Lívia Danningerová

♥   ♥   ♥

Vzťahová Numerologička

ktorej vášňou je pomáhať ženám pri vytváraní harmonických partnerstiev

♥ Byť opäť radostnou ženou a vyznať sa sama v sebe?

Rozumieť svojmu mužovi a súvislostiam partnerského života?

♥ Vedome si tvoriť vzťah po akom túžiš?

Bolo by to úžasné?

Poviem ti jeden príbeh, milá žena...

  • Vždy som bola romantická duša a snívala o harmonickom manželstve. Osud to však zariadil inak. Emočné dno. Strata zmyslu svojho bytia. „Prečo sa mi to deje? Budem sa ešte niekedy tešiť zo života?“
  • Po náročnom roku ľutovania sa prichádzam s rozhodnutím byť opäť šťastná. Nastáva fáza osobného rozvoja, tréningov a seminárov. Nadobúdam stratenú sebadôveru. Mením sa na silnú a odhodlanú ženu, ktorá berie osud do vlastných rúk. Dávam výpoveď zo zamestnania, v ktorom nevidím viac zmysel.
  • Do cesty mi prichádza numerológia, ktorá mení moje doterajšie vnímanie sveta. Navštevujem Školu numerológie, spoznávam samu seba, odhaľujem svoje talenty, pomenúvam svoje slabé stránky.
  • Začínam rozumieť svojmu manželovi, dochádzajú mi všetky súvislosti. Nachádzam v sebe pokoj a harmóniu. Aj vďaka poznatkom tejto zázračnej vedy zlepšujeme naše manželstvo na úroveň, v akú som už neverila. Prijímame jeden druhého a milujeme sa viac ako kedykoľvek predtým.
  • V numerológii nachádzam svoju vášeň a poslanie. Prostredníctvom individuálnych konzultácii pomáham stovkám žien pozrieť sa na život z iného uhla pohľadu. Som nadšená z pozitívnych referencií a vidím v tejto vede hlboký zmysel. Svoju vieru v numerológiu a jej pozitívny vplyv šírim s láskou do sveta aj prostredníctvom workshopov, prednášok, článkov či rozhovorov
  • Túžim ťa inšpirovať, podporovať a podeliť sa s tebou o svoje poznatky z numerológie. Odovzdať ti skúsenosti ženy, ktorá pochopila zákonitosti partnerského spolunažívania. Som presvedčená, že aj v dnešnej hektickej dobe je možné vytvoriť nádherný vzťah s partnerom a prežiť svoj život s ľahkosťou a radosťou. Aj v prípade, že sa teraz nachádzaš na životnej križovatke.
  • Toto je tvoja POZVÁNKA, aby si sa stala ženou a partnerkou, akou si praješ v hĺbke srdca byť. Ži život, po akom si vždy túžila. Dovoľ mi ti v tom s láskou a pokorou pomáhať. 
  • Túžim byť šťastná v partnerskom vzťahu a byť súčasťou PODPORUJÚCEJ komunity žien.

Teším sa na Teba vo vnútri našej skupiny !

"Vedomé Tvorkyne Harmonických Vzťahov"

Lívia Danningerová

Vzťahová Numerologička

 „Svojho partnera vieme pochopiť iba do tej miery, do akej rozumiem samy sebe.“