumár jednotlivých rokov a významných udalostí z minulosti, čo som si pamätala alebo vedela dohľadať a zostala som v nemom úžase. Som veriaci človek a verím v Boha, ale Boh prostredníctvom takýchto ľudí dáva poznanie. Ďakujem Lívia, že si vstúpila do môjho života a rozšírila moje poznanie života aj o poznanie čísel. Vrelá vďaka. Prajem Ti, aby sa pridali ľudia, ktorí sú ochotní s tebou vzlietnuť a vidieť seba v lepšom svetle, ktorí prevezmú zodpovednosť za toto poznanie a budú viac ohľaduplnejší a tolerantnejší k svojmu okoliu a aj ja si plne túto zodpovednosť uvedomujem. Zo srdca Ti ďakujem 💞💞💞💞 a idem rásť."
Martinka admin. pracovníčka hľadajúca svoje životné poslanie, Prešov
“ Páčilo sa mi všetko, čo 6-dňový kurz Kompas partnerského vzťahu obnášal. Veľmi ma to bavilo a zistila som, že môj predošlý vzťah bol omyl, aj keď som ho milovala, ja som na vzťahu chcela pracovať, no naše cesty sa rozišli a myslím, že budeme obaja takto oveľa viac šťastnejší. Zistila som mnoho vecí, o mne a mojej mamine, otcovi a ostatných ľuďoch. Začala som robiť kamarátkam a rodine numerologické rozbory, pri ktorých som im myslím aj ja pomohla. Veľmi ma to pohltilo, aj veľmi nadchlo. Tak som sa rozhodla v numerológii sa viac vzdelávať. Veľa som rozmýšlala, ako ľudom pomocť a naplniť moje poslanie stať sa šťastnou a nezávislou ženou aj bez muža. Keď ste mi davnejšie robili rozbor a povedali mi, že mám toto poslanie a mnoho darov k tomu. Teraz je môj cieľ veľa sa vzdelávať, rásť, posuvať sa vpred a pomahať ľuďom. Tiež ziskať harmonické vztahy, viac pochopiť seba aj ostatnych. Veľmi sa mi páči, že numerológia je o psychológii. Toto všetko ste mi umožnili vy a tento kurz. Ďakujem z celého srdca."
Nikyokres Levice
“ Všetky tvoje videá na FB som už videla, tak o numerológii som trošku už aj vedela. Na kurze Kompas partnerského vzťahu oceňujem prehľadnosť a štruktúru, veľa súvislostí sa mi spájalo a pochopila som viac seba a svoje okolie…reakcie, ktoré dávam ja a ktoré prichádzajú od okolia. "
Jankavzťahový manažér, Bratislava
" Vďaka kurzu Kompas partnerského vzťahu som získala iný pohľad na mojich blízkych a vzťahy medzi nami. Vnímam veci, ktoré som si nevšimla a tým sa mení aj môj postoj k mnohému. Kurz vrelo odporúčam. "
Monikazákaznícka starostlivosť, Bratislava
Neverili by ste, čo všetko som sa o sebe a celkovo o mojej rodinke za hodinu sedenia s Líviou dozvedela. Všetko je v číslach a ona ich dokonale ovláda. Porozprávala mi o veciach, ktoré súviseli s detstvom, s minulosťou a čo to aj s budúcnosťou. Dokázala mi vniesť do niektorých mnou nezodpovedaných otázok odpovede. Ak ste "na vážkach” a neviete, ktorým smerom vykročiť, obráťte sa na ňu. Určite vám bude nápomocná.
Michaela, https://michaela-marinkova.cz/blog/autorka projektu "SÁM SOBĚ VÍTĚZEM", Kladno, ČR
" Milá Lívia, dávno som túžila získať informácie, ktoré ponúka tvoj Kompas partnerského vzťahu. Kurz mi priniesol presne to, čo som očakávala. Nebol pre mňa "iba" numerologické minimum, obohatil ma o širší uhol pohľadu na seba, na partnera, na vzťahy… Kompas nasmeroval svoju strelku na mňa! V danom roku už nebudem siliť to, čo mi tam podľa numerológie "nepatrí". Všetko príde v správnu chvíľu! Je skvelé, že na základe numerologického výpočtu viem, čo môžem v danom roku očakávať, a tým pádom sa na to lepšie pripraviť! Lívia, som vďačná, že si sa so mnou podelila o časť svojej životnej cesty. Verím, že ťa úspech tvojho 6-dňového on-line kurzu povzbudí a vytvoríš jeho pokračovanie. Držím ti palce! "
Daniela, https://danielaticha.webnode.skautorka knihy "Ba-mamini chalani" a e-booku "Tma, najjasnejšie svetlo môjho života", Prievidza
“ Páčili sa mi jednotlivé témy, boli dobre názorne spracované. Ani som netušila koľko toho bude v kurze zahrnutého. Kurz bol naozaj pestrý, dozvedela som sa veľa nového, ale vďaka nemu som aj lepšie pochopila to, čo som už vedela. Lekcie ma bavili, boli prehľadné a tešila som sa na každú ďalšiu...nevedela som sa dočkať 😉 Ešte viac som si uvedomila, že aj vďaka číslam v dátume narodenia sme naozaj každý iný...nie lepší, nie horší, proste jedinečný a to je na tom skvelé. Každý sme originál, aj keď dátum narodenia sa môže u viacerých osôb zhodovať, vždy treba brať do úvahy viaceré aspekty 🙂 Kurz ma jednoducho bavil."
Janka, https://www.tajomstvochudnutia.sk, S láskou pre ženyVýživová poradkyňa, Handmade tvorkyňa, Ružomberok
„ Na kurze sa mi páčilo všetko. Pracovné zošity, videá a doplnené informácie hovoreným slovom. Plánujem sa ku informáciám z neho ešte určite vracať. Pochopila som niektoré pnutia v rámci vzťahov s blízkymi osobami a mám teraz určite voči nim viac porozumenia. Najväčší aha moment bol práve paradoxne mužsko-ženský princíp a ten asi najviac budem uplatňovať vo vzťahu ako k deťom tak k manželovi. Jediné, čo sa mi nepáčilo bolo, že sa skončilJ Pre mňa by mohol trvať ešte raz toľko, s raz toľko informáciami. Bolo vidno, že si do kurzu dala kopec úsilia. Skvelá práca. “
LuciaLaktačná poradkyňa, Írsko
“ Lívia, veľmi pekne ďakujem za podnetný kurz. Okrem turbulencie mojich pocitov mi priniesol tak potrebné vhľady. Už sa tešia na výpočet moji rodinní príslušníci aj kamarátky, Takže tú poslednú vašu výzvu, považujte odo mňa za splnenú. Ďakujem a prajem mnoho ďalších skvelých projektov pre pomoc sebe, svojej rodine aj ľuďom, ktorí sa chcú posunúť, porozumieť nielen sami sebe. "
Danka, Bratislava
“ Ďakujem za tento zážitok, toto ľutovať určite nebudem. “
Niky
“ Som prekvapená, ako to všetko sedí, podľa tých čísel, povahové vlastnosti, charakteristika osobnosti a podobne. Bolo to pre mňa veľmi zaujímavé.”
Majka
“ Musím povedať, že na mňa a na manžela všetko až šokujúco sedí. Mala som veľa AHA momentov.”
Natália
“ Ďakujem, prišla si mi do života v správny moment."
Zuzka
" No tak túto video-lekciu som potrebovala ako soľ. AHA momenty obrovské. Až sa mi chce plakať. Tá úľava je na nezaplatenie. Som 4 roky rozvedená. Podľa numerológie ide s mojím ex o osudový vzťah. Keby som toto vedela skôr, tak by som si ušetrila veľa bezsenných nocí. A ja som sa roky trápila, prečo to nefunguje. Teraz viem, že keby som sa aj na hlavu postavila, tak to manželstvo nezachránim. Aj som sa trápila, že prečo sa mi tak uľavilo, keď som sa rozviedla. Veľmi ti ďakujem za túto lekciu a teším sa na ďalšie. ”
Zuzka
“ Teraz chápem, prečo mi nevyšli dva najdôležitejšie vzťahy môjho života. Mať tak tieto informácie predtým…"
Milena
“ Lívia, som ti nesmierne vďačná za tento kurz, je pre mňa obrovským prínosom aj do budúcna.Odporúčam tento kurz, veľa sa dá naučiť a mnohému pochopiť. Ďakujem."
Silvia
“ Tvůj kurz je OPRAVDU VÝJIMEČNÝ....JAKO TY SAMA.... jak jinak a je v něm cítít kolik srdce jsi do něj vložila... Proto ti přeju, aby pomáhal a rozrůstal se raketovou rychlostí a přinášel tak pochopení sebe sama co největšímu množství lidí. “
Kateřina
" Baví ma to! Vďaka Lívia. "
Carmen
“ 5.lekcia je za mnou. Ďakujem, zase som sa niečo nové dozvedela. Teším sa na ďalšiu lekciu. Škoda že bude posledná. Veľmi sa mi páči ako sa mi postupne otvárajú oči začínam rozumieť udalostiam zo svojho života🌻."
Zuzka
“ Ahoj Lívia, ďakujem opätovne za skvelé lekcie. Určite si prejdem ešte raz celé kolo, lebo naozaj hovoríš veľmi zaujímavé veci. Niekto písal o nadstavbe tohto kompasu...aj ja sa pridávam a určite by to bolo o väčšej hĺbke. Tak možno nás časom pribudne viac...💞 krásne si spracovala všetky tie lekcie. Ďakujem. "
Martinka
“ Ďakujem za celý kurz Livika . Bolo to veľmi inšpiratívne a obohacujúce:,) Si skvelá ! “
Stanka
“ Strašne ma to baví 😊 Ja som si vlastne tento kurz privolala. Potrebovala som presne túto formu online a z domu, lebo už dlhšie som mala v pláne absolvovať kurz.”
Janka