VAŠE SLOVÁ A REFERENCIE :

» na konzultácie a stretnutia so mnou (osobné/online)

"Mám problém zveriť sa ľuďom, svoje najhlbšie myšlienky nedokážem len tak hocikomu predniesť, preto je pre mňa problém nájsť si človeka komu môžem dôverovať. Livia je veľmi milá osôbka, už pri prvom stretnutí pôsobila nežne a dôveryhodne. Mala som pocit, ako keby som ju poznala už dlhšie a preto som ju poprosila o rodinný výpočet. Niekedy človek potrebuje počuť veci, ktoré dobre pozná, aby s informáciami vedel ďalej pracovať. Livia naozaj „trafila klinec po hlave“, všetky charakteristiky a rodinné situácie, ktoré mi povedala sedeli, ja som len kývala a občas len priblížila situáciu. Naozaj som mala pocit, ako keby nás poznala už dávno. Numerologický výpočet od Livii vrelo odporúčam, nielen tým, čo majú problémy v rodine, v partnerstve alebo v pracovnom živote, ale aj tým, ktorí sa chcú len trošku nasmerovať alebo nakopnúť na životnej ceste. Mne teraz prúdi čerstvý vietor do plachiet."
Juliannadesignérka a majiteľka zn. Love Colors, Galanta
Veľké ĎAKUJEM. Nesmierne si vážim, že si Livka našla čas na našu konzultáciu, ktorá bola plná lásky a vnútorného vyžarovania. Nie vždy musí byť konzultácia a stroskotanom manželstve a neposlušných deťoch. Ja žijem v úžasnom manželstve s milujúcim manželom a neopísateľnou dcérkou. Milujem svoju rodinu. A cez to všetko som Livku oslovila. Nasmerovala ma, ako si vážiť svojho manžela a ako pristupovať k našej dcérke, aká vlastne je. Vždy som chcela byť prísna a ukážková pre svoje dieťa. Ale nechajme deti nech oni ukážu čo vedia, na čo môžeme byť na ne hrdý a čo vlastne milujú. Teším sa z každého dňa, každej minúty, keď sme spolu ako rodina. Livka, ešte raz ďakujem. Odporúčam každému.
Zuzanamanažérka hotela, Rakúsko
"Ak hľadáte odpovede na veľa nezodpovedaných otázok, ktoré vám behajú hlavou, tak verím, že Lívia vám pomôže nazrieť a pochopiť seba aj svojich blízkych cez čísla. Táto charizmatická a milá žena, pomocou čísel vie odhaliť vaše prednosti, ale aj upozorniť na slabšie stránky a poradiť, ako s nimi pracovať. Pomôže vám rozlusknúť a nasmerovať vás ako riešiť vzťahy či už k deťom, rodičom, priateľom, lebo všetci sme sa narodili s darmi ale aj výzvami, ktoré máme pochopiť a prejsť nimi. Takže za mňa veľké áno a ďakujem Lívia, že som sa opäť naučila používať ďalšiu možnosť, ako napredovať v živote."
DominikaRealitný maklér, Bratislava
"Na numerologickom rozbore som bola viackrát. Avšak až Líviin vhľad ma skutočne presvedčil, že to má čosi do seba. Vedela pomenovať veci veľmi presne, dokázala ich pospájať do súvislosti, a čo mňa oslovilo veľmi, bol spôsob, akým tie informacie podávala. Vľetko pomenúvala s citom a vysokou dávkou empatie. Jej rozbor bol pre mňa ovela plnší, plastickejší, dozvedela som sa oveľa viac, než som si predstavovala. často na jej vety myslím a pomáhaju mi v živote nájsť väčšiu rovnováhu a porozumieť sebe a svojim najbližším.”
KatkaTerapeutka, Bratislava
"Stretnutie s Líviou bolo bezpochyby jedno z najzaujímavejších stretnutí. Je to krásna éterická žena. Prvýkrát som si práve od nej vypočula, čo všetko nám na oko „obyčajné dátumy“ môžu povedať, až ma to fascinuje, chvíľami mi išiel mráz po chrbte. Lívia sa naozaj v tejto oblasti vyzná, má môj obdiv a zo srdca ju odporúčam. Ďakujem Livi!"
GabikaReferent zdravotnej starostlivosti, Bratislava
Neverili by ste, čo všetko som sa o sebe a celkovo o mojej rodinke za hodinu sedenia s Líviou dozvedela. Všetko je v číslach a ona ich dokonale ovláda. Porozprávala mi o veciach, ktoré súviseli s detstvom, s minulosťou a čo to aj s budúcnosťou. Dokázala mi vniesť do niektorých mnou nezodpovedaných otázok odpovede. Ak ste "na vážkach” a neviete, ktorým smerom vykročiť, obráťte sa na ňu. Určite vám bude nápomocná.
MonikaGrafická dizajnérka, fotografka, Čunovo
"Keď stojíte na križovatke a neviete kam ísť, narazíte na vílu menom Lívia. Pohladí ženskú dušu, jej hlas ukľudní, povzbudí. A aj najväčšieho skeptika presvedčí, že numerológia je niečo, čo stojí na pevncýh základoch. Keď neviete samy, ako ďalej, čísla vám otvoria oči aj myseľ. A keď už tie čísla prehovoria, tak to stojí za to. Neskryje sa pred nimi nik, lebo oni vážne neklamú. Keď si aj s odstupom času teraz prečítam, čo o mne, rodine a vzťahoch čísla prezradili, mám zimomriavky na tele.”
DominikaMaterská dovolenka, Galanta
"Dievčatá, ženy, dámy, ale aj páni, ktorí veríte na silu čísiel - numerológiu, ale aj tí, ktorí doposiaľ váhate a ste skeptickí, vrelo odporúčam veľmi milú, znalú a skúsenú numerologičku! S citom a nenútene vie pomenovať vaše vlastnosti , silné a aj slabšie stránky Vašeho ja a rovnako aj ľudí okolo vás a tak nemalým podielom pomôcť k harmonickému spolunažívaniu a nasmerovaniu do dalších dní. Veľmi sa teším, že sa naše cesty stretli a verím, že sa budú pretínať ešte veľakrát!"
PeťkaKozmetička, Veľké Kostolany
“ Každému, kto verí aj veciam, ktoré nedokáže uchopiť alebo ich vidieť, odporúčam Livi a jej znalosť numerológie. Nielenže je to skvelá osoba, s ktorou hodinka pripadá ako posedenie s dlhoročnou priateľkou, ale vám ponúkne aj nový pohľad do seba samej a svojej rodiny. Stotožňujem sa so všetkým, čo mi povedala a spozorovala som, že má pravdu, kedˇ som si všetko rozmenila na drobné 🙂 Riadim sa mnohým v rámci vlastných možností a svojej osobnosti. Sledujem ju už dlhú dobu a viem posúdiť, že sa skutočne posúva vpred a má snahu ľuďom pomáhať rôznymi spôsobmi. Nehovoriac o tom, že je to jej vášeň a to sa pozná hneď. Ďakujem za tvoju hodinku so mnou hoci len cez telefón. "
MonikaMaterská dovolenka, Šahy
"Ahoj Livi. Chcem sa ti poďakovať za naše stretko. Veľmi veľa mi to dalo do ďalšieho života. Dalo mi to veľa pochopenia pre seba a pochopenia mojej dcérky. Takto jej môžem lepšie rozumieť, podporiť jej vnutro a viesť ju životom. Dopomohla si mi lepšie pochopiť seba a doložila si mi ďalšiu “puzzle skladačku” do môjho života,aby som ho mal šťastnejší a žil vedomý život. Utvrdila si má vo veciach, ktoré som sa domnieval a teraz ich mám presne pomenované. Ešte raz ďakujem."
Jurajfinancie, Stupava
"Na stretnutie som šiel s tým, že by som sa potreboval dozvedieť pravdu o sebe, aj takú, ktorú som si sám pred sebou nechcel priznať. Šiel som najmä s problémami vzťahového a pracovného charakteru. Trápilo ma najmä, aké kroky v živote by som sa mal konečne odhodlať spraviť a či tie, nad ktorými som uvažoval, sú správne. Pre konzultáciu som sa rozhodol najmä pretože ako je známe, čísla neklamú a pri prvotnom kontakte s tebou som cítil, že konzultácia s tebou je tá správna voľba. Konzultácia prebiehala formou veľmi priateľského rozhovoru, kde som nemal problém byť úprimný a hovoriť pravdu ako vnímam a vidím veci. Pozorne si ma počúvala a sledovala a videla si veci, ktoré som ja nevidel alebo som ich prehliadal. Na základe čísiel si mi vedela presne definovať, čo som za človeka, čo chcem v živote dosiahnuť, čoho sa bojím. Nastavila si mi zrkadlo pravdy. Napriek občas tvrdej pravde som sa cítil veľmi mi uvoľnene, priateľsky, s pocitom že sa poznáme veľmi dlho...ako "starí" priatelia. Na konzultácii som si uvedomil a uznal pravdu, že to, čo som kvôli niektorým ľuďom v sebe potláčal, ma brzdilo v osobnom rozvoji a v plnení svojich snov. Toto všetko som dal preč a nastavil som sa nato, že si mám ísť po svojich cieľoch tvrdo, pretože si mi pomohla si uvedomiť a prijať fakt, že mám na to predpoklady a mám si ísť za svojím snom. Pomohla si mi nájsť mier a vysvetlila si mi, že pomsta či akákoľvek forma očakávanej spravodlivosti mi neprinesie mier, že takým spôsobom nenájdem svoj kľud. Otvorila si mi oči a v istých smeroch som našiel kľud v živote. Získal som pohľad na seba, že čo chcem viem dosiahnuť. Našiel som kľud, pretože ako si mi povedala spravodlivosti sa dostane každému. Celkovo na záver som našiel veľmi príjemnú, sympatickú, milú a úprimnú ženu, ktorú bez obáv posuniem ďalej na konzultácie s vedomím toho, že odpovede, ktoré človek hľadá sa dozvie."
Lukášprojektový manažér
“Ahoj milá Livka, som rada, že v mojom, práve nie dobrom, období som natrafila na Teba. Zmietala som sa v otázkach, prečo práve mne sa vo vzťahu nedarí. Prečo, keď ľúbim, je to také ťažké. Nešlo len o partnera, ale aj o maminku, ktorú som nedávno stratila. A aj o otca, ktorého na šťastie mám, ale s ním som nežila. Prečo na presadenie v práci musím vynaložiť toľko úsilia? Prečo som vyčerpaná, frustrovaná a uplakaná? Chcela som vedieť aj o svojich deťoch a vnúčatkách, ako k nim pristupovať, aké máme medzi sebou vzťahy, aké prepojenie je medzi nami už určené... Potrebovala som pomoc. Chvíľu som hľadala v múdrych knihách. Skúšala som prísť na to sama, ako už v minulosti som to robila. Spájala som si životné situácie, porovnávala som si dátumy narodení. Vedela som tentokrát, že sama na to neprídem... Na šťastie som mala koho osloviť a to práve Teba, Livka. Už pri stretnutí s Tebou, som cítila, že sa dozviem niečo, čo mi zmení život. Si príjemná mladá dáma, s prirodzeným šarmom a vystupovaním. Si profesionálna vo svojej práci. Začala si rozprávať, pýtať sa ma. Viedla si so mnou príjemný rozhovor a Tvoj záujem o mňa bol úprimný. Vedela som, že sa nemusím hanbiť za slzy, že ma chápeš, že Tvoje empatie ku mne sú pohladením pre moju, práve ubolenú dušu. Ako svietielká si rozžínala fakty, ktoré ma zaujali. Uvedomila som si, že hoci som niečo trochu poznala, Ty si mi ukázala cestu ako lepšie poznať mojich blízkych, ako sa k ním správať, ako ich rešpektovať, aby naše vzťahy boli skvelé. Momentov, tzv. AHA, ktoré som v Tvojom výklade počula bolo veľa. Pochopila som dodatočne svoju maminku a náš vzťah, hoci tu už nie je. Už teraz sa mi bude ľahšie komunikovať s otcom, s ktorým som nežila. Pochopila som množstvo situácií, ktoré som zažila s exmanželom, dcérkami a aj s partnerom, s ktorým mi to žiaľ, nevyšlo. Ukázala si mi, ako mám pristupovať k vnúčatkám, ktoré budem rovnako ľúbiť, ale budem ich vnímať a snažiť sa prispieť k rozvoju ich rozdielnej osobnosti. Ukázala si mi, kto som ja, ako sa mám vnímať, akým smerom sa mám vybrať, aby som v sebe nepotlačovala svoju osobnosť, svoje túžby a sny. Všetko mi to zrazu dáva zmysel a chaos zmizol. Uľavilo sa mi. Vďaka Tvojmu výkladu, Livka, som získala nový pohľad na seba a mojich blízkych. Pristúpim k zmenám vo svojom živote, ktoré mi prinesú radosť, získam opäť stratenú energiu. Dám seba na prvé miesto vo svojom živote, aby som bola konečne takou, akou som si už od detstva prajem byť. A to pre seba a svoje okolie. Dostala som od Teba možnosť inak chápať seba, svojich blízkych a život vidieť v iných rozmeroch, farbách a energiách. Livka, patrí Ti moje veľké ĎAKUJEM. Vážim si Tvoj profesionálny a zároveň empatický prístup. Livka, som rada, že som Ťa mohla poznať. A verím, že sa ešte stretneme.”
Marta Bratislava
"Lívia, chcem sa Ti ešte poďakovať. Čo sa týka môjho poslania, prišlo mi veľa vecí. Hlavne ten perfekcionizmus a idealizovanie, to je pre mňa téma číslo 1 za posledné roky. Posledné obdobie to bolo pre mňa veľmi silné. Vďaka tomuto pochopeniu som mal dnes príjemný deň, vďaka tomu, že som svoje myšlienky vedel už viac kontrolovať, viac sa od nich odosobniť, od tých ideálov. Normálne som sa cítil viac uvoľnený, veselší, dokonca som bol aj viac vtipný:). Nemal som žiadne očakávania a idealizovanie bolo v menšej miere. Veľmi mi to pomohlo. Ďakujem."
Tomáštréner a kouč
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení
"Vždy som sa trochu zaujímala o numerológiu a o čísla, a keď som objavila Líviu, tak som vedela, že si chcem dať u nej vypracovať takýto rozbor. Formou online nahrávok mi poslala vypracovanie o mne, a o vzťahoch a nestačila som sa čudovať ako to sedí ;). Mala som zimomriavky, keď mi rozprávala o mne.. Ako to môže vedieť?? Je to také uvedomie a poznanie seba, detí a vzťahov vôbec. Mooc odporúčam. A Lívia je veľmi milá 😉 "
Katkareferent, štátna správa
“ Moc děkuji Livii za objasnění některých věci v mem životě. Krásne jsme si popovídali a já se toho dosti dozvěděla. Je to velmi motivující žena."
Lucka
"Ak si kladiete otázky a neviete nájsť na ne odpovede, Lívia vám určite pomôže. Vďaka nej nielenže pochopíte samých seba, ale aj ostatných. Livuš je veľmi príjemná a charizmatická žena a dokázala by som sa s ňou rozprávať aj hodiny. Pomocou čísel odhalila silné, ale aj slabé stránky partnera aj dcérky. Poradila mi, v čom by som mala dcérku podporovať, naopak, na čo si mam dávať pri jej výchove pozor. Ale hlavne, za čo jej ďakujem, je moja sebadôvera, na ktorej musím ešte popracovať, ale je to na dobrej ceste. Pomohla mi lepšie pochopiť samú seba a preniesla na mňa jej pozitívnu energiu. Ešte raz ti za to ďakujem."
Sabínamaterská dovolenka, Nitra
"Ahoj Livuš, ďakujem za veľmi milé a príjemné stretnutie s tebou. Vďaka tebe a číslam som pochopila samu seba, v čom som výnimočná a v čom si mám dať naopak pozor. Počas stretnutia sme sa veľmi dobre porozprávali, zasmiali, dobila si ma pozitívnou energiou a taktiež podporila vo veciach z ktorých mám strach a obay. Si zlatá a skvelá osôbka. Stretnutie s Livinkou odporúčam všetkým, ktorí chcú viac pochopiť seba a svojich blízkych. Ešte raz ďakujem za stretnutie s tebou, a verím, že sa zas čoskoro uvidíme! :)"
Simonka čašníčka, Bratislava
"Ďakujem Livii za krásny a priateľský prístup. Vďačím jej za veľa. Ako prvé je pochopenie mojich detí, lepšie vnímať v com sú výnimočné a čo ma majú v živote naučiť. Asi najviac ma potešil popis muža môjho života, v ktorom mi potvrdila, že som si vybrala správne a všetky moje pochybnosti sa stratili. Ďakujem."
Riamaterská dovolenka, Rožňava
"Livi je dôkazom, že si môžeme v živote dovoliť veľké zmeny a robiť, čo nás baví. Srší z nej nadšenie pre numerológiu, a preto bolo pre mňa naše stretnutie nielen veľmi príjemné, ale aj inšpiratívne. S láskavým prístupom mi hovorila o svetlých aj tých menej svetlých stránkach mojich vzťahoch, a zároveň tam vždy vkladala ľahkosť toho, že veci môžeme neustále zlepšovať. Ďakujem Ti, Livi, za túto príležitosť nahliadnuť zase o niečo viac do manuálu „Ako so sebou pracovať“ a prajem Ti veľa krásnej tvorby toho, čo miluješ."
Terezainštruktorka hormonálnej jógy, Martin/Barcelona
“ Stretnutie s Livi bolo ako rozhovor s kamoškou, psychologičkou občas i šamankou, ktorá ma v sebe veľa múdrosti. Komunikovali sme online cez telefón, ale naozaj to bolo ako na káve, príjemné, intímne a hlavne obohacujúce. Ak potrebujete v živote nakopnúť, hľadáte hlbšie súvislosti alebo si len chcete o sebe či svojich blízkych niečo potvrdiť, určite odporúčam numerologickú konzultáciu s Livkou. V tých číslach je veľká pravda a hlavne, ak sa vie človek správne nacítiť, dokáže z nich pochopiť veľa a to Livi určite vie, má v sebe dar a robí to s veľkým šarmom, empatiou a naozaj som sa cítila veľmi príjemne. Zo srdca ďakujem za povzbudenie, motiváciu a Tvoju krásnu energiu milá Livi."
Zuzkaučiteľka na ZUŚ, Nitra
"Milá Livi, chcem sa Ti ešte raz poďakovať za rozbor mojej osôbky a mojej rodiny. Tvoje slová mi stále rezonujú v hlave a priznám sa, že ešte stále nad všetkým rozmýšľam. V pozitívnom zmysle, tak to celé cítim. Vraví sa, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. A tak mi pripadá aj to, že som Ťa oslovila. Práve teraz. Práve, keď mi neboli jasné určité veci a nejak som tápala. Po rozhovore s tebou sa vyjasnilo, niečo sa mi potvrdilo a určité veci vkladám do života, pretože majú opodstatnenie. A to si cením najviac, nové informácie, ktoré ma posunuli a posunú vpred. Ďakujem Ti."
Helenkapodnikateľka Topoľčany
“ Milá Livinka. Ani neviem ako začať. V prvom rade som veľmi rada, že som na teba natrafila, odhodlala sa osloviť ťa a že som ťa spoznala. Človek vždy, keď sa ocitne v nejakej situácii alebo má pocit, že stagnuje a nevie, čo ďalej so životom, tak hľadá, čo by mu mohlo pomôcť napr. či už veštenie alebo numerológia... Ja som rada, že som ťa oslovila, lebo jednak si mi dala ako človek veľa energie a to, čo si mi povedala ohľadom mojich čísel ma tiež posunulo ďalej. Uvedomila som si, aké chyby som doteraz robila a akým smerom chcem ísť ďalej a za to som ti nesmierne vďačná. Určite sa po roku znova ozvem. "
Danielkaasistentka v advokátskej firme, Žilina
"Milá Livka. Ďakujem veľmi pekne za milé a povzbudzujúce slová. V mnohom si mi pootvorila očká, dala si mi nové obzory na ľudi okolo mňa. Dúfam, že budem mať možnosť ťa stretnúť aj osobne."
Ivka administratívny pracovník, Bratislava
"Lívia je usmievavá a veľmi pozitívne naladená osôbka, ktorú som mala možnosť spoznať cez videohovor. Poradila mi v oblasti partnerského života, ako reagovať v určitých situáciách a pochopiť určité súvislosti. Vysvetlila mi príčiny niektorých nezhôd v rodine, prečo sú niektoré veci tak ako sú, a ako sa k nim postaviť. Som nesmierne vďačná, za jej rady, a môžem odporúčať každému, kto nenachádza odpovede na životné situácie, aby sa na ňu obrátil. Ďakujem ešte raz. "
Mariankabarmanka, Švajčiarsko
“ Lívia je úžasná pozitívna žena, hneď si ma získala. Dozvedela som sa mnoho informácií k tomu, aby som bola spokojnejšia a rozhodla sa správne. Spoznala som seba aj svojich blízkych. Už som sa parkrát stretla s numerológmi, ale toto bolo niečo úplne iné. Má obrovský dar pomáhať ľuďom a ja ďakujem, že som ťa stretla a spoznala."
Simonkamajiteľka butiku, Bratislava
“ Milá Lívia, dakujem Ti jednak veľmi pekne za výhru v tvojej súťaži o partnerský rozbor a aj za skvelý rozhľad v oblasti numerológie a pohľad na jednotlivé udalosti v mojom živote. Ukázala si mi, že vďaka vibrácii čísiel daných človeku, sa dá vyčítať veľa užitočných informácii, napomáhajúcich zlepšiť životný štýl, odstrániť bariéry či poodhaliť najskrytejšie hlbiny ľudského vnútra. Ďakujem a vrelo odporúčam túto pozitívnu osôbku ďalej každému koho zaujímajú neodhalené tajomstvá svojho života 🙂 "
Ria
“ Lívinka je neskutočne milá a krásna osoba. Naše stretnutie aj keď len cez videohovor mi dalo veľmi veľa, pochopila som veci, ktoré mi nedávali zmysel. Poradila mi, na čo si treba dávať pozor a naopak, čo mám na sebe rozvíjať. Po našom rozhovore cítim, že som vyrovnanejšia a stále sa usmievam. Veľmi pekne za všetko ďakujem."
Luckalaborantka, Malacky
“ Numerologický rozbor od Livky mi dal lepší pohľad na seba samu. Prostredníctvom výkladu som zistila svoje talenty, na čo sa viac zamerať, podporiť v sebe to jedinečné. Taktiež čomu sa vyhnúť. Som veľmi vďačná za stretnutie s ňou. Otvorila mi ďalšie dvere do môjho vnútorného sveta. ĎAKUJEM. Ďakujem za úžasný výklad."
Alenkabeauty poradkyňa, Košice
“ Mnohokrát som si kládla otázky typu: ,, Prečo práve ja? Prečo ma neľúbi? Prečo sa mi v tom nedarí? Prečo na to nemôžem zabudnúť? Čo robím zle?" Za všetkým hľadaj čísla! Lívia, Krásna duša, vďaka tebe rozumiem veciam, ktoré som si celých 27rokov nevedela vysvetliť. Pomohla si mne a tiež mojej rodine, za čo som ti nesmierne vďačná. Ozrejmila si mi vzťahy s ľudmi, moje mylné predstavy o nich, o sebe... Už tomu rozumiem. Viem kto som, nadobudla som o sebe nový obraz. Dať si vypracovať numerologický rozbor bolo jedno z najelpších rozhodnutí v mojom živote. Bola som na ceste vzdať sa svojho osobného pribehu ale vďaka tebe Krásna duša, idem ďalej. Si nesmierne úžasná bytosť. Vďaka ti. "
VeronikaNitra
“ Liviu môžem len doporučiť. Vďaka nej som sa dozvedela všeličo o sebe a tiež o svojich blízkych. V priebehu konzultácie mi bolo poradené v rôznych oblastiach života. Poradila mi, ako sa zachovať v rôznych životných situáciách, taktiež vo vzťahoch voči svojim blízkym, ale aj iným ľuďom. Rozobrali sme spoločne moje vlastnosti ktorými disponujem a tiež mojej najbližšej rodiny. Človek dostane cenné rady v oblastiach, kde si nevie sám rady. Ďakujem."
Betkaštátna správa, Hrnčiarske Zalužany
“ Ďakujem ti Livka, oslovila som ťa v dobe, kedy sa práve môj život prevrátil úplne a ja som si vtedy kládla jednu a tú istú otázku stále dokola ,,prečo?" Vôbec som pritom nevedela, čo vlastne mám od teba očakávať a bola som samozrejme veľmi zvedavá, čo mi tvoje /moje a naše / čísla povedia. U mňa sila čísiel vypovedala veľa a som rada, že som im nevedomky načúvala a idem tým správnym smerom. Deti, príjemne prekvapilo, potešilo a zbavilo ma takej tej obavy, ktorá vnútri niekde bola a tiež ma to nasmerovalo /u syna/ ...a tá moja kladená otázka ,,prečo?" dostala úplne jasnú odpoveď. Tú som síce tušila, ale istá som si nebola. Mnohé som pochopila. Ďakujem ešte raz, si úžasná, rada som ťa poznala. Ja verím, že i ty si si našla tú správnu cestu rovnako, ako si o tom uistila mňa samu a prajem ti, aby sa ti darilo /lebo ľudia si často kladú otázky, na ktoré nenachádzajú odpovede/. "
Martinkahandmade tvorca, Senec
"Ďakujem Livka, si zlatíčko. Priznám sa, že z toho telefonátu som bola veľmi nervózna, nevedela som čo od toho mám očakávať. Ale musím uznať, že si mi veľmi veľa dala tým rozhovorom. Pochopila som mnoho, manžela, deti a v neposlednom rade seba. Ďakujem, si úžasná."
Lenkamaterská dovolenka, Trnava
“ Milá Livi, teším sa z toho, že sme sa stretli. Vďaka Tebe som si utvrdila niektoré veci, ktoré som si o sebe myslela. A aj vďaka Tebe viem, ktorým smerom sa chcem uberať. Okrem toho som o sebe zistila aj niektoré veci, o ktorých som ani netušila. A dokonca som zmenila pohľad aj na moje deti v určitých veciach na základe toho, čo si mi o nich vravela. ĎAKUJEM Ti zo srdca! "
Diankalekárka, Bratislava
“ Ďakujem moc za dnešné stretnutie. Asi som ťa zasypala informáciami a veľa rozprávala, ale teda ujasnila som si veci, ktoré som povedomky vedela a aj nové. Hlavne pre moje dieťatko. Môžem povedať, že po všetkých seansach, čo som absolvovala, tak s tebou som sa cítila najlepšie a najviac som pochopila, čo asi mám robiť a čo ma čaká. Ďakujem a vrelo odporúčam. "
Zuzkafinančný poradca, Bratislava
“ Mali ste niekedy pocit, že niektoré veci sa Vám v živote opakujú a Vy sa stále dookola pýtate: „Prečo?“. Predpokladám, že ani Vás nenapadlo, že za tým môžu byť čísla a že odpoveď sa možno skrýva vo Vašom dátume narodenia. Popravde, ani ja som nad tým takto nerozmýšľala, o to viac ma stretnutie s Livkou, aj keď na diaľku, doslova dostalo. Táto holka Vás v prvom rade dostane svojou krásnou tvárou, milými očami a rozprávkovým hlasom a myslím, že na túto prácu je naozaj stvorená. Prezradí Vám, aký ste a vy sa pristihnete pri tom, že vlastne má pravdu, že toto ste o sebe vedeli už dávno, ale realita života to všetko odsunula do úzadia a vy zistíte, že bola veľká chyba potlačiť dávne pocity a intuíciu. Pomôže Vám nasmerovať Vašu cestu správnym smerom, ale zároveň Vám citlivo povie, kde robíte chyby, čoho sa vyvarovať a čo naopak postaviť na piedestál života. Spolu s Vami zistí, prečo sa určité situácie vo Vašom živote stále opakujú, kde je kameň úrazu a ako sa s tým popasovať. No a po chvíľke rozhovoru sa pristihnete pri tom, že jej otvárate svoju dušu ako kamoške z detstva a napr. ja na tieto jej slová nikdy nezabudnem: „Tak akosi nás doba naučila vnímať len to zlé, pretože všetko pekné a dobré už berieme ako samozrejmosť. Snažme sa hľadať v priestore a v ľuďoch to pekné, potom aj náš život bude krajší a šťastnejší. Takže, ak ste na tom podobne ako ja, ešte do včerajšieho dňa, ale zároveň si veríte a veríte aj v silu vesmíru, určite sa jej zverte do rúk."
Mirkaprávnička a hadmade tvorca, Žiar nad Hronom
“ Milá Lívia, stretnutie s tebou bolo pre mňa veľmi inšpirujúce. Vyžaruje z teba ženská energia, ktorá v dnešnom svete mnohokrát chýba. Nazretím do sveta numerológie sa mi potvrdili javy, ktoré o sebe viem, a ktoré si naozaj pár rokov uvedomujem a dávam si na ne pozor. Ďakujem za nazretie do čísel svojich i milovaného človeka. Odporúčam stretnutie s Líviou každému."
Evkaasistentka, Nitra
"Livi, ešte raz ďakujem za príjemné stretnutie. Pomohlo mi niektoré veci a situácie mať pomenované, potvrdené alebo ich poznať, že to takto môže byť dané a ďalej môžeme s tým pracovať 🙂 Všetko dobré a veľa úspechov prajem."
Dadkahandmade tvorca, Bratislava
“ Livi ahoj, chcela by som Ti veľmi poďakovať za naše stretnutie. Vždy som vedela, že čísla majú zmysel a je v nich hlbší význam, ale až po stretnutí s Tebou mi to dávalo logiku. V niektorých veciach som aj ja lepšie pochopila samú seba. Typovo ako človek si mi veľmi sadla a už teraz sa teším na naše najbližšie stretnutie kde sa budeme baviť nielen o číslach. Rob to čo robíš aj naďalej, je vidno, že tým žiješ a snažím sa ľuďom pomôcť. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov."
Miškapodikateľka vo finančníctve, Topoľčany
“ Milá Lívia. Pred stretnutím s Tebou som bola nedočkavá, zvedavá a prahnúca po informáciach, ktore sa dozviem. Stretnutie s Tebou bolo pre mna veľmi poučné.Dozvedela som sa vďaka Tebe a numerologií dosť vela informácií o sebe a o mojích najbližších. Úplne mi to zmenilo pohľad na správanie, konanie....moje a mojej rodiny. Neviem to opísať, ale citim v sebe (po našom stretnutí) niečo upokojúce, niečo, čo dokážem zmeniť k lepšiemu. A že moji synovia majú šancu byt v živote úspešní a šťastní. Lívia ešte raz, obrovské ďakujem."
Gabikakaderníčka, Bratislava
"Ahoj Livka. Chcem sa poďakovať za konzultáciu. Bolo to pre mňa veľmi silné, niečo ma prekvapilo, niečo sedelo na 100%, nechýbal samozrejme "aha” efekt... Je až neuveriteľné, čo všetko o nás a našom okolí povedia dátumy narodenia a ako to sedí! Fúha... A ešte aby som nezabudla...informácia, že mám na to byť dobrým rečníkom je pre mňa veľkou inšpiráciou a výzvou... Ďakujem a odporúčam."
Katkamakeup artist, hairstylist, Rosina
“ Ak vás trápi pár otázok vo svojom živote, neviete si na ne odpovedať a veríte, že aj čísla majú magickú silu, neváhajte kontaktovať úžasnú éterickú vílu Líviu. Ja ti ďakujem za skvele strávený čas v Tvojej spoločnosti."
Aničkaasistent pedagóga, Bratislava
"Za setkání s úžasnou Livkou vděčím kamarádce, která mě přihlásila do soutěže o numerologický rozbor právě od Livky. Protože jsem nikdy nic podobného neabsolvovala, nevěděla jsem, co čekat. Po pár minutách našeho online setkání jsem zjistila, že obavy byly zbytečné. Livka je milá, éterická žena, která tomu co dělá opravdu rozumí. Je až neuvěřitelné, jak všechno, co řekla, sedělo. V některých věcech mi otevřela oči a proto jsem a tuhle zkušenost moc a moc ráda."
Alexfamaceutka, Kroměříž
“ Stretnutie s Liviou bolo čarovné. Je to úžasná a charizmatická žienka a čas s ňou letí neuveriteľnou rýchlosťou. Dozviete sa množstvo zaujímavých a užitočných informácií nielen o sebe ale aj o ľuďoch zo svojho okolia. Určite odporúčam."
Aďkamajiteľka tanečnej školy, Bratislava
“ V Bratislave jsem mela to štestí, že jsem se setkala s Livinkou a tím došlo i k mé první zkušenosti s numerologii. Livie je skvelá mladá žena s darem pomáhat lidem a to nejen numerologii. Ja jsem tim vším byla okouzlena. Bylo to nádherné setkání a už dnes se teším na další...Livi moc dekuji."
Ilonkamajiteľka kaderníckeho salónu, ČR
Ahoj Livka. Rada by som sa podelila o svoje pocity týkajúce sa nášho sedenia. Priateľské, príjemné, ale aj premyslené sú prvé myšlienky, ktoré ma napadli, ako som začala písať toto "hodnotenie" nášho spoločného sedenia. Veľmi si cením čas, čo si si našla a strávila ho so mnou. A takisto si veľmi vážim, ako si mi starostlivo a podrobne vysvetlila aspekty mojej osobnosti. Bolo zaujímavé pre mňa ako to všetko zapadalo. Naše stretnutie bolo veľmi profesionálne, ale čo bolo pre mňa ešte viac doležité, že bolo najmä plné pozitívnej energie. Mala som pocit, že sa rozpravám s kamarátkou bez nejakého čudného pocitu (čo sa mi často stáva hlavne keď sa niekto snaží hodnotiť mňa a moje konanie, či správanie), že ma niekto hodnotí alebo odsúdi za moje myšlienky a to bolo super, lebo celý rozhovor bol potom, aspoň pre mňa, nenútený a otvorený. Veľmi sa mi páčil priestor, čo si mi poskytla na začiatku na svoju vlastnú sebareflexiu. Dozvedela som sa veci, čo som nejak tušila, ale nevedela pomenovať alebo zaradiť a ty si mi to len potvrdila. Pomohlo mi to ešte stále dôverovať svojej intuícii. Pravdaže nebola by som úprimná, keby som začala tvrdiť že všetko, čo mi bolo povedane na našom stretnutí, hlavne v časti o učení odpúšťania a dôležitosti tohto "upratania" v mojom ďalšom smerovaní, som hneď dokázala aj zrealizovať a že som s tým hneď bola stotožnená. Ale viem s určitosťou, že to vo mne zostalo a vraciam sa k tomu z času na čas v mojich myšlienkach a analýzach J. Je veľmi milé, aspoň pre mňa, že si na mňa tiež spomenieš a nenapadne mi nedovolíš zabudnúť J, na dôležitosť týchto krokov aj teraz po našom stretnutí (čo je veľmi ľahké v mojom živote ovplyvnenom pracovnou rýchlosťou a rýchlosťou spoločnosti ako takej). Páči sa mi to. Je to, ako keby to nebolo len stretnutie z nejakej povinnosti na hodinku, ale že je to proces. Neviem prečo, ale strašne ma tu napadá ten anglický výraz showing that you really cared. :-)”.
Zuzkafinancie, Bratislava
“ S pani Líviou bola veľmi milá spolupráca. Potvrdila mi, čo už som dlhšie tušila, otvorila mi oči v niektorých oblastiach, čo sa týka mojich detí a nakoniec aj môjho manžela. Veľmi ma potešilo, že moj prístup, ktorý mám k deťom je vlastne veľmi dobrý a budem v ňom pokračovať, aj keď je to niekedy veľmi náročné. Počas nášho telefonátu som mala pocit, že komunikujem s dávnou kamarátkou a nie s odborníkom na numerológiu, preto sme mohli spolu tak dlho hovoriť a ešte by sme mohli pokračovať. Veľmi doporučujem pani Líviu na konzultáciu. Budete určite spokojný.”
Mirka
“ Milá Lívia, ďakujem za príjemné numerologické stretnutie, vďaka ktorému som sa rozhodla nebojovať s tým, ako to máme nastavené v rodine. To, čo ti ukázali čísla, verne odzrkadľovalo našu realitu, silné a slabé stránky, alebo to, čo máme v sebe driemajúce, ale potlačené výchovou. Určite bude vo mne ešte dlho rezonovať otázka, čo s tým spravím, či to nechať udusené alebo to vynesiem na svetlo Božie. Chce to odvahu k prvemu kroku 🙂 Utvrdila si ma vo veciach, ktoré som o sebe tušila, ale neodvážila som sa ich pomenovať nahlas sama pred sebou, ale už sa nebudem znižovať vo svojich očiach a idem ďalej ako strela v mojom deviatkovom roku! Pre mňa je kľúčom k harmónii a vnútornej vyrovnanosti pochopenie toho, čo sa práve deje a ako to je nastavené, aby som na to všetko vedela vhodne zareagovať a numerológia toto prináša v reči čísiel a som prekvapená, ako výstižne. Ďakujem! "
anonym